Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) antikomcsi

antikomcsi
(veterán)

Kell is a mozgolódás hátha történik valami felhasználóbarát esemény is. Bevallom, én nagyon el lettem kényeztetve az egykori ddr2 ram árakkal, és azóta is ennek a visszatértét várom.

(#2) Djuree

Djuree
(félisten)

4x4 giga 2000-es ram :Y holy shit...

antikomcsi: olyan már nem lesz sajna :N anno én sajna pont előtte vettem 2x2 giga ddr2-őt 40k-ért, utána 1 héttel lement 15-re :W

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#3) ABee

ABee
(tag)

Szerintem pedig egész jó úton haladunk. Nemrég még egy 4gb kitt 30k volt mostanában meg láttam már 18 papírért 1600-as 4gb Kingston kittet. Apropó... ennek fényében az itt szereplô Kingstonok nem valami csábítóak ennyi pénzért. (cl9... :( )

[ Szerkesztve ]

(#4) MZsoltee válasza antikomcsi (#1) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

Sokan vannak ezzel így ezért nem AM3-ra váltottam 775-ről hanem AM2+ra, anno a 2*2GB ddr2 11kért nagyon jó biznisz volt...
De majd előbb utóbb lesz it jó világ csak nem kell egyenlőre, majd 2-3év múlva veszek ddr3 2*4GB-os kittet, vagy lehet akkor már ddr4 lesz...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5) Ősember válasza MZsoltee (#4) üzenetére

Ősember
(őstag)

úgy rémlik, mintha csak akkor tájt kezdene kibontakozni a ddr4, szóval akkorra mindenki 4gb-os ddr3 modulokkal fog szaladgálni :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Dassler

Dassler
(őstag)

Anno, én be is dobtam gyorsan 8 GB DDR2-tőt a gépbe, 29-ből kijött...(Geil Black Dragon CL4) Ma is azok figyelnek a C2Q gépben.
Amúgy kezd egész baráti lenni a DDR3 ára is.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) M3Ny3'T

M3Ny3'T
(senior tag)

Én is azt várom, hogy ez lejjebb fogja erőszakolni a RAM árakat, nagyon elszálltak tavaly előtthöz képest az árak. :U
Kingmaxokat ki kéne cserélni minimum egy GEIL-re ;]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#8) antikomcsi válasza MZsoltee (#4) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Bizony, de még milyen jó boltot csináltál akkor. Kezdtem is örülni, amikor azt mondták, hogy egy árba hozzák majd a ddr2, és ddr3 árakat.

Be is tartották, csak az a baj, hogy én fordítva képzeltem el. ;]

(#9) lujó55

lujó55
(őstag)

Valaki tudja, hogy mekkora áramfelvételük van ezeknek a moduloknak? Azt látom, hogy 1,35V-1,65V, de vajon felvett teljesítményben mekkora ez a különbség?

(#10) Angel1981 válasza antikomcsi (#1) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Én is, de szerintem hiába várunk.... :(

(#11) Góliát

Góliát
(senior tag)

Na, ezekre nincs szükségem! :N
A 16GB Team Group, egy kicsit durva! :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#12) LucaToni

LucaToni
(tag)

remélem esni fognak a memória árak az ünnepek követően :P

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#13) Nel

Nel
(csendes tag)

Remélhetőleg valamennyit fognak esni az árak

(#14) lizRRR válasza Nel (#13) üzenetére

lizRRR
(őstag)

Hát remélem is ! , ugyan is most karira akartam kérni 4-6 gb ramot. :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#15) banán007

banán007
(tag)

azt hallottam h külső 500gb-s maxell-ban
samsung vinyó van ami elég jó
tapasztalataim szerint

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.