Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egyszer volt egy ajándékként kapott WP, na többet olyat se. Kétszer járt szervizben új telefon létére, főpanel cserés volt. Nem tudtam megszokni azokat a csempe izéket és a menüben is elég nehéz volt navigálnom.

Ez a Doogiee X5 Pro és a Meizu M2 is valóban elég jónak tűnik, de mindig is ódzkodtam ezektől a B kínai márkáktól. :U
Nem volt sok telefonom, egy Nokia 3330-al indítottam még tizenéve, aztán Sharp gx29 volt. Volt a kezemben LG F70 és a párom Samu Ace4-e is.
Most két telefonom van, egy félhalott (nyomógombhibás), egyszer már kijelző javított Nokia 2330 és egy szintén haldokló (akku + néha magától kikapcsol) Samu s5230.
Nincs nagy elvárásom, egyszerűen csak telefonálni szeretnék vele, néha lőni egy-egy nem túl homályos képet és néhány oldalt nézegetni a neten akadás nélkül, természetesen meló közben. :K
Sajnos melóban a gépen nincs net, poros és büdös helyen dolgozom, sajnálnám egy 70k telefonnak véletlen betörni a képernyőjét. Por ellen még valamicskét lehet tenni, de ilyen igényeknek szerintem bőven megteszi egy alap droidos készülék is. Tavaly nézegettem az Opendott telókat is, de nem vitt rá a lélek, hogy vegyek egyet.

Egyenlőre még nem vagyok előrébb, sőt bővült a lista... :DDD

Ami kimaradt, ne legyen nagyobb 5"-nál, kábé 4,5" a kiszemelt ideális méret.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.