Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Érdekes olvasmány, köszi!

(#2) hapakj


hapakj
aktív tag

Egyébként érdekelne, hogy az osztott memória milyen esetekben tudja kiváltani a konzervatív raszterizációt [link]. Esetleg van erről valami forrás?

(#3) martonx


martonx
veterán

Az egészből nekem annyi jött le, hogy itthon kb. 200K-ba fog fájni, amiért bizonyos játékokban fogunk bizonyos extra látványt kapni. Szóval részemről egyelőre kihagyós, ezért nem fogom lecserélni a mostani XBOne-omat.

Én kérek elnézést!

(#4) krx21 válasza martonx (#3) üzenetére


krx21
nagyúr

Állítólag 165.000 ft körül megáll...

(#5) oriic válasza martonx (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

165 ezer Ft a magyar hivatalos ar.

Live-Die-Respawn

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Jónak tűnik a hardver, továbbra is érdekelne, hogy mit fog ez plusszban nyújtani játékok terén, illetve érdemes lesz-e cserélni a one-t erre.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) Abu85 válasza hapakj (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem azt tudja kiváltani, hanem azokat a tipikus gondokat oldja meg máshogy, amelyekre a konzervatív raszterizáció is megoldás. Például az occlusion culling megoldható úgy, hogy a CPU kezdje el a számítást és a GPU befejezze, majd ugyanoda írja vissza az eredményt, amit a CPU olvashat is. Ugyanígy a voxelizáció is megoldható a CPU és a GPU közös munkájával, és nincs szükség itt sem round tripre. A többi problémára pedig vannak más hatékony megoldások.
A PC-nél ezek egészen mások, mert a round trip szükségessége miatt egy csomó megoldás nem opció. Ergo a PC a konzervatív raszterizációból viszonylag sokat profitálhat. Az Xbox One család viszonylag keveset.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) hunluki válasza tailor74 (#6) üzenetére


hunluki
senior tag

Nálam is hasonló kérdések merültek fel. A nagy marketing ugye a 4k 60FPS-re volt felépítve, de ezt cáfolják elég erősen a fejlesztők, majd meglátjuk mi lesz. Exkluzív cím nem nagyon van, a tömegnek meg egyelőre inkább 1080p TV-je van, azt meg a 1st gen One is szépen kiszolgálja töredék áron. Mire mainstream lesz a 4k TV addigra meg már ez a vas lesz édeskevés.

Esetleg akkor lehet jó választás ha tényleg megfelelő tévére kötöd és multiplatform címeket tolsz csak, de azért meg ennyi pénzt kiadni -szerintem- hülyeség... majd a piac eldönti hogy az MS-nek igaza van-e. Szerintem nincs :U

(#9) oriic válasza hunluki (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"4k 60FPS-re volt felépítve"

Ez igy nem igaz. A marketing a 4K-ra meg a HDR-re van kiepitve, sehol nem volt 4K-60FPS-rol szo. Lesznek jatekok amik tudjak ezt, de sehol nem allitotta MS hogy minden jatek igy fut majd. Ezt nagyon nem kellene hangoztatni, mert csak fals infokat adnak tovabb emberek.

Live-Die-Respawn

(#10) oriic válasza oriic (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gond ott van, hogy mindenki azt hitte nativ 4K-t kapunk minden jateknal, holott ez nem igy lesz sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#11) Cythyel válasza oriic (#10) üzenetére


Cythyel
senior tag

nagyobb probléma hogy nincs exkluzív húzócím a Halo-n kívül, már már lassan azt sem nevezném annak...
PS tele van ilyen címekkel amik jóval később jönnek más platformra, ha egyáltalán jönnek, míg a XB(X) közös store-t üzemeltet valamilyen szinten a w10-el, szal elveszett az exkluzivitás minden téren

(#12) hunluki válasza oriic (#9) üzenetére


hunluki
senior tag

Igazából nem nagyon olvastam utána, de néztem az MS konferenciát ahol bemutatták és ott nekem ez jött le. Ha valaki félrevezetett akkor az az MS volt, rajtuk kívül csak az otherside-on hallottam a dologról, ott pedig egy játékfejlesztő véleményét aki azért eléggé képben van.

