Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy csak az Amazon Prime támogatja...gondolom ők is csak részben, a tartalmaik töredékénél. Persze a tévék esetén sincs túl sok tartalom. Már megy a vérre menő harc a HDR formátumok között, miközben jelenleg szinte senki sem érdekelt a dologban. A lényeg megint a bezárkózás saját mások által nem támogatott megoldásokba.

Amúgy van értelme egy ilyen tablet esetén ennek a HDR10+ -nak? A fényereje gondolom meg se közelíti ezeket az értékeket.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Luck Dragon válasza Tigerclaw (#1) üzenetére

Valahol azt olvastam volna hogy 542 nit a panel fényereje.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Taszillo válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Taszillo
tag

Az a teljes felületre vonatkozik. Kis területet tekintve sokkal magasabb is is lehet a csúcsfényerő.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#4) Lt.Glove


Lt.Glove
csendes tag

Valaki megdobhatna egy ilyennel. Duzzogva, de elfogadnám :)

(#5) Csepy


Csepy
senior tag

Nem rossz, de minek tabletbe ilyen erős panel?

Regards: Csepy

(#6) moleculez válasza Csepy (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Miért ne?! Minek személyautóba 300+ kmh vegsebesseg, annyi ugysem legális sehol.
pont annyiba kerül amúgy az eszköz, hogy ez a minimum!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem rossz, sőt pazar. Viszont a támogatással vannak gondok.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) ollie válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Menjen csak a harc. Ha nem menne, soha nem terjedne el. Pár év múlva minden film HDR-es lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#9) ambination


ambination
tag

Előrendelős akciókról valami belső infó a hivatalos elött?augusztus 24-26 körül várható ha jól tudom,hogy árulni kezdik végre..csak a kérdés,hogy a 690 dollár körüli árból mennyi lesz itthon forintban a csak wifis alap modell?6giga 128 giga modell..

(#10) ollie válasza ambination (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem 220 ezer Forint körül.

***

(#11) Tigerclaw válasza ollie (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ok, de közben az otthoni filmezés a stream felé mozdult, ott pedig értelmetlenné válik szinte minden hasonló fejlesztés. Ott se felbontás, se megfelelő bitráta nincs, nem hogy HDR...vagy ha igen, annak már semmi köze nincs ahhoz amilyen lehetne mondjuk egy Blu-ray megoldás esetén.

Ugyanaz mint a 4k, 8k, 3D esete. Lesz min nézni, de nem lesz mit nézni. A Blu-ray továbbra is halott, a streamek meg fapadosak. Lehet majd nézni a Youtube-os demókat és fura mód az lesz a minőség.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) ambination válasza ollie (#10) üzenetére


ambination
tag

Arra tippelek én is sajnos, hogy 220/250 körül lesz az elején az olcsóbb csak wifis. Csak hátha megfejelnék valami előrendelős beszámítós vagy hozzáadós akcióval.

(#13) ollie válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek pont az ellenkezője igaz. A legnagyobb szolgáltatók mind tele vannak velük, vagy egyre több 4K HDR tartalmuk van: Netflix, Amazon Prime, Youtube

Mindháromra van előfizetésem.

***

(#14) Gomez86 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem érdemes bízni benne hogy növelnek a bitrátán és felbontáson is, amikor a kijelzők kritikus tömege indolkoltá teszi. Nem ismerem a számokat de könnyen el tudom képzelni hogy a nagyátlag továbbra is FHD-n van (én is a TV-vel), és 4-5-6+ éves tévéket használ ahol a kontraszt a kanyarban sincs a HDR-hez.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.