Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) #16820480 válasza blueMerle (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

engem mondjuk nem érdekel, nekem azért kell egy telefon, mert tetszik, nem azért, mert mások azt gondolják róla, hogy (...). egyébként még továbbra sem nekünk készül ez a cucc, hanem a kínaiaknak. ott meg magyarázd meg, hogy nem jó az, ha túlságosan hasonlít valamire...

Ricardo: hát, addig csak nem fog tartani, bár már most húzódik, mert idén tavaszra/nyárra ígérték először. most olyan pletykát hallottam, hogy június 10 talán, de tekintve, hogy állítólag a fejlesztők most kapták meg a develpment board-ot nemrégen, szerintem ez tarthatatlan határidő. mondjuk nem sürget az idő, ha fél év múlva jönnek csak ki vele, akkor is jó nekem. számomra az a hardver bőven jó, nem nagyon tudnak már olyat csinálni, amit kihasználnék. egyedül az androidra várok rajta, mert igazából hardveresen már az M8 is elég volt.

viszont nem igazán szimpatikus az utóbbi időben a ceo viselkedése, meg mondom őszintént. erre az mBook kapcsán jöttem rá, mivel tele van most a fórumok ezzel a dologgal. a helyzet az, hogy azt kokrétan még el sem kezdték, mint projekt, csak látványterv van róla, meg ilyesmi. de az a bosszantó, hogy miután pár hete jól lenyilatkozta a sajtónak, hogy nem lesz tabletjük (mert hogy az milyen "gáz" már, hogy lemásolják az almát), most foggal körömmel ragaszkodik hozzá a meizu fórumon, hogy ez pedig jó ötlet, és jobb, mitn csinálni egy M9mini-t (mert egyszerre a kettőre nincs kapacitásuk). csak az a helyzet, hogy M9mini-hez szinte alig kéne befektetés, mert szoftveresen ugyanaz, és a külsőt leszámítva hardveresen is szinte pont ugyanaz. a tablet meg még hardvert sem kapott igazán, azzal sehol nincsenek. és ellentétben az M8-M9 vonallal, ahol csinálnak egy terméket, ami hasonlít a szifonra, csak bizonyos dolgokban többet tud nála (másban kevesebbet, de kinek mi kell), és jobb minőségű, most az mBook kapcsán felmerül az, hogy sok dologban azonos, de kb mindenben kevesebb. ahogy a cégvezető kifejtette, hogy ő nem szeret sem könyvet olvasni tableten, sem filmet nézni, ezért nem érdekli, hogy ezeket tudja-e a készülék, neki csak netezésre kell. ez viszont szerintem édeskevés, ezért az egy funkcióét nem fogják megvenni az emberek a cuccot, még akkor sem, ha olcsó (kb. az 50 ezres árkategóriát célozzák vele, ahogy az M8-cal vagy M9mini-vel is).
szóval nem értem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.