Amúgy nem érint a dolog, egészen biztosan nem fogok one x-et venni, multiplatformhoz kellőképpen erős gépem van, exkluzív címekre pedig majd pár év múlva egy jó kis mezei 1st gen ps4 vagy slim egy raklap játékkal :) De ettől függetlenül nem igazán látom azt hogy az MS itt nagy piaci résre lőne, inkább tűnik két szék közének a dolog.

(#13) adamssss


adamssss
veterán

165000ft???
Es mivel lehet majd rajta jatszani ennyi penzert, ami tenyleg erre a gepre lett optimalizalva?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) Hellwhatever válasza Cythyel (#11) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Nem feltétlen.

~20 év PC után idén mondtam azt hogy elég volt abból a lehúzásból ami hardver fronton megy, marad a PC munkára.

Konzolból XBOne lett a Halo-GoW-Forza hármas és a backwards compatibility miatt, illetve mert a PS4 kontrollere nekem valamiért nem áll kézre és a store is szimpatikusabb, simán vannak Steam szintű leárazások itt is.

Ezek alapján nem érzem hátrányként hogy a PC felé esetleg kevésbé exkluzív pár cím.

(#15) Szakiii válasza Hellwhatever (#14) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát ez szubjektív de xbox-on nem nagyon van exclusive ezért pc jobb választás szerintem, mert ott legalább van wow, lol stb. Vagy ha ps-el nézed akkor ugyan ez a helyzet. Nem a hardver kell hogy eladja hanem a tartalom. (szerintem)

(#16) Stauffenberg válasza adamssss (#13) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hízik a lista ami megkapja majd a patchet hozzá, illetve az innentől megjelenő játékok már kihasználják az XO X-et.

Nem rosszabb a helyzet, mint a PS4 Pro esetén.

(#8) hunluki: "a tömegnek meg egyelőre inkább 1080p TV-je van, azt meg a 1st gen One is szépen kiszolgálja töredék áron"

Ez sem az Xbox One X, sem pedig a PS4 Pro esetén nem igaz. A dinamikus felbontást használó játékok nem esnek be 720p-900p környékére, hogy tartani tudják a target fps-t, ráadásul Xbox One-on azért az olyan címek is tudnak frame dropolni még 720p mellett is, mint a Battlefield 1 (van egy-két 64 fős conquest map, ami egyenesen irritáló a 40-60 fps között ugráló teljesítménnyel). Ha kapsz egy 1080p stabil 60 fps-t, annak az előnyeit talán nem kell ecsetelni egy multis lövölde esetén.

(#17) Hellwhatever válasza Szakiii (#15) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Teljesen jogos amit írsz, az egész téma szubjektív.

Online címek nem vonzanak már, túl nagynak érzem a randomfaktort az emberi tényezőkben. Szórakozni akarok nem azon idegeskedni pl hogy xy bedurcázott csak mert rá lett szólva hogy elrontott valamit és ezért bebuktat egy egyébként nyert meccset.. sorolhatnám az ilyen sztorikat, szerintem mindenki tud vagy százat :)

Azért a hardver is lehet vízválasztó. Ahogy írtam nekem a PS kontrollere nem fekszik, és innentől kezdve minden játékban csorbul az élmény, mindegy hány exkluzívja van a platformnak.

(#18) ->Raizen<- válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kontrollerrel multi fps? Ugyan már. :N A pc jobb választás, de sajnos sok a csaló, mondjuk cs go-ban nem nagyon találkozni egyel sem.

