Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ha nem vetem volna meg pár héttel ezelőtt a saját M1 Note-om akkor ez az írás segített volna dönteni, hogy meg kell venni :D. Egyébként én is elégedett vagyok a telefonnal, szintén G2-ről jövök (bár volt közte Sony Z, Nexus 4, meg iPhone 4 is... :D )

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszi az írást!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3) che 1990


che 1990
tag

Hiánypótló írás, Köszi!
Én is e két telefon között hezitálok (mert a bbz10 akkuideje már elviselhetetlen...)
Már rendelném is a Meizu-t, de az a fránya bővíthetőség :(
Most komolyan...az ember aki 16 gb-os tárhellyel rendelkező, nem bővíthető meizu-t vesz, mégis hogyan oldja meg a médiatartalmai tárolását? Felhő?
1-2 film, pár kedvenc zenealbum, pár fotó és már lőttek is a szabad tárhelynek.

Nagyon off: nem tudjátok esetleg, hogy van a meizu-nak megbízható európai boltja? Ahonnan áfa fizetése nélkül, legálisan, paypall-al fizetve rendelhetnék.

(#4) AllTheBest válasza che 1990 (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Xiaomiforsale.com :) Én onnan rendeltem, utánvéttel, szállítással együtt kevesebb mint 57ezer volt a telefon(16gigás), 1 év garanciát adnak rá, megrendeléstől számítva 4 napon belül már nálam volt a telefon

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) janaman01


janaman01
addikt

Szerintem is kellett az a kis szösszenet erről a 2 telóról, jópár emberkének tuti segiteni fog dönteni !
Köszi !
Che 1990: nekem 32gb os van de marhára nem használom ki...már nem kéne, elég lenne a 16 os is...ráadásul ott az otg is :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek cikk, emellett ilyen ár/érték arányban jó készülékről beszélünk. :C

Ez a xiaomiforsale oldal felkeltette a kíváncsiságomat:
- Meizu mx4 88ezer Ft
- fekete Xiaomi mi4 101ezer Ft.
Persze az előbbi jobban tetszik, dacára a kevesebb RAM-nak. Valóban nem kerül rá pluszban egyéb sarc? Mert akkor elgondolkodtató...

Egyébként már 2 éve használom a 16 GB-os Nexus 4-et. A zenék felhőben vannak (amúgy sem vagyok nagy zenehallgató), a könyvek felhőben vannak, a dokumentumok felhőben vannak stb. - nekem elegendő. A haver mondta, hogy lehet azért elegendő a 16 GB-os teló nekem, mert már megszoktam.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7) AllTheBest válasza petipetya (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én is anno nexus 4 miatt szoktam hozzá a 16 gigához :D Nem jön rá semmi, eu-s raktárból jön a telefon, elég sokan szerezték be onnan az M1 Note-ot. És viszonylag gyorsan meg is jött a telefon :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) petipetya válasza AllTheBest (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Engem az mx4 foglalkoztat erről az oldalról, mivel hardveresen, szoftveresen és képernyő/telefon méretben pont az, amire szükségem lenne egy Nexus 4 után.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9) n0budy


n0budy
újonc

Hali. Csak annyi h nekem k3 note-om van. Játék közben még nem vettem észre h melegedik pedig 2órát játszottam vele folyamatosan. Viszont amikor mobilneten vagyok fent akkor tüzel :D meg nagyon bejönnek a szoftveres megoldások pl: a koppintós feloldás v h rajzolok a zárt kijelzőn és bedob 1 appot. Bár lehet nekem ez azért újdonság mert samsungom volt. Bár ahoz képest amúgy hangzásban is jobb a samsung fülessel :P
Kijelző fényere és a kontraszt valóban lehetne jobb. Meg az üzemidőt is keveslem, bár lehet sokat nyomkodom de nekem nem bír ki 1 napot. Ja és még h nekem antutu-n 46k alatt még nem mutatott, mondjuk én átszoftvereztem gyárira, ami csak angol meg kínai, mert arra már van is frissítés.

