Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

ennyiért tényleg jó vétel ez a telefon, ráadásul ez a dupla kijelző tényleg nagyon menő! :K

(#2) #81733120


#81733120
törölt tag

Nem rossz, nem rossz. :)

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Huhh, a kamera szerintem nagyon jó az állóképeknél. A videónál viszont a mozgástól (Alice fordult a telefonnal) majdnem hányingert kaptam. Ez hiba!
De összességében nagyon tetszik a telefon a teszt alapján.

Szerk.: de régen láttam ezeket a teknősöket. Talán utoljára kb 2 évvel ezelőtt valami tablet tesztben. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) dingdongkng válasza RandomGosu (#1) üzenetére


dingdongkng
tag

Amúgy igen, ezek a parasztvakítások csak akkor fájnak az embernek, ha mástól veszik el a helyet.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Alice, az Edigitalban 85 ezer ft. Bár ez se sok érte.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Eli577


Eli577
senior tag

Mi a ....? Ez egy éves készülék.

(#7) janeszgol válasza Eli577 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet, bár a rendeljkinait.hu idén áprilisban mutatta be.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) HERR Z


HERR Z
veterán

Egy hónapja van rá flyme 7,logoutra írtam tesztet, talán a napokban megjelenik.... Videó pl javítva van

Global verzió 4 hónapja létezik, azért lett most cikk

[ Szerkesztve ]

(#9) papelado


papelado
aktív tag

Ezen az áron ez telitalálat.A kamera hatalmas +

Drágaszágom....

(#10) vizibolha


vizibolha
tag

Sziasztok!

Tényleg ennyire rossz a zenei rész?
Munka közben napi 4-5 órán keresztül fülessel (Xiaomi Mi Hybrid ) hallgatok zenét, ha ilyen gyengus akkor felejtős a készülék :(

(#11) ates


ates
aktív tag

Korrekt cucc. Örülök neki, hogy próbálnak valamennyire egyediek maradni ès nem ülnek fel a nagyok megosztó dizájn vonatjára. Jó választás átlag felhasználásra. Csak így tovább.

(#12) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nekem is bejön ez a teló! Szerintem korrekt ennyiért.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) pomorski


pomorski
őstag

nem rossz a cucc, az ára is vállalható.

(#14) alexandrosz válasza vizibolha (#10) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Abszolút jól szól. Nem értem a kritikát, a hasonló Xiaomi készülékeknél szvsz jobban.

(#15) fateless


fateless
veterán

Köszönöm a tesztet, vártam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz a tesztet, felesegemnek most rágódhatok, hogy ez vagy Note 5. :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17) RoadSteweArt


RoadSteweArt
csendes újonc

Az M6 ban és az M6 noteban a virtuális navigációs gombok a beállításokban eltüntethetők, és onnantól a rendes meizu mtouch egygombos vezérlés működik. Itt ez nincs?

[ Szerkesztve ]

(#18) weiss


weiss
addikt

Lehet csak én nem látom megemlítve, de mennyire vízálló? Kamera tud RAW-ot?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#19) Liliom9


Liliom9
tag

Már régen szemeztem ezzel a telefonnal, de nagyon ritkán lehetett a Globál B20-as verziót felfedezi a kínai piacon és akkor is ökör áron (400 USD körül). Így amint megjelent itthon, szerintem nagyon jó áron, így lecsaptam rá.

4 napja van meg, nem fő telefonként használom, tényleg csak kíváncsiságból vettem meg. :)

Az árát tekintve ez egy nagyon jó telefon, tényleg felveszi a versenyt a konkurencia hasonló készülékeivel (xiaomi, honor, samsung stb.), sőt sok mindenben jobb is. És akinek kicsit is számít, hogy ne tucat megjelenésű telefonja legyen, nos annak ez a jó választás. Bármennyire is kevés funkcionalitása van a hátsó kijelzőnek, ez mindenképp egyedi és különleges. És a telefon mérete is kellően kompakt, jól kezelhető egy kézzel.

A hardver, a rendszer, a kamera, a zenei képesség rendben van. Az ár miatt azonban senki ne várjon 200e-s csúcstelefonban lévő dolgokat. Valahol meg kellett húzni a határt.

Hogy nálam miért nem lesz fő telefon? (Egyrészt azért mert van egy Xiaomi MI MIX 2 S), de főképp az NFC hiánya miatt. Más nagyon megszoktam és szeretem a telefonnal történő fizetést.