(#19) Stauffenberg válasza ->Raizen<- (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hagyjuk már ezt a marhaságot. A konzolos multis fps nem az e-sportról szól, hanem a kötetlen kikapcsolódásról cheaterek nélkül. Régen klánban játszottam CS Source-ot (előtte meg 1.6-ot), ligákon indultunk, rohadt jó volt, de nekem erre már nincs időm. Van PC-m is, de ott már csak World of Tanks és Warships megy.

Most Xboxon tolom a Battlefield 1-et és imádom. A PC-s ismerősök nyafognak a csalókra rengeteg sikercím esetén, én meg még egyet sem láttam, egyik multis címben sem. Nekem nagyobb élmény kontrollerrel fair-playben elkenni valaki száját, mint script nindzsákkal szemben felkúrni magamat.

(#20) zzola válasza ->Raizen<- (#18) üzenetére


zzola
félisten

Amúgy meg több módszer is van, hogy egér/bil-vel játszon valaki konzolon. Ennek a megítélése megint más tészta.,..

(#21) [CsuCsu] válasza hunluki (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ezen a 'viszi-e a 4K-t' kerdesen rohadt gaz mar feszulni. A grafikanak csak egy dimenzioja a felbontas, ezer mas dologgal lehet javitani/rontani a teljesitmenyt. Nincs es soha nem is lesz olyan hardver, ami feltetel nelkul kiad 4K 60fps-t.

Lehet olyan 640x480-as grafikat parameterezni, ami ket vallra fekteti a Titan Xp-t, de olyat is, ahol 4K 60fps-t ad az Intel IGP-je. Ha valami nem 4K 60fps, az fejlesztoi dontes eredmenye, mivel erdemesebbnek tartjak masra kolteni az eroforrast.

A megeri-e pedig eleg fura kerdes. Manapsag a konzol araban mernek egy felso-kozep kategorias videokartyat. Gondolom az sem eri akkor meg. Az 1080p-s tevevel rendelkezok pedig kapnak joval magsabb fps-t es reszletesseget, mint az alap konzollal rendelkezok, ezert nem mondanam, hogy 1st gen kiszolgalna.

(#22) hunluki válasza [CsuCsu] (#21) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem én feszülök rajta, hanem az MS marketingesei :)

Tisztában vagyok ezzel amit írsz és egyet is értek vele, plusz konzolnál alapból a grafika sokadlagos tényező, ott inkább a melóból hazaesek, ráfolyok a babzsákra és tolom amit jólesik fíling van és ez teljesen valid is így. Ennek tükrében viszont nem igazán van érv a one x mellett, esetleg amit #16-ban írtak pl BF1, de akkor meg már szembe megyünk a fenti elmélettel.
Random hansjürgen megveszi a konzolt aztán lövöldözik/autózik/verekszik és mindemellett iszonyat módon hidegen hagyja a framerate.

(#23) Raysen623 válasza Szakiii (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

WoW meg LOL elfut szinte akármin, annak nem kell komoly gépet venni és bőven megfér egy konzol mellett, amit viszont nálam a jó exkluzívok visznek el leginkább.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#24) Riddick77


Riddick77
tag

Most rendeltük elő! :)

Nagyon jó lesz remélem. Érdemes megnézni mennyibe van PC-n most egy Rx580 vagy egy GTX 1070 ..csak a kártyák annyi amennyi ez a 12GB Gddr5 ös konzol lesz....

A régi Xone-okat meg eladjuk,és ugy 165-/50e /körül megáll a gép. kb 110e -be.

A fejlesztők írták, sok játékban a campaign rész checkboarding felbontásban lesz 4K és 30fps körül lesz optimalizálva,de a multi rész meg sok helyen feltolják 60FPS re!

http://wccftech.com/riseof-the-tomb-raider-xb1x-native4k/

A RISE of the Tomb Raider ilyen extrákat kap most írták: /választhatsz 3 felbontás közül!/ :K

Developed in partnership with Nixxes Software, the Xbox One X enhancements for the award-winning game include premiere graphics and other technical enhancements that leverage the full power of Xbox One X with settings that gamers can tailor to their taste.