(#10) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Döntést segítő, jó írás, köszi! Magam is e két készülék között hezitáltam, aztán az m1 note győzött, és ugyan nincs tapasztalatom a K3 Note-tal, de mindenképpen úgy érzem, jól döntöttem. :)

(#11) akooos válasza petipetya (#6) üzenetére


akooos
veterán

Azért azt vedd hozzá, hogy Kínából jön nagy valószínűséggel és ha nincs szerencséd akkor megbukik a vámon a csomag és ráhúzzák az áfát+adót, és máris nem éri meg :) 2 telefont rendeltem Kínából életemben, az egyiket megvámolták (50k helyett 65 lett belőle) a másikat nem, pedig az alapból 70 ezer forint volt :)

Egyébként ez a Meizu M1 Note nagyon jó választás lenne, ha nem G2-m lenne hanem valami gyengébb :)

[ Szerkesztve ]

(#12) petipetya válasza akooos (#11) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezért kérdeztem. Ezek szerint mégsem EU raktárból küldik a vasat és nincs itt 4 nap alatt a xiaomiforsale oldaláról?

"nincs rá lezsóidő"

(#13) akooos válasza petipetya (#12) üzenetére


akooos
veterán

Hoppá, hazudtam. Ez úgy tűnik EU raktáros, akkor elnézést kérek mindenkitől, erre valószínűleg nem jön +költség.

(#14) AllTheBest válasza petipetya (#12) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Xiaomiforsale eu-s raktárból jön, ha hazaértem az érettségiről, akkor megnézem, hogy konkrétan melyik országból, a szállításon kívül nincs pluszköltség, nekem gls futár hozta és természetesen lehet forinttal is fizetni, ha valakinek kell segítség, akkor írjon privátot, :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) motoflug


motoflug
őstag

Köszönjük az írást, lényegretörő és hasznos. Tudnál még mellékelni képeket a két telefonról, esetleg egymás mellett? :R

(#16) petipetya válasza akooos (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#17) South Velen válasza AllTheBest (#14) üzenetére


South Velen
addikt

Csehország

(#18) AllTheBest válasza South Velen (#17) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az enyém a szlovákoktól jött, most néztem meg a dobozon

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) South Velen válasza AllTheBest (#18) üzenetére


South Velen
addikt

Szlovákiában adják át a GLS-nek, addig egy cseh logisztikai cég viszi.

[ Szerkesztve ]

(#20) AllTheBest válasza South Velen (#19) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ez esetben elnézést kérek :) Köszönöm a pontosítást :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#21) che 1990 válasza AllTheBest (#4) üzenetére


che 1990
tag

:R

Az egyetlen furcsa dolog, hogy ha jól látom,nincs PayPal :/
Mind1, ha már többen sikerrel vásároltatok, csak nem lesz gond :)
Viszont a meizu m1 note 'Out of stock' :(

Lehet, hogy így Xiaomi mi3 lesz belőle (?)

[ Szerkesztve ]

(#22) AllTheBest válasza che 1990 (#21) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Sajnos 2 nap alatt mindig lenullázzák a készletet, viszont be lehet rakni kosárba és meglehet rendelni, egyből küldik amint lesz megint készleten

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#23) che 1990 válasza AllTheBest (#22) üzenetére


che 1990
tag

Írtam nekik, mert félek, hogy pl. 2 hónapig nem lesz és mi a garancia arra, hogy vissza kapom a pénzem...
:F

(#24) AllTheBest válasza che 1990 (#23) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Lehet utánvéttel is rendelni :) Én is úgy rendeltem... Előre nem utalgatok külföldi cégeknek... Nálam 1 napon belül válaszoltak az e-mail-re

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#25) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk itt a "szoftveres teren nem tudni lesz-e frissites a Lenovo-ra", na ezzel nem ertek egyet... :)

Konkretan a P780-ra még a mai napig van gyari rom, frissitesek.

Az oke, nem EU piacra, de adott szoftverek legfrissebn kiadasa letezo.

Ez persze fugg a rajongoi support-tol.

De azert messze nem bizonytalan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) eladogeppc válasza Graphics (#25) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ezért is írtam, hogy nem tudni. :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.