Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Noukoum válasza Graphics (#100) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem kell firtatni a kész tényt :R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#102) TunerJoe válasza Graphics (#100) üzenetére


TunerJoe
senior tag

De az Android is lassul a frissítésektől, a Mac is, sőt a Windows is, mert ez az élet rendje.

instagram.com/albert__gyorgy

(#103) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Még ennyi hittérítőt. Afrikában nincs már pogány szerecsen?

(#104) simonzé


simonzé
addikt

Van egy céges iphone 8-asom, ami olyan 240-be kerül.
Van egy privát Xiaomi-m is, amit 46-ért vettem

Ez olyan bő ötszörös árkülönbség.

Az iphone konkrétan meggyűlöltette magát egy év alatt. A Xiaomit használom már mindenre, amire csak lehet, mert köröket ver a híres ájfónra. Ha van egy jó Androidos telefonod, messziről kerüld el at ájfónt!

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#105) Coyot válasza atee_13 (#96) üzenetére


Coyot
őstag

És úgy érzed futnod kell még egy kört az internet csodás világában is? :DDD

""a mindennapi életben viszont " erre meg azt mondom, hogy a nem mindennapi árhoz meg viszont ..."
A kijelző felbontás témára reagáltam, miszerint a felbontás egy dolog a másik nemtomén 5 paraméter mellett amik együttesen határozzák meg egy kijelző minőségét - főleg egy bizonyos szint felett.

Ergo jelentős felárral szállított iphone kijelzője jobb mint az akármilyen de mégis fullhd kijelző. Ebből kifolyólag felróni a kijelző magas felbontásának hiányát míg az minden más paraméterével együtt jobb mint bármelyik másik LCD a piacon - aminek paramétereit megmérték és még publikálni is merték - megkérdőjelezi az állítást létrehozó személy olvasási vagy szövegértelmezési tudását, esetleg simán fikázás a cél a környezet és kontextus értelmezése vagy szándékos figyelmen kívül hagyásával.

Engedd meg hogy kiragadjak még néhány bekezdést a mondandódból:
"A videó nagyon hiteles mérésügyelig is meg ugya a pocok 100 ..."
A téma a kijelző és annak felbontása volt. A drágább telefon kijelzője használat közben jobb még a kisebb felbontás ellenére is, milyen érdekes hogy az a drágább telefon... az hogy mennyivel drágább és megéri-e majd a piac beárazza.

"Értem én csak akkor meg ugy az újabbakba minek?"
Hogy az adatlapra rejszolók is tudjanak maguknak pingpongütőt választani :) A nagy többségnek érdektelen a ppi érték ha jó és jól használható akkor örülnek és használják. Az meg hogy valaki nagy telefont preferál szíve joga, van akinek bőven elég a 4,7" is.

"HD tv és 4K köszött is lehet vaciláln..."
És ha lenne rendes fullHD panel a tévékben vennék is mint a cukrot, de a sok adatlapra rejszolót kell kiszolgálni, mert sajnos ők a többség, még annak ellenére is, hogy nincs rá általános tartalom.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#106) somogyib


somogyib
őstag

"iPhone 2G" annak csak iPhone volt a neve nem?

"lefostam a bokám" címlapos cikknél elég érdekes megfogalmazás, de ha átment a korrektúrán... :)

[ Szerkesztve ]

(#107) atee_13 válasza Coyot (#105) üzenetére


atee_13
őstag

"A kijelző felbontás témára reagáltam" Rávágtál valamit, nem értem mitől gondolod még mindig, hogy az egyéni tetszés ízlés többet ér a fizikailag mérhető értéknél. Egy ismerősömnek 6s van nekem egy Axon 7 összehasonlítottuk ő látta, hogy szebb a kép a szifonon. Összehasonlítottunk fényképet is amit az alma csinált azt tettük fel az enyémre is. Azzal kezdte, hogy ő látja az ő telefonja jobb képet csinált élesebb meg minden, aztán szóltam neki, hogy azt aképet az ő telefonja csinálta utána már azt látta hogy az övén szebb a kép. Te most ugyan ezt csinálod csak "távolról".

"Ergo jelentős felárral szállított iphone kijelzője jobb mint az akármilyen de mégis fullhd kijelző" Ahamm meg ha majd az alma azt szajkózza a cm is kisebb lesz mint a mm.