Xbox One X players can choose from one of three visual modes, including:

Native 4K: (full 3840 by 2160) for highest fidelity resolution
Enriched Visuals for stunning graphic upgrades
High Frame Rate for the smoothest possible gameplay

New Xbox One X tech enhancements for Rise of the Tomb Raider include:

HDR display support for more vibrant and accurate color representation technology
Spatial audio support, including Dolby Atmos®, for true 3D audio
Enhanced texture resolution for Lara Croft®, NPCs, and environments, leveraging additional memory offered by the Xbox One X
Improved anti-aliasing for immersive realistic details

Additional visual enhancements include:

Improved volumetric lights
Improved reflections
Enhanced foliage
Upgraded polygonal detail
Amplified texture filtering

[ Szerkesztve ]

KL

(#25) ->Raizen<- válasza Stauffenberg (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ha neked örömet okoz hogy auto aim rásegítéssel szerencsétlenkedsz egy fps-ben lelked rajta. Én nekem az okoz örömet hogy profin bepontozom 2-es sorozatokkal valaki fejét pc-n cs 1.6-ban , vagy cs go-ban és awp-vel is lekapom egyedül az egész ellen csapatot. Ez a skill, csalás nélkül. ;)

(#26) Stauffenberg válasza hunluki (#22) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"esetleg amit #16-ban írtak pl BF1, de akkor meg már szembe megyünk a fenti elmélettel"

Milyen elmélettel? Aki csak esténként ül le egy kicsit játszani azt már nem is érdekelheti a jobb teljesítmény? Ez maximum csak a te igényeid leírása. Én is csak esténként ülök le 1-2 órára játszani, mégis érdekel, hogy a játék amivel játszom frame droppol-e vagy a dinamikus felbontás leugrik-e 720p-ig. Téged nem érdekel, vettük.

"Random hansjürgen megveszi a konzolt aztán lövöldözik/autózik/verekszik és mindemellett iszonyat módon hidegen hagyja a framerate."

Ha ennyire hidegen hagyná, akkor sem a Sony, sem pedig a Microsoft nem adna ki erősebb konzolt ugyanabban a generációban. A Sony konkrétan már a PS4 Pro bemutatóján is elmondta, hogy érzékelték a korábbi generációknál, hogy 3-4 év elteltével a játékosok a magasabb frame rate és szebb látvány miatt elkezdtek visszaszivárogni PC-re és pont ezt akarják megakadályozni úgy, hogy ne kelljen platformot váltani.

De nézz be a konzolos topikokba, Facebook csoportokba. A magasabb frame rate-en és a szebb látványon megy a recskázás, de persze mindig, mindenhol akad valaki, aki jól megmondja, hogy ez nem így van és a konzolost ez nem érdekli... :)

(#27) Riddick77


Riddick77
tag

Azok hiszik azt,hogy nem lehet multi fps-t konzolon tolni akik még nem próbálták.

Naívan azt hiszik az egéren és PC-n kívűl nincs élet,pedig van.... ;)

Ezek a fejlesztett konzolok,nem az alap gamereknek készültek már,hanem azoknak akik már kicsit igényesebbek a grafikára ,a jobb stabilabb FPS-re ,de nem akarnak PC-re költeni,viszont szeretnek online jó minőségben ,játszani,akár többen is a családból. :K

És,aki full igényes az irányítása,annak van PRO cucc is ,direkt hardcore gamereknek fejlesztve---szinte egérszerűen tudsz vele célozni,nekünk is ilyen van. :K Programozható gombok,programból több fokozatban,és módban állítható érzékenységű analóg karok.

[ Szerkesztve ]

KL

(#28) Stauffenberg válasza ->Raizen<- (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"auto aim rásegítéssel"

Nincs auto aim. Aim assist van, ami ellenségre rámutatásnál lelassítja a sebességet. Aki javítani akar a teljesítményén, az elsők között szokta kikapcsolni. Egyébként meg teljesen más játékstílust igényel a konzolos és PC-s játék. Konzolon jobban felértékelődik a terek zárása, jó helyezkedés, PC-n meg jobban érvényesül a pörgőugrás közben kiosztott reflex fejes. Na és? Pont letojom.

