Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F e Z o


F e Z o
veterán

attól tartok nagyon borsos lesz az áruk...

H2O über alles!

(#2) P00By válasza F e Z o (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Hát még a többi cucc mellé... :U

(#3) mephi666 válasza F e Z o (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a patriot sem az olcsó ramokról híres :) hm... mikor lesz valami nagy összehasonlító ramteszt? ddr2 800 dual channeltől ddr3 tri channel-ig :) elég komoly meló lenne, főleg ha több gyártó termékei lennének különböző időzítésekkel :) kíváncsi lennék, hogy a kommersz bolti alsókategóriás ramokhoz képest mennyivel jobbak a húzott márkás ramok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) 14adam


14adam
addikt

Ezekre mennyi gari van?

(#5) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Háromcsatornásban, 1600 eddig a csúcs vagy van belőle már 1800-2000 is?

(#6) #06658560 válasza Hulk24 (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel azok a modulok nem tudjak a szabvany feszt, es az intel a sajat memvezerlojet a szabvany feszekhez igazitotta, ezert egyelore nicns belole. Mondjuk azt megkerdeznem, hogy jelenleg hol lehet hasznalni harmocmsatornas blokkokat, ha meg proci plusz alaplap nem kaphato.

(#7) PH-User


PH-User
addikt

Viper Series Low Latency DDR2-800 CL 4-4-4-12 (EPP) 2 x 2 GB
Nekem ezek hívták fel a figyelmemet, remélem azért még megfizethető áron kínálják őket, bár a mostani pénzügyi helyzet... :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#8) pentium4


pentium4
senior tag

srácok ezaz EPP 2.0 mi a bütykömet takar? mivel tud többet mint a 3csatornás ddr3 ak?
amugy nekem egyre jobban tetszenek ezek a patriot cuccok!, a 64gigás SSD jük sztem a piacon a legjobb, olcsó és rohadt gyorsan, vista 24mp alatt bootolt be teszteim alapján, valami vezsett gyorsa volt és nem berregett mint a vinyó amikor ugy tölt mint az atom!
uj konfomba biztos patriot memó lesz!

P4

[ Szerkesztve ]

(#9) pentium4 válasza Hulk24 (#5) üzenetére


pentium4
senior tag

de vannak én adata tól láttam már! egyik hirbe volt benne! bár lehet hogy a HOC on volt hir!

P4

(#10) cizoe


cizoe
őstag

"Jónapot! Kérnék egy Patriot Viper Series Enhanced Latency Háromcsatornás DDR3 1333mhz-es CL 7-7-7-20 időzítésű ramot."
Mire kimondom tönkremegy a forint. :D

Amúgy valakinek van tapasztalata ezekkel a Patriotokkal kapcs-ban? :F Bár biztos rohadt drága, de azért érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#11) Psych0


Psych0
őstag

Ez a patriot ugyanaz mint a csx?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#12) cizoe válasza Psych0 (#11) üzenetére


cizoe
őstag

Nem. A CSX-et a német Compustocx gyártja, a Patriot meg az USA-beli PDP Systems-é.

(#13) Ősember


Ősember
őstag

sosem értettem egy jo szériát - gondolok itt a viperre - miért kell egy idö után olyan tagokkal becsufitani, mint pl ez az 1333 cl9-es darab :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Már most mekkora a kavar a DDR3-aknál apukám :Y :W

...

(#15) pentium4 válasza Devid_81 (#14) üzenetére


pentium4
senior tag

nincs itt semmi kavar, terjed a ddr3 és szoritja ki a ddr2 t, ezért jönnek a rengetek fajta kitek!
örüljünk mert fejlődünk!

P4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.