"Engedd meg hogy kiragadjak még néhány bekezdést a mondandódból:
"A videó nagyon hiteles mérésügyelig is meg ugya a pocok 100 ..."
A téma a kijelző és annak felbontása volt." 3 ismeretlen valaki mond egy saját véleményt a haveromat meg téged és még egy alma fant odaállítom és mind ugyan azt látjátok nem releváns semmire a videó.

"Hogy az adatlapra rejszolók is tudjanak maguknak pingpongütőt választani :)" Ez az adatlaprejszolás nagyon beakadt nálad, de akkor sem válaszoltad meg a helyzetet. Szerinted a HD jobb mint a 2K a 326 ppi jobb mint a 400 vagy 500. De akkor minek beletenni az összes új telójukba ez a rejszólós duma nagyon silány indok.

"És ha lenne rendes fullHD panel a tévékben " Ha rendes panel lenne nem lenne teleszórva mindenféle smart hülyeséggel a tv max akkor. Jappánban már a 8k a teteje, de ha az alma kiadna egy HD tv-t 2 milláért gondolom akkor is látnád, h a HD jobb. Már késő van így nem keresgélem de szerintem az almás tv is 4k.

Én innen elengedlek mert ezzel a jelenséggel amit írsz már sok almásnál találkoztam és tudom akár mit mond/az ember marad, hogy a HD a jobb meg nem kell nagy PPI és társai.

domos forumtárs teljesen jó összehasonlítást vázol hasonló kaliberű készülék közül az almát választja ezzel semmi baj, de mikor valami min 50% al gyengéb minden fizikai paraméterben árban x és mégis kardoskodunk az alma mellet szerintem az nem ugyan az.

(#108) joey04 válasza Coyot (#105) üzenetére


joey04
titán

ja ez vicces állandóan. :D

- szar a felbontás, az olcsóbb droidban fhd, szebb kijelző van.
- de hát vakteszten a xr kijelzőjét szebbnek találták, mint az olcsóbb, magasabb felbontású pocokét.
- ne mérjük olcsóbb droidhoz.

hát ok. a kör bezárult. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#109) Coyot válasza atee_13 (#107) üzenetére


Coyot
őstag

A szifon LCD paneljei minden MÉRT értékében színhelyesség ,betekintési szög, fényerő,homogenitás, kontraszt az aktuális csúcsot képviselik. Ha nem hiszed járj utána, nem a haverom amit lát meg nem szubjektíven belemagyarázás, hanem ezek mérhető dolgok pont mint a felbontás!
Hiába mantrázod a magadét nem véletlen írtam le neked hogy ez bizony mérhető, na nyilván azt a részt valamiért nem ragadtad ki. Hadd ne írjam le újra hogy a jobb kijelző még akkor is ha te csak addig jutottál, hogy a felbontás a minden - mint a MPixel a fényképezőknél, nem az fogja egyedül a végső minőséget meghatározni.

Valóban beakadt a specifikációra rejszolás, mert van egy szint ami felett teljesen felesleges pl. a ppi növelése, és nem azt mondtam, hogy nem jobb hanem hogy nem jön ki a pozitív hatása, hiába több a pixel, legyen inkább kontrasztosabb, nagyobb fényerejű, homogénebb kontrasztosabb meg még színhelyes is.
Mint mondam én is látom, ha akarom még zavar is, de nem fogom nem elismerni hogy a userek 90%-a le se szarja, mert egyszerűen jól néz ki és tökéletesen megfelel. Ha neked kell a felbontás vegyed, de az nem érv hogy valaki egy rosszabb overall minőségű panelt nagyobb felbontás mellett ócsóért ad - persze hogy olcsón adja, nem adhatja drágán, hiszen nem jobb.

Az almás tv pedig szintén 4k kompatibilis, ami annyit tesz hogy kezeli a 4k tartalmakat, attól az még nem megjelíntő - nem is értem hogy jött ide.

Én innen elengedlek mert nem vagy képes egy paraméternél többel mérni egy kijelző minőségét. :)

És én még mindig csak az LCD panelról beszélek, nem kevertem bele hogy drága az iPhone, nem akartam megmagyarázni hogy a száomi 5ödébe kerül és jobb, és semmi ilyenről nem esett szó, ne is akard belekeverni.