"Ez a skill, csalás nélkül."

Nem tudok olyan magas pontot mondani a Földön, ahonnan ezt az egészet leszarom. Már rég nem lehet az "ez a skill" dumával felcukkolni. Akkor játssz PC-n és élvezd az életet azokkal, akik ténylegesen auto aimet használnak, keresztül lőnek hat falat vagy pontosan látják a map másik végéből hol vagy éppen. Ezen nem veszünk össze skillmester! :)

(#29) Riddick77 válasza adamssss (#13) üzenetére


Riddick77
tag

Mivel lehet játszani majd ,amit erre az új X boxra optimalizáltak?

Ezekkel:

[link]

Meg,ami megjelenik minden új játék,és a régiek közöl is nagyon sok fog kapni patchot a MS vajazza a fejlesztőkkel. :K

KL

(#30) Riddick77


Riddick77
tag

De,igazából egyszerű a matek,mivel elég megnézni mit kapsz PC-t ezért a pénzért,amit az MS új konzolja tud.

165e Ft körül komolyabb PC-t szerintem nem vesz senki.

A másik dolog meg,mivel elég speciális ennek a konzolnak a hardvere,meg kell nézni ,hogy kb. milyen PC-nek felel meg. Na erre meg ezt írták a játék fejlesztők,akik dolgoztak a hardverrel:

ARK developer says Xbox One X is like a gaming PC with a GTX 1070 and 16GB RAM

Read more: http://www.tweaktown.com/news/58011/ark-dev-xbox-one-pc-gtx-1070-16gb-ram/index.html

As for the comparisons between the PC and Xbox One X, he said: "If you think about it, it's kind of equivalent to a GTX 1070 maybe and the Xbox One X actually has 12GB of GDDR5 memory. It's kind of like having a pretty high-end PC minus a lot of overhead due to the operating system on PC. So I would say it's equivalent to a 16GB 1070 PC, and that's a pretty good deal for $499".

Read more: http://www.tweaktown.com/news/58011/ark-dev-xbox-one-pc-gtx-1070-16gb-ram/index.html

[ Szerkesztve ]

KL

(#31) ->Raizen<- válasza Riddick77 (#30) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Az én gépem több mint 1 éve volt több mint 330 000 ft szóval a 165-nél többért nem vesz senki pc elméleted már megbukott. És itt vagyunk jó páran akik szivesen legóznak vele. ;)

A scorpio igpje nagy jóindulattal is max rx 580 szint de inkább rx 480. Az meg közelébe sincs egy pc-s gtx 1070-nek.

[ Szerkesztve ]

(#32) Szakiii válasza Riddick77 (#30) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen de ez megint sarkalatos, persze játékra kivetítve ez egyébként tényleg egy nagyon jó ár ezért a hardverért, de azért pc-t több mindenre lehet használni enyhén szólva ezért árat összehasonlítani nem nagyon lehet. PS-el kell hasonlítani és azzal hasonlítva kb arányosan drágább szóval tényleg nincs gond az árral.

->Raizen<-: egyébként igen 1070 azért erősebb de nem sokkal :) azt is be kell látni

[ Szerkesztve ]

(#33) ->Raizen<- válasza Szakiii (#32) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ha igazán megtéped akkor az gtx 1080 nyakán van, ami meg 2x 2,5x gyorsabb mint egy rx 480 ami gtx 970 szint. ;) Van gtx 970, volt gtx 1080 kártyám, blogomban ott van a vs teszt.

[ Szerkesztve ]

(#34) Szakiii válasza ->Raizen<- (#33) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha megtéped :) de az meg megint más már. Értem én hogy pc én is pc párti vagyok de lássuk be 165ért ez jó hardver.