Így két dolog lehetséges. Vagy a fiam veszi használatba, neki is bejön az egyedi kialakítás, vagy pedig eladásra kerül (mint már sok társa amiket kipróbálásra, kíváncsiságból vettem meg).

RoadSteweArt: De van (mBack-nek hívják). Az előlapi gombbal (ami ujjlenyomat olvasó is) lehet vezérelni.

Vízállóságról nincs tapasztalatom. A kamerában én raw-t nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#20) judas13


judas13
addikt

Így tovább Meizu!👍

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) dzsi23 válasza judas13 (#20) üzenetére


dzsi23
addikt

Örülök, hogy megvettem a Mi A1-et egy hónapja, különben most nagy bajban lennék, ha választanom kellene a kettő közül. :D

(#22) mantequilla


mantequilla
aktív tag

65e? 40-ert max

(#23) novinyul válasza vizibolha (#10) üzenetére


novinyul
veterán

Xiaomi Note 5 után haszálom most a Pro 7-t. De zenében messze jobb a Meizu. Akkumulátor, proci egyértelműen Note 5, de a Meizu nagyon jól optimalizálta a rendszert mint mindig. Kamera is elég jó lett, na meg felrakható a frissítés ,az meg javít sok mindent. A hátlapi kijelző meg egy kis egyediségét visz a telefonba.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#24) judas13 válasza dzsi23 (#21) üzenetére


judas13
addikt

Én tavaly vettem ugyanazt mint te és szintén hasonló lenne az én gondom is🙂

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) judas13 válasza novinyul (#23) üzenetére


judas13
addikt

Régi MX3-ban Wolfson DAC tette jól a dolgát nem kicsit nagyon. Itt akkor szerintem sem lehet azért annyira rossz az a Cirrus Logic.

Napi használatban a viszonylagos kompaktsága, hordhatósága, anyaghasználata gondolom elég jó lehet. Jól sejtem?

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) logitech1


logitech1
tag

Nem rossz,jól néz.Nagyon elgondolkodtató. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

El kellene gondolkodniuk a szolgáltatóknak néhány márkacserén. LG és Sony ki, Meizu és Asus be. Én pl a Vodánál semmi olyat nem látok 100 ezer ft alatt, amit birtokolni szeretnék. Persze vannak jó telefonok, de ennyi. Ezt a Meizu-t szívesen birtokolnám.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Sigma7 válasza RoadSteweArt (#17) üzenetére


Sigma7
tag

A YouTube-os tesztekben is az mtouch-ot használják.

És igen, nagyon jó ár-érték arányú telefon.

(#29) dzsi23 válasza mantequilla (#22) üzenetére


dzsi23
addikt

Szerintem te vedd meg itt.

(#30) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tetszik!
Korábban volt "pro 6"-tom,az a mai napig működik,pedig már 2 éves elmúlt.
Szóval nem rossz a cucc...ennyiért meg főleg jó. Szerintem...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#31) HarleyCustom válasza janeszgol (#27) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) HERR Z válasza novinyul (#23) üzenetére


HERR Z
veterán

annyit azért illik megemlíteni hogy míg a miui majdnem 100% magyar, ez a flyme 7 még hááááááááááááááááááááááááááááááááááááát, 80-85%-os

(#33) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ár/érték bajnok, ha az összképet nézzük. A Meizu durván beindult, a 16 is nagyon komoly telefon lesz. :K

https://utdetailing.hu/

(#34) T. I.


T. I.
senior tag

Jájjj, ez a címadás! Hát a cikk közepefele esett le, hogy a "jó a műsor" az a "pro sieben"-re utal, nem beépített TV antennára.

(#35) T. I.


T. I.
senior tag

A foreo ufo mini-nek pedig külön köszönet, hogy végre a bájos szerző nem vonja meg az olvasóktól a szelfis tesztképeket. ;)

(#36) AliceWake válasza RoadSteweArt (#17) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na, megtaláltam végre. Kisegítőben vannak, de csak SmartTouch és Hide navigation bar van, mTouch és navigációs gombok variálása nincs :(

Non omnis moriar.

(#37) s4tch válasza vizibolha (#10) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem Pro 6 van, és a Pro 7 is hasonló hardveresen. A Pro 6 jobban szól a piacon lévő telefonok jó részénél, teljesen vállalható a Pistonnál sokkal jobb-drágább fülhallgatókkal is.