Má' nem

(#110) domos válasza simonzé (#104) üzenetére


domos
senior tag

Ezt kifejtenéd bővebben? Miben ver rá köröket?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#111) elfelejtette válasza atee_13 (#96) üzenetére


elfelejtette
veterán

"HD tv és 4K köszött is lehet vacilálni, h nem nagyon látni különbséget mégse HD tv a "sláger"."
Ha lett volna anno Pioneer Kuro plazma TV-d, akkor talán manapság cserélnéd valami OLED-re, egy 4K LCD labdába se rúg mellette, pedig a Pioneer csak HD felbontás. Ja de persze az ára 1misi volt...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#112) janeszgol válasza Coyot (#105) üzenetére


janeszgol
félisten

Veled értek egyet. Egy iPhone 5s vagy 5c kijelzője is jobb minőségű bizonyos paraméterek miatt (fényerő, kalibráció), mint néhány mai középkategóriás csodáé. Viszont ha a HD felbontást nem néztük el a Sony Xperia compact sorozatnak, akkor a Xr sem lehet kivétel. Így korrekt.
És a korrektség jegyében még leírom azt, hogy eme negatív pont mellett (ami engem nem érdekel, nekem a HD is megfelel) ettől még a kijelző kap egy jó minősítést és ennyi. A telefon érétkét nem húzza le szvsz.

(#113) TunerJoe válasza somogyib (#106) üzenetére


TunerJoe
senior tag

De igen, csak így szokták megkülönböztetni

instagram.com/albert__gyorgy

(#114) Coyot válasza janeszgol (#112) üzenetére


Coyot
őstag

Maximum nem kap plecsnit a telefon a teszben, mert van egy paramétere ami átlag felhasználásnál bőven megfelelő értékű, de kell növelni a számot, mert a nép azt szereti, nabumm.

Szerintem akinek fontos, mert nagyon közelről sokat, vagy nagyítóval nézi annak szíve joga hogy vegyen nagyobb felbontásút, nem véletlen áll rendelkezésre ez az opció is.

Hozzáteszem ugyan így vagyok a monitorokkal, van nálunk egy 4k valamilyen samu kijelző TN panel borzasztó fényerő, rettenetes betekintési szögek, szemből nézve is színtorzulásos. De jó mert 4k és sokminden kifér rá. Az hogy csak tökéletesen előtte ülve jó nagyából a megjelenített kép számomra inkább használhatatlan kategória, de legalább sok a pixel. Sírom is vissza a régi u2311h dell monitorokat, mert a mostani eizo-m nak sincs olyan jó képe mint annak.

Má' nem

(#115) atee_13 válasza Coyot (#109) üzenetére


atee_13
őstag

A fanboyságot már hagyom, de azért tényszerű dolgokat ne ferdítsunk már.

"Én innen elengedlek mert nem vagy képes egy paraméternél többel mérni egy kijelző minőségét. :)"

Neked írtam ebben szerepel egy felbontás és egy felület kijelző arány, már kettő

Ahol becsatlakoztál a fent említetteken kívül a PPI ez már három. És ugye erről nem is beszélve "Most végigzongorázhatunk minden mérhető paramétert "

16 komment volt minenkitől a kettő között és már ennyit ferdítetsz. Bocs de ha lehet olyat ne magyarázz bele ami nem igaz!

(#116) Raysen623 válasza wolfgabriel (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Igen, így van a teljesítményt megkapod az első komoly mindent megváltoztató droid frissítésig. S7 Edge-em van, de kész katasztrófa és szó szerint idegesít a telefon az állandó basztatással. Én nem ezért veszek telót, hanem mert szükségem van rá telefonáláshoz, e-mail stb és a munkám során is.
Előzőleg egy iPhone 5C-m volt ami nagyságrendekkel könnyítette az életem és nem bonyolította mint a droid-al szerelt S7. Drága? Melyik minőségi telefon nem az?! :U Mondjunk ennél nyílvánvalóbb közhelyeket is: az ég pedig kék és a fű zöld...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#117) Coyot válasza atee_13 (#115) üzenetére


Coyot
őstag

Most írjam le harmadszorra is, hogy a kijelzőről beszélek és te is arról beszéltél ahol becsatlakoztam? Ott azt írtad szó szerint hogy minden paraméterében elavult lenne ha megnéznénk, sőt hogy ezek nem is mérhetők (te magad linkelted most is a hsz-t). Na én ezekre reagáltam, ne keverj megint bele mást mint a kijelző/felület arányt, vagy írjam le negyedszerre is hogy az általad nem mérhető paraméterekről megy a diskurzus?