(#35) ->Raizen<- válasza Szakiii (#34) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Persze, de már a megjelenésekor van erősebb alternatíva pc-vel. Régebben ez fordítva volt, a pc grafika évekig nem tudta beérni pár konzol exkluzív cím összetettségét, részletességét. Korrekt ár igen, sokan rá fognak kényszerülni a konzolra mivel a memória, ssd és a gddr ram árak már az egeket verdesik. Hozzáteszem: szerintem már én is. De én még várok, előbb szerintem egy nagy tv lesz megvásásolva aztán egy hozzá való konzol. A scorpio sem tudja natívban meghajtani a 4k-t minden esetben. Talán három év múlva megint kijönnek egy zen/vega alapú konzollal ami már képes lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#36) Szakiii válasza ->Raizen<- (#35) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez így van egyébként ahogy írod. :R

(#37) adamssss válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


adamssss
veterán

Egy dolog a kompatibilitas patch, masik dolog megirni egy programot a onex-re optimalizalva.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38) zzola válasza ->Raizen<- (#31) üzenetére


zzola
félisten

"Az én gépem több mint 1 éve volt több mint 330 000 ft szóval a 165-nél többért nem vesz senki pc elméleted már megbukott. És itt vagyunk jó páran akik szivesen legóznak vele."

Látom komoly problémák vannak az értelmezéssel!

Senki nem mondta, hogy 165000-nél többért senki nem vesz PC-t. 165000 összértékért nem tudsz ilyen játékra alkalmas gépet építeni.....remélem érthető. :U

(#39) ->Raizen<- válasza zzola (#38) üzenetére


->Raizen<-
veterán

(#30) Riddick77 hsz-ére reagáltam miszerint:

"165e Ft körül komolyabb PC-t szerintem nem vesz senki."

Semmi gond az értelmezésemmel, kognitív funkcióim megfelelőképpen működnek 2 kerékkel kevesebbel is.

Javaslom neked járd végig újra az általános iskolát. :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Szakiii válasza ->Raizen<- (#39) üzenetére


Szakiii
addikt

165 ezer ft körüli áron komolyabb pc-t nem tudsz venni ezt szerette volna írni az illető :D

(#41) Riddick77 válasza ->Raizen<- (#31) üzenetére


Riddick77
tag

Milyen elméletről beszélsz??

Azt mondtam, milyen PC-t veszel 165e ből....olyat amit ez a konzol tud biztos nem!

PC-t lehet venni szinte végtelen pénzekért,akkor volt I7 3770K-m amikor megjelent.

Az itt a lényeg,hogy 165e FT ért kapsz-e olyan PC-t amit tud 4K-ban játékokat futattni,HDR,és Dolby Atmos hanggal,4K Blueray lejátszóval. Szerintem nem..... :N

Nos,vicces az hogy szerinted milyen szintű az Xbox one X hardvere,mikor ott linkeltem ,hogy a játék fejlesztő szerint milyen. Ezt célhardver,nem egyenlő a tudása egy sima PC hardverrel,amit lefog az oprendszer is...

Abu85 ezt írta,amikor ki lett vesézve először mit tud az új MS konzolja:

"Köze nincs az RX 480-hoz. Ez nem olyan GCN verziót használ, ami megtalálható PC-n. Hasonlóan, ahogy a Sony, úgy a Microsoft is egyedi GCN verziót kért. Nem kizárt egyébként, hogy ISA szinten ugyanazt kapták, csak a funkcionális egységek különbözhetnek, illetve ezek számai. Ha mondjuk ez megkapta legalább ugyanazt, mint a PS4 Pro, akkor az RX 480-at leveri mint a poharat. Eleve képes lenne packed mathra, ami rögtön 12 TFLOPS. Ilyen képességnek a közelében nincs az RX 480. Majd a Vega fogja tudni csak.
(#15) Duck663: Hardveresen gyorsítják a rajzolási parancsokat. Ilyen formában ez a proci is overkill. A munka oroszlánrészét már nem a proci fogja elvégezni, hanem offloadba megy egy speciális célhardverre.
"
Szerk:

látom pár kollega értelmezte helyesen is amit írni akartam.... :K

[ Szerkesztve ]

KL

(#42) Stauffenberg válasza adamssss (#37) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ismétlem, hogy "lásd: PS4 Pro".