(#38) deadelon


deadelon
aktív tag

Szép képeket készít viszont a kamerát nem engedi csak ful hd felbontásban használni.sajna a 4 k nem opció

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#39) papelado válasza vizibolha (#10) üzenetére


papelado
aktív tag

"2017 Meizu Pro 7 Plus CS 43130 Need an adapter to shine, clear mid with natural bass and detailed $530-610 64/128 + No 5.7 Recommended"
Ugyanez van a simában

Nem hinném annyira rossz lenne.MA zenei tesztjei nem mérvadóak

Drágaszágom....

(#40) joey04


joey04
titán

Nem rossz, de ez a másodlagos kijelzőnek (ahogy már a bemutatáskor mondtuk páran) semmi értelme.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Nimda


Nimda
addikt

Köszi a tesztet, már vártam. Vaciláltam sokat, hogy megvegyem e, de egyre inkább hajlok arra, hogy muszáj beszereznem egyet. Végre egy teló, vállalható mérettel, jó kamerával, hd samoleddel, gyorstöltéssel, némi egyediséggel. A hardver is rendben van, bár vannak os beli hiányosságai, de ez szubjektív, ennyi belefér ilyen árcédulával.

[ Szerkesztve ]

(#42) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Basszus, beépítik mellettetek a telket? Hiányozni fog a tesztekből az a kép. Zöld is volt rajta, meg kontrasztos vonalak és formák.

(#43) GentleGeek


GentleGeek
csendes újonc

Szó sem esik a kedvenc funkciómról (Music Only) amikor csak a kis kijelző és a zene megy. Hosszú úton életmentő. :F

(#44) novinyul válasza HERR Z (#32) üzenetére


novinyul
veterán

Ez egy kicsit meglepett, mert eddig szinte teljesen magyar volt a menü az eddig használt Meizu telefonjaimon. De szerintem ezt is javítják majd itt is, engem nem zavar, de értem hogy miért írtad. De ettől függetlenül egy ár-érték bajnok telefon, ráadásul még igen kompakt is(S8+, Note 5) után. Meg egy kis egyediségét visz a dög unalomba, persze lehet rajta vitatkozni hogy mennyi értelme van, de nekem tetszik.
Judas: A megszokott minőséget képviseli, ráadásul tényleg egy "kompakt" telefon, simán elmerül a zsebemben :D Egyedül az akkumulátor amit újra meg kell szokjak, azért a Note 5 ebben nagyon ütős volt. Viszont van gyorstöltő, az meg igen gyorsan felpumpálja.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#45) RoadSteweArt válasza AliceWake (#36) üzenetére


RoadSteweArt
csendes újonc

Igen. Ha elrejti az ember a navigációs gombokat, onnantól "hagyományos" meizu. Remek! Köszi.

(#46) Hallosz


Hallosz
senior tag

Természetes fénynél, karcsú a kijelző fényereje. A lényeg, hogy takargatni kell mert nem látszik jól.
Napszemüvegben, pláne gyenge. Vagy az én szemem nem jó. :R

Mert lakni, muszáj.

(#47) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hittem, lesz vagy 80-90 ezer Ft az ár, 65 ezerért kimondottan jó ajánlatnak tűnik. Még akkor is, ha inkább csak egy gimmick a másodlagos kijelző.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) vizibolha válasza novinyul (#44) üzenetére


vizibolha
tag

Mit jelent az akkumulátor megszokása?
Egy pl. Samsung J5/A5 széria szintjét eléri?
Sokáig szemeztem a Note 5-el, de egyszerűen AMOLED függő vagyok úgy néz ki :))
Olyanokat olvastam XDA-n hogy a kijelzők egy része kék, zöld színeket nem adja vissza rendesen.

(#49) ollie


ollie
MODERÁTOR

De miért szúrta el az egészet a Meizu a rossz hangmínőséggel fülessel? Ebbe a hibába már sokadjára esik a gyártó, és épp ez az oka annak, hogy végleg lemondtam a mobiljairól.

***

(#50) dragonfx


dragonfx
veterán

ötletes ez az órás kijelző hátúl. a kamera elég jókat lő.(szép az a lány a képen) de mediatekes teloért kicsit sok ez az ára....
akksi se túl bajnok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.