Benned látom azt a tipikus usert aki nincs is tisztában a technológia mikéntjével, és mivel nem ismeri nem is tudja hogy mitől jó, csupán összehasonlít két adatlapot és ahol nagyobb a szám az a jobb. És nem az a durva, hogy szubjektív dolognak titulálsz mindent ami nincs az adatlapon feltüntetve, hanem hogy mész szembe midenkivel víve a szent meggyőződésedet

Ne keverd bele a 16 másik hozzászólást én arról beszélek amit te állítottál és arra adtam cáfolatot, avagy ne próbálj ferdíteni.

Má' nem

(#118) Geller72


Geller72
veterán

6s/64-ről vajon mire? :U . Most adnám el, ami egyébként makulátlan (astro) de hezitálok, mert nem nagyon tudom, hogy mire?
Árban max a 8-as van olyan pozícióban, hogy ennyit még adnék érte. De nagyobb kellene. A 8 és az X közt meg árban már nincs nagy difi. A végén még kiderül, hogy a sokat ekézett X lesz a reális választás? Egy gariból visszakapott új készüléket adnak 250 körül. Egy Xr meg 299 lenne. :D. Ehh. Na ezért van még meg a 6S. Meg mert szeretem a fizikai gombot és annyira nem az arcfelismerést. A mérete is tetszik, de egyre vaksibb lesz az ember a korral előrehaladva, és mindig elővenni az olvasó-szemüveget, ahányszor a telefont - macera.

Csak telefonálni, méretileg egyértelműen nekem az 5-ös széria jön be. Meg kinézetre is.

[ Szerkesztve ]

(#119) atee_13 válasza Coyot (#117) üzenetére


atee_13
őstag

Olavsni vagy értelmezni nem tudsz?

Ezt íram "Most végigzongorázhatunk minden mérhető paramétert akkor is ugyan ez lesz. " Linkeltél bármi hivatalosat az állításodról? Köszönjük! //Nyilván nem 0 vs 100% lesz mert soc ban és esetleg GPUben nyerni fog de így utnanézés nélkül azt mondanám, hogy kb ennyi

Arról nem beszélve, hogy a Q7 vs i8 volt megnevezve nagyjából két 250 ezer ft os telefon volt a kiindulási alap. Te hová is jutottál el abból? Köszönjük. // mivel ezt sem fogod érteni ez arra vonatkozik, hogy egységnyi áréert ki mit ad a telefonjába és nem a 100 ezres pocok a 300 ezres xr ellen

Sajnálom, hogy a saját szavaidat sem tudod értelmezni :"mert nem vagy képes egy paraméternél többel mérni" felsoroltam, hogy nem egyről beszéltem. Mert a kijelző felület aránynak semmi köze a kijelzőhöz ugye? :C :C

Nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek.

És ha nem esett volna le ... de gondolom ezután sem fog, mert akkor már sikerült volna megérteni eddig, a többi paraméter NEM CSAK A KIJELZŐRE vonatkozott.

A 16 hsz meg arra vonatkozott, hogy alig telt el idő/hozzászólás és már olyanokat magyarázol, ami nem igaz.

"Benned látom azt a tipikus usert aki nincs is tisztában a technológia mikéntjével" :DD ha neked így könnyebb azt hiszel amit akarsz.

Én meg benned egy funcionális anafabétát látok.

(#120) Coyot válasza atee_13 (#119) üzenetére


Coyot
őstag

Örülök neki, higy te ilyen jól belemagyarazol mindent, ha en azt mondom a kijelzőről beszelek akkor arról beszelek, ne ferdits ne magyarazz bele olyat amit szeretnel.

Má' nem

(#121) joey04 válasza Geller72 (#118) üzenetére


joey04
titán

Xr. Vadiúj, eu-s készülékek vannak bontatlanul 255-ért az aprón, az ismert eladóknál. Én is nézegettem, de aztán volt egy ajánlat, 280-ért fóliás Xs, így végül az lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) Geller72 válasza joey04 (#121) üzenetére


Geller72
veterán

Köszi a tippe(ke)t. Azt hiszem, kivárok legalább tavaszig. :)

(#123) #66267136 válasza atee_13 (#119) üzenetére


#66267136
törölt tag

Hiaba, apple az apple. Ennyi... :)

(#124) adise


adise
őstag

Altalaban azok szoktak a kijelzot felbontas miatt kritizalni, akik a kamerat is a megapixelek szama alapjan allitjak sorrendbe.
Illetve vannak sokan akik csak onigazolast szeretnenek valakitol, hogy bizony ok jol dontottek, hogy a 30k-s telefonjaba bizony jobb a kijelzo es ot bizony nem veri at a csunya apple.