Tény 1: Már most be van jelentve igen nagy számú "enhanced" update.

Tény 2: Az újonnan megjelenő játékok már kihasználják a One X többlet teljesítményét, mire megjelenik a gép, már piacon lesznek eleve rá írt játékok is.

Tény 3: Mivel a One X nem jelent meg, ezért senki sem tudja, hogy a frissített játékok mennyire lesznek jól optimalizálva, így talán te is tudod jól, hogy ennek a kérdésednek nem volt sok értelme.

[ Szerkesztve ]

(#43) twi452


twi452
senior tag

Én pont egy 1070et adtam el és én is beállok a konzolosok közé év végén.
Ahhoz h a 1070et teljesen ki tudjam használni még egy xbox1x árát rá kellett volna költeni a mostani gépemre :) (ez volt a terv még év elején)
Közben "megöregedtem", nem játszom annyit.. az én játékos igényeimet tökéletesen ki fogja szolgálni a box.
És ezt úgy mondom h a 33 évem alatt ez lesz az első konzolom eddig vér pc-s voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#44) dugo_ válasza ->Raizen<- (#18) üzenetére


dugo_
veterán

mondjuk cs go-ban nem nagyon találkozni egyel sem.

Csak a meccsek 90%-án 2-5 darabbal, nem sok, valóban. :D

(#45) Szakiii válasza twi452 (#43) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem van konzol és én továbbra is azt mondom hogy kell a pc konzol mellé :) lehet 10x erősebb a konzol és kényelmesebb ha egyszerűen nincs rá wow meg LoL :D (persze ez kőkemény szubjektív vélemény)

(#46) twi452 válasza Szakiii (#45) üzenetére


twi452
senior tag

persze meg kell nézni mit nyersz mit veszítesz.
Én black desertel játszottam korábban ami ilyen mmo.. az pont jön xboxra :D ugyanígy a pubg is úgyhogy amikkel játszottam azok megmaradnak és egy rakás olyan is képbe kerül amit pc-n nem tudtam mint pl a rock band amit szerintem sokan fognak szeretni otthon rajtam kívül :)

(#47) Szakiii válasza twi452 (#46) üzenetére


Szakiii
addikt

Én úgy látom amúgy legalábbis nálunk, multiba jobb akkor ha real life ott vannak a haverok de neten át jobb pcn nyomni :) pl guitar hero jobb akkor ha össze ülünk haverokkal de amúgy multi pcn jobb.

[ Szerkesztve ]

(#48) Riddick77


Riddick77
tag

Azért ez a multi PC-n jobb dologgal lehetne vitázni.

PC-n sok multi teli van csalókkal,moddolják a programokat ahogy tudják.

Xboxon a Liveon keresztül,akár külföldiekkel ,akár külföldön élő haverokkal percek alatt össze lehet rakni hatalmas hangulatú csatákat,harc közben beszélni partyban akikkel akarsz.
Mindenkinek egyforma hardvere van,aki jobb az győz. /kivétel az elit joypad ,de aki akarja megveszi /

KL

(#49) Szakiii válasza Riddick77 (#48) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát nem tudom, én ps-en is nagyon érzem amikor valaki egér-el nyomja bf-et és ez boxon se lehet máshogy. Amíg ezt lehet csinálni addig szerintem ez nem releváns és btw ez csak fps-eknél jön ki ennyire és azért a multi nem = fps-ekkel.

(#50) Z10N válasza oriic (#5) üzenetére


Z10N
veterán

Az pontosan hozza az arfolyamot.

$500x260x1,27=165k.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.