Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Hát nem tudom....
Erre szoktam mondani,hogy van aki azért sír,mert nincs mit ennie,van aki meg azért meg nem tud valamit megvenni.
Amúgy én az ilyeneket körberöhögném,mert olyan mint egy kislány aki férfi az viselkedjen úgy mint egy férfi,vagy legalább akkor sírjon ha nem látják.

HardCore is my LifeStyle

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Megkomolyodnak. Általában azért 25-26 éves korra már rendesen komolyodik az ember és csak röhög a kis 18-20 éves önmagán.
Volt nekem is sok durva punk-rocker ismerősöm, akik minden hétvégén a helyi kocsmában balhéztak meg szarrá itták magukat kannás borral... aztán olyan 25 éves korukra kinőtték ezt, igaz szar szakmájuk lett a suli elhanyagolása miatt, de dolgoznak benne és élnek normálisan.

Ezen akkor kell elkezdeni gondolkodni, mikor ugyanezt látod egy 25-26 éves srác esetében is. Na ha ennyi idősen is "ilyen" az illető akkor ott már tényleg v.színű gondok lesznek.

(#3) Melack válasza FatalEror (#1) üzenetére


Melack
veterán

Fiúk/lányok, lassan egyre megy. A feminim beütés a trendi a pasiknál - már ha lehet őket annak hívni (nem bántani akarok senkit, nekem ilyen a világnézetem). A csajok kapcsán mindig azt figyelem, hogy 14-18 évesen akarnak érett 25-35 közöttinek tűnni, 25 felett meg 14-18 közötti ártatlan csitrinek - sajnos sok ilyet látok. Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy a kislányok miért öltöznek úgy, mint akik csak arra várnak, hogy jól meg....- nem csak - nézzék a pasik - ha meg szóvá tesszük, hogy "Csinosak", esetleg valamiféle bók is elhagyja a szánkat, akkor már beteges perverznek vagyunk beállítva.

(#2) Dany007: igen, ilyeneket én is ismerek. A gondom nem ez, volt, hogy én se tudtam, hogyan értem haza. A gondom azzal van, hogy ők masszívan elváltoztatják magukat - ők hogy fognak tükörbe nézni?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4) FatalEror válasza Melack (#3) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez tényleg így van,illetve addig kéne örülniük,amíg fiatalok!
Az meg,hogy hány évesnek néznek ki,gondolom azt akarják,hogy mutatni,hogy "nagy lányok",csak szerintem az életkor inkább fejben dől el!

HardCore is my LifeStyle

(#5) Dany007 válasza Melack (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Ja végülis ebben egyetértünk.
Addig amíg valaki csak iszik meg piercingezik meg ilyen-olyan hajat csináltat magának, addig nincs nagy gond. Hiszen a piercinget ki lehet venni, a haj is kinő újra - jobb esetben -.

De pl egy tetoválás az nem fog lekopni. Annyi pénze meg nyilván nem lesz, hogy később ha már "megunta" vagy esetleg kellemetlenné válik le tudja plasztikáztatni...
Hasonló a szitu a szolizással és az agyonsminkeléssel. Ahogy mondod is a 14-16 éves csajok mind 25-30-nak akarnak kinézni. És ez sokszor sikerül is. A gond azzal van, hogy totál szétcseszik a bőrüket ezzel. Aminek következtében 25-30 évesen már úgy fognak kinézni, mint egy kiélt fejű 38-45 éves nő! És ez nem költői túlzás, találkoztam / láttam már egy csomó ilyen nőt.

Szarrá van szolizva a bőre és ha meg is ússza a bőrrákot, 30 éves korára - amikor talán még a legjobbak a nők 25-40 között - úgy fog kinézni mint valami 45 éves. Összeszottyadt, töredezett, ráncos és rettentő csúnyán fosbarna néhol foltos bőrrel.

Meglehet figyelni például, hogy az ilyen bulis csajok szeme 25-30 éves korára már úgy néz, mint egy 45-50 évesé! Tele ráncokkal! Nem vicc, csomó ilyen nővel találkoztam már. Nagyon megdöbbentő tud lenni.
Ugye fiatal korban kezdik ma már a bulizást. Ami elég durva tud lenni. Sokszor 24 óra alvás nélkül... Aztán pár óra pihi és kezdődik újra. Az éjszakai életmód. A fények mondjuk egy discóban vagy klubban. Aztán egy hét múlva kezdődik minden előröl... Ez brutálisan kikészíti a szemet és ez meg is látszik az illetőn.
Van jópár ilyen bulimániás csaj ismerősöm és hihetetlen, hogy a 20-as éveik végére hogy néznek ki. Persze erre rátesz még a 2 centis smink meg hasonlók.

És innen már nincs visszaút. Ezen max a plasztikai műtét tud segíteni valamit. A ránctalanítók meg hidratálók ilyenkor már semmit se érnek.

(#6) Z86


Z86
őstag

"azon sírnak, hogy nincs pénzük megvenni a nemtudom milyen együttés nem tudom milyen albumát"
Ezt nem tudom értelmezni, nem járnak virágboltba vagy mi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.