(#125) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Azért látom előkerültek az egyéni preferenciák ;] , szerintem a legjobban sikerült "siker széria" az 5. és a 6. generáció. Ezeknek a telefonoknak mai (használt) ára már jelentősen alacsony, és bizony egy szép akár makulátlan 5S, vagy 6 bizony jó vétel lehet, újkori árának negyedén.
Abba kár bele, menni, hogy kinek mi jön be. Van aki szeret 300 ezres telefonnal rohangálni a zsebében, én nem tartozom ezek közé, pedig megtehetném. Nekem teljesen elegendő az alap 6-os/32Gb mindent a synologyn tárolok, + e-mailek és navigáció, és okos otthon, nekem erre tökéletes. Én az IOS miatt szeretem ezeket a telefonokat.

"in medias res"

(#126) judas13 válasza DrBubo77 (#7) üzenetére


judas13
addikt

"Nemrég szüntették meg az iPhone hatos frissített változatának a gyártását, így már ezt is csak használtan lehet kapni, de talán a legjobb vétel."

Pont ezt akartam írni. Most vettem egy új 6s-t. 32 Gigával.
Amúgy a most a legjobb vételellel egyetértek.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#127) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ezek a főcímek viccesek. Mert bármelyik iPhonera igazak ha csak az addig kiadott telokat vesszük figyelembe. Nem ártana belevenni a cikkbe, hogy ez mind csak iránymutató és személyes megállapítás.

Az Apple újraalkotja a telefont
Az első telefon, ami lenyomja az iPhone-t
Az eddigi leggyorsabb, legerősebb iPhone
Ez mindent megváltoztat. Megint
Az eddigi leglenyűgözőbb iPhone
A legnagyobb dolog ami az iPhone-nal történt az iPhone óta (iPhone 5) A sokszínűeknek (iPhone 5c)
Iránymutató
Óriási. És még nagyobb is
Csak egy dolog változott. Minden
Kicsit nagyon tud

Az iPhone új generációja
Köszöntsd a jövőt
Nagypályások
Mindenben nagyot villant

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#128) Kasya válasza 7Heads Drago (#127) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az alairasoddal a vegen nagyon utos :DDD

(#129) #66267136 válasza Csabroncka (#125) üzenetére


#66267136
törölt tag

Mindenki megteheti, hogy ajfont vegyen. Szerinted, itt barki is besetal a boltba es egyben kifizeti? :)

(#130) Csabroncka válasza #66267136 (#129) üzenetére


Csabroncka
addikt

Mindenki megteheti, hogy ajfont vegyen. :DDD

"in medias res"

(#131) #66267136 válasza Csabroncka (#130) üzenetére


#66267136
törölt tag

"Van aki szeret 300 ezres telefonnal rohangálni a zsebében, én nem tartozom ezek közé, pedig megtehetném."

Nem kell magyarazkodnod. :DD

(#132) Geller72 válasza #66267136 (#129) üzenetére


Geller72
veterán

Általában úgy szokták. Bármilyen meglepő. Menj be egy ilyen boltba és nézd meg a saját szemeddel. :D.

(#133) Raysen623 válasza #66267136 (#129) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha esetleg egyszer besétálnál egy üzletbe, akkor láthatnád a saját szemeddel mennyi telefont vesznek egy összegben kp-ra!!! Ugye nem kell elmondanom milyen jövedelmek jönnek kp-ban...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#134) #66267136 válasza Geller72 (#132) üzenetére


#66267136
törölt tag

Es az mervado, hogy te mit latsz? Vagy, akkor tobb a kp el fizeto? :) Nem lenne ennyi ajfonos, ha nem lenne hitel...

[ Szerkesztve ]

(#135) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szolgáltatónál ha megkapja az ember egy jó ajánlat keretében kamatmentes részletre, abban szerintem nincs baj, persze ha a jövedelme megengedi.
Nem csak Iphonet, hanem minden mást is így vesznek. Vagy szerintetek a sok S9/Note/P20 tulaj mind kp-s vásárló?
Hagyjuk már a hülyeséget! Sok azért vesz P20-at, mert a 15000 Ft-os törlesztés fér bele csak a büdzsébe :D De mobilnetre meg nem telik persze.
Utánna meg persze fikázza az Iphonet.
Én is részletre vettem a telefont, az óránál viszont besétáltam, megvettem, pedig akkor 123000 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#136) TunerJoe válasza 7Heads Drago (#127) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ezek a hivatalos magyar reklámszlogenjei az iPhone-oknak, nem én találtam ki őket.

