Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Engem érdekelne egy bővebb leírás a telefonról, most szeretném lecserélni az öreg Sony Z-t és eléggé megakadt a szemem ezen a Meizu-n

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Regonelix válasza AllTheBest (#1) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Van egy pár, magyar nyelvű teszt, amiket ajánlom, hogy olvasd el, de addig is, érdekelne, hogy pontosan mire vagy kíváncsi.
Bevallom, játékra nem használom a telefont.

(#3) AllTheBest válasza Regonelix (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Alapvetően nem játékra szánom a telefont, nekem a kijelző a lényeg :) Milyen a kijelzője? Mert valahol TFT-t olvasok, valahol meg IPS-t, még 1 tft-s telefont nem akarok a Sony után. Sebességben milyen a telefon? Mert ha nem akadozik, meg nem gondolkozik másodperceket mondjuk egy alkalmazás elindításánál, akkor 100%, hogy nemsokára leváltja a Sony-t.(röhej, hogy gyári és custom rendszeren is kb 2-3 másodperc mire elindít valamit a Z..)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Regonelix válasza AllTheBest (#3) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Csináljunk egy sebességtesztet?
Bár most csinálok egy 3D Mark tesztet, ráadásul ezen az oldalon, a Sony Xperia Z-t már letesztelték.
Közben már, megjött az eredmény: 8313 pontot kapott a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#5) pprod94 válasza AllTheBest (#1) üzenetére


pprod94
aktív tag

Öreg Sony Z.. :)

(#6) AllTheBest válasza Regonelix (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

annyira a pontszámok nem hoznak lázba :D volt már LG G2-m is, azt mondjuk kapásból ilyen tesztekkel terheltem, nekem a ,,mindennapi,, sebessége érdekel :) Tehát, hogy hajlamos-e random szaggatásokra, és hogy a képernyője milyen minőségű(Színek, betekintési szögek). Most találtam újonnan, garanciásan 54-ért ingyenes szállítással, annyit szerintem megér.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) AllTheBest válasza pprod94 (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát G2 után rémes átállni az öreg z-re... Vicc nélkül mondom, hogy rémesen lassú :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) AllTheBest válasza Regonelix (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Most gyors lefuttattam én is, 9671 pontot alakított, ettől függetlenül az mx3 lesz a következő telefonom :D nagyon bejön a flyme os :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#9) Regonelix válasza AllTheBest (#8) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Amilyen alkalmazásokat használok, azok viszonylag gyorsan töltödnek be, egyedül a UPC Horinzo GO app a lassú (amivel a kábel TV mediaboxot tudod vezérelni) , de szerintem ez, nem a telefon rovására írható.
A másik - konvertáló app (mp3 video converter), ami ugyanúgy lassú, de nem tudom, hogy miért. Valami oknál fogva, nagyon kevés erőforrást használ és nem jöttem rá, hogy hogyan lehet ezen módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#10) AllTheBest válasza Regonelix (#9) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Konvertálás azért is lehet lassú, mert ugye egyszerre csak 4 mag tud menni. Szerintem a jövő héten leváltom egy ilyenre a z-t. Nexus 4-en gondolkoztam még, volt pár hónapig egy, de nekem kicsi volt a kijelzője :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) Regonelix válasza AllTheBest (#10) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Én is erre gondoltam, hogy a converter is, csak 4 magot kezel.
Egy másik tesztet is végrehajtottam - AnTuTu Benchmark, de itt sem, túl nagy pontot kapott a készülék. A további pontokat nézve, a MX4-et is felhozza.

(#12) AllTheBest válasza Regonelix (#11) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Lehet, hogy spórolok egy kicsit és inkább megveszem később az mx4-et, majd még meglátszik, a márka eléggé megtetszett :D Sőőt, az M1 note az nem sokkal drágább(kb70ezer) Talán egy olyanra összetudom kaparni a pénzt :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13) Regonelix válasza AllTheBest (#12) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Lehet, hogy az, már Ubuntu lesz.
Igazán, nem akarlak lebeszélni róla, mert ár-érték arányban jó telefon (60.000 Ft alatt), de ha nem sürgős váltani, akkor én is, az MX4-et javaslom.

(#14) AllTheBest válasza Regonelix (#13) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ubuntu... Lényegtelen :) M1 Note az alapból android 4.4-es, viszont szeretnék legkésőbb a következő hónapban telefont venni, szóval szerintem note lesz ez.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) hardtechno92


hardtechno92
tag

Sziasztok, egy topikban ajánlották ezt a telefont. Nos, nekem kimondottan zenére kéne és, hogy ne merüljön le fél nap alatt, mint a jó öreg Live With Walkmenem :DDD Érdekelne, hogy maga a telefon hangszórója mennyire szól szépen és, egy viszonylag jobb minőségű fülessel, akár egy sennheiserrel mennyire szól jól a zene a készüléken ? Lehet-e rootolni (lehet buta kérdés), mert viper audio fx-et használok most is nagyon tetszetős még a 4 éves készülékemen is :R

Meghirdetett termékeim más oldalakon is meg lehetnek hirdetve !!

(#16) Regonelix válasza hardtechno92 (#15) üzenetére


Regonelix
csendes tag

Jónak, jól szól, viszont egy fülest, vagy hangfalat érdemes rákötni.
Itt lehet olvasni egy részletesebb tesztet, ahol a zenelejátszással kapcsolatban is írnak.
Root-olással kapcsolatban ezt az oldalt találtam. Persze, lehet másképp is, ahogyan én csinálom, de az, minden egyes root hozzáférést, egyesével kell engedélyeztetni. A Viper Audio Fx app-nál ez, még nem vészes, de amit, mellé le kell tölteni, a BusyBox Free root app-ot, ott, rengeteg alkalommal elővillan a Root jogosultság engedélyezésével kapcsolatos ablak (a 9. alaklom után, már fárasztó tud lenni).
Vagyis lehet root jogosultságot beállítani rá, ahogyan a fent belinkelt oldalon is írnak róla, de azt én, nem próbáltam még ki.

(#17) koki8619


koki8619
újonc

Szia nemrég vásároltam mx3 telot most 2. napja nincs hállózat mit lehet csin vele? előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.