Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

én még 2001ben ballagási pénzből vettem sima mach3-at... utáltam már az eldobható borotvákat, mert 2használat után már tépett a pengéjük, ez meg hónapok után is úgy vitte, mint kés a vajat... pár évente vettem bele 5ös csomagban pengét és tökéletes volt... most néhány hónapja vettem ilyen elemes fusion akármit teszkóban, amikor baromira leárazták... nem érzem annyival jobbnak, amiért rezeg vágás közben

öreg koromra ilyennel akarok majd megtanulni borotválkozni:

időnként meg kell fenetni, de ez szerintem örök élet lenne és nem merül ki benne az elem, nem kell félni, hogy nem kapok fejet hozzá :K

#3: az én fejemet irritálta az elektronyos... volt egy darabig, de elsefteltem ismerőssel, mert akármit csináltam, tiszta vörös volt a fejem mindig borotválkozás után... a hagyományos régi mach3 volt még mindig a best az én búrámhoz :K szakállhoz meg hajvágó, de az meg elromlott egy ideje, így ollóval szoktam megigazítani

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.