instagram.com/albert__gyorgy

(#137) Geller72 válasza #66267136 (#134) üzenetére


Geller72
veterán

ÉN sehol nem írtam azt, hogy mi a mérvadó. Te írtad ezt:
"Szerinted, itt barki is besetal a boltba es egyben kifizeti? "
- Én erre írtam, hogy baromságokat hordasz össze. Megint nem arról beszélsz, amiről szó van. De hagyjuk. :D. Utólag próbálsz valamit megmagyarázni, mert te magad is látod, hogy mennyire nem áll meg a lábán, amit írtál. ;] Próbálod rátolni a szart az Apple-re, pedig minden más ugyanígy működik, nem csak egy fos telefon. De neked minden bizonnyal fetised lehet ekézni (akármit is, amid mondjuk nincs). Nem mindegy az neked, hogy ki hogyan jut hozzá ahhoz, amije van? Fizikailag fáj, vagy mi? :D.
Részemről ez már flame. Csumi.

[ Szerkesztve ]

(#138) domos válasza #66267136 (#129) üzenetére


domos
senior tag

Én pl. egyben fizettem ki. De ez miért is számít? Aki hitelre veszi, az is kifizeti előbb-utóbb, nem? :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#139) 7Heads Drago válasza TunerJoe (#136) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nem vagyok épp egy iPhone rajongó.
Ez esetben meg a gyártó szájba pisálta magát. Persze a többi gyártó se sokkal különb...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#140) #66267136 válasza Geller72 (#137) üzenetére


#66267136
törölt tag

"Van aki szeret 300 ezres telefonnal rohangálni a zsebében, én nem tartozom ezek közé, pedig megtehetném."

Ezt irta valaki, s erre reagaltam, hogy barki megteheti.

Erre aztan ez volt a reakcio: :D

"Általában úgy szokták. Bármilyen meglepő. Menj be egy ilyen boltba és nézd meg a saját szemeddel. :D."

Akkor ezt, hogy kell erteni? Altalaban?

Az a baj, hogy valamit nagyon elneztel az egyenletben. :) Egyebkent nincs bajom a ceggel es nem vagyok fan, veled ellentetben.

Engem nem erdekel ki mibol, hogyan vesz barmit is. Vicces, hogy egy ajfon tulaj ugrik a hitel megemlitesere, mintha mast nem lehetne igy megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#143) Csabroncka válasza #66267136 (#140) üzenetére


Csabroncka
addikt

Azért a megtehetnem alatt senki nem a hitelt érti! Másrészt akinek a telefon is hitelre kell, hát érdekes. Még mindig kényesebb dolognak tartom mint a háztartási eszközöket és otthoni szórakoztató eszközöket. Mert nyilván a 1,5 méteres Oled TV-d képernyőjét jóval kisebb eséllyel töröd be vagy össze, mint az ugyan annyiba kerülő telefonodat. Én pontosan emiatt nem akarok a zsebemben drága telefont, egyszerűen félteném... De mindenki másra buzul, én a maradék összeget 1 pár Hi-fi kábelba öltem, ez sem normális dolog ;] .

German_TD: 6S jó is az!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#144) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy hete vettem egy 16gb iphone 4-et. 15 euró volt. Tök jó még hívásra, zenelejátszásra meg smsre. Másra nem nagyon.

(#146) #77646080 válasza Csabroncka (#143) üzenetére


#77646080
törölt tag

Bízom benne, hogy nem nyúlok mellé vele. Rengeteget tájékozódtam felőle az utóbbi héten, van a családban is 2 db, amiket megnyomkodtam és utána nyomtam a megrendelésre. Nagy váltás lesz a Google világa után, remélem, nem bánom meg.

(#148) Csabroncka válasza #77646080 (#147) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ha szereted a letisztult dolgokat, akkor be fog jönni az IOS. Bizonyos tekintetben korlátokat állít, faék egyszerűsége révén túl sok variálás nincsen rajta.

"in medias res"

(#149) Tanisz


Tanisz
senior tag

Most akkor melyiket éri meg megvenni?
Figyelmetlen voltam, vagy csak nekem nem derült ki?

Ilyen ajánló/bemutató MacBook-okból nem lesz?

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#150) #77646080 válasza Tanisz (#149) üzenetére


#77646080
törölt tag

A cikk egy gyors és tömör összefoglaló készülékbemutató az az eddigi eszközökről. Ezek alapján rád bízza a szerző, hogy mérlegelést követően dönts illetve a kommentek is adhatnak támpontokat. Én így látom. 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.