Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kell is a mozgolódás hátha történik valami felhasználóbarát esemény is. Bevallom, én nagyon el lettem kényeztetve az egykori ddr2 ram árakkal, és azóta is ennek a visszatértét várom.

(#2) Djuree


Djuree
félisten

4x4 giga 2000-es ram :Y holy shit...

antikomcsi: olyan már nem lesz sajna :N anno én sajna pont előtte vettem 2x2 giga ddr2-őt 40k-ért, utána 1 héttel lement 15-re :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3) ABee


ABee
tag

Szerintem pedig egész jó úton haladunk. Nemrég még egy 4gb kitt 30k volt mostanában meg láttam már 18 papírért 1600-as 4gb Kingston kittet. Apropó... ennek fényében az itt szereplô Kingstonok nem valami csábítóak ennyi pénzért. (cl9... :( )

[ Szerkesztve ]

(#4) MZsoltee válasza antikomcsi (#1) üzenetére


MZsoltee
veterán

Sokan vannak ezzel így ezért nem AM3-ra váltottam 775-ről hanem AM2+ra, anno a 2*2GB ddr2 11kért nagyon jó biznisz volt...
De majd előbb utóbb lesz it jó világ csak nem kell egyenlőre, majd 2-3év múlva veszek ddr3 2*4GB-os kittet, vagy lehet akkor már ddr4 lesz...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5) Ősember válasza MZsoltee (#4) üzenetére


Ősember
őstag

úgy rémlik, mintha csak akkor tájt kezdene kibontakozni a ddr4, szóval akkorra mindenki 4gb-os ddr3 modulokkal fog szaladgálni :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Dassler


Dassler
őstag

Anno, én be is dobtam gyorsan 8 GB DDR2-tőt a gépbe, 29-ből kijött...(Geil Black Dragon CL4) Ma is azok figyelnek a C2Q gépben.
Amúgy kezd egész baráti lenni a DDR3 ára is.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Én is azt várom, hogy ez lejjebb fogja erőszakolni a RAM árakat, nagyon elszálltak tavaly előtthöz képest az árak. :U
Kingmaxokat ki kéne cserélni minimum egy GEIL-re ;]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#8) antikomcsi válasza MZsoltee (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Bizony, de még milyen jó boltot csináltál akkor. Kezdtem is örülni, amikor azt mondták, hogy egy árba hozzák majd a ddr2, és ddr3 árakat.

Be is tartották, csak az a baj, hogy én fordítva képzeltem el. ;]

(#9) lujó55


lujó55
őstag

Valaki tudja, hogy mekkora áramfelvételük van ezeknek a moduloknak? Azt látom, hogy 1,35V-1,65V, de vajon felvett teljesítményben mekkora ez a különbség?

(#10) Angel1981 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Én is, de szerintem hiába várunk.... :(

(#11) Góliát


Góliát
senior tag

Na, ezekre nincs szükségem! :N
A 16GB Team Group, egy kicsit durva! :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) LucaToni


LucaToni
tag

remélem esni fognak a memória árak az ünnepek követően :P

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#13) Nel


Nel
csendes tag

Remélhetőleg valamennyit fognak esni az árak

(#14) lizRRR válasza Nel (#13) üzenetére


lizRRR
őstag

Hát remélem is ! , ugyan is most karira akartam kérni 4-6 gb ramot. :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#15) banán007


banán007
tag

azt hallottam h külső 500gb-s maxell-ban
samsung vinyó van ami elég jó
tapasztalataim szerint

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.