Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nem inkább a F700? Armani inkább divat mobil.

Majd kiderül mi lesz belöle... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Viktor0610 válasza AS (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cikkben nem is az Armani-telefonról van szó, hanem egy annál nagyobb tudású modellről. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3) Bog válasza AS (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Meg aztán az F700 minden, csak nem kifinomult...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) fateless


fateless
veterán

Igen, a belbecs is szépen fejlődik, meg az ár és a megjelenési idő is ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha időben jelenik meg, jó áron nagyot üthet. Határozottan tetszik.

(#6) DarkByte


DarkByte
addikt

Hopp egy Linkin Park album.

Úgy gondolom az iPhone tevezett európai verzióját még van lehetőségük lehagyni. :D

(#7) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Nagy lopás ez az egész telefon! Nemcsak hogy a külsőt másolták le majdnemhogy 100%-ban, de a sw kinézete is teljesen iPhone koppintás...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#8) Pompi válasza Stimpy001 (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elég kellemetlen lesz egyeseknek ha a "koppintás" jobban sikerül :DDD amire egész nagy esély van így az eddig megjelent infók alapján ;)

Feel Good Inc.

(#9) Jadro válasza Pompi (#8) üzenetére


Jadro
veterán

Ráadásul jóval olcsóbban. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

G*ci jó!!!! :C :R :K :DD

(#11) Bog válasza Stimpy001 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az ne zavarjon, hogy előbb jelentették be, mint az Apple...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) badacsony


badacsony
őstag

Gyűjjön má'! :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#13) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Nekem iPhone van és régóta figyelem az M8-at előszőr teszett nagyon, azthittem újdonság, de mostmár látom hogy csak lopnak meg hozzátesznek ezt azt, igy nem nehéz..
Másolni lehet de az nem lesz az eredeti. remélem tesznek bele 3Mpx-es kamerát meg jobb kijelzőt aztán meg verik magukat hogy micsoda készüléket alkottak.. Aztán a forradalmi Meizu UI.......
Ez vicc :C

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#14) Bog válasza ZoZa™ (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az iPhone-t január 9-én mutatták be, a Meizu-t pedig 20 nappal később. Szerintem szűk három hét alatt nehezen lehetett volna bármit is lenyúlni, pláne, hogy iPhone sem volt egy ideig kapható... Az eddigi specifikációk és hírek alapján ez a kínai szirszar bucira veri az iPhone-t és Steve Jobs orbitálisan nagy arcát, ami rá is fér.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) AS


AS
félisten

Iphont minden érintös telo laposra veri:

Samsung F700, Se w960, Mezui, LG, Wierty, LG windozos prada..
Hu menyi jo telo. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Bog válasza AS (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Aszongya:
A Samsung F700 nagyon ótvar, hidd el. Az SE W960-tól lassan már a falnak megyek, az LG és a Meizu még nem volt nálam, egyelőre a favoritom a HTC Touch Slide.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) AS válasza Bog (#16) üzenetére


AS
félisten

Tudom hogy nem szereted a érintős telokat. másnak majd bejön. :)
Igaz majd akkor tudok erről írni ha én is kirpobáltam. Sima HTC touc az jó volt. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) papi77


papi77
addikt

csak jöjjön máááár... :D

Az első: NOKIA 1611

(#19) opera11


opera11
tag

Ezt a linket betehettétek volna...
Remélem az aksija rendben lesz (annak ellenére, hogy 1500 mAh-ás), mert azért fogyaszthat rendesen a batár nagy kijelző+a gyors cpu. Ha gps is lenne benne +vaku+rendes szoftver, akkor tökéletes lenne, de olyat úgysem fog soha senk sem csinálni. De gáz..kínai és mégis akarom!

Vicces aláírás helye

(#20) blahnik válasza Bog (#14) üzenetére


blahnik
csendes tag

Igen, 20 nappal később bejelentették, és megmutatták, hogy fog kinézni. 20 nap alatt lekoppintották a külsőt, és fröccsöntöttek egy szart a sajtófotókhoz.
A menü dizájnt pedig most pár napja mutatták csak be, hír is volt belőle (gizmodo engadget, olvasni kéne a kollégákat is), úgyhogy június óta dolgoznak az UI koppintáson, egészen mostanáig, nem pedig egy szuper iPhone verésről van szó.
Oké, hogy nektek az iPhone ennyire nem jön be, sőt utáljátok mint a többnapos trágyát, de attól még nem kell egy kínai gagyit, amin már lassan egy éve "dolgoznak", azaz pontról pontra átültetnek mindent az eredetiből, na ezt ne nevezzétek már valami bucira verőnek.
Minden tiszteletem, hogy a memóriakártya bővítések, a bazári műanyagok, meg a "Meizu mint márka" :D lázba hoz titeket.
Az iPoddal ugyanezt csinálták. Lett egy alig olcsóbb, de sokkal igénytelenebb cucc belőle, és volt ember, aki azt valami eredeti, fasza kis lejátszónak nézte nézte. Enyhén szólva is megmosolyogtató.

(#21) Zoltanfi válasza Bog (#16) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

"favoritom a HTC Touch Slide."

Azért, mert hiányzik belőle a wifi?
Vagy hogy vastagabb?
Esetleg azért, mert feleakkora a kijelzője?
Hogy műanyag burkolata van, az iphonnak meg fém?
:F
Az iphone még korlátaival is egyedülálló, van mire arcolniuk..

Viszont siethetnének az iphone2-vel, amiben már normális kamera, bt, sms funkciók stb vannak!

(#22) h-yle válasza Zoltanfi (#21) üzenetére


h-yle
addikt

Szerintem senki nem vonja kétségbe, hogy az iPhone egy korszakalkotó készülék (lásd a most hirtelen előbukkanó "tapifon" áradatot). Csak a korszakalkotáson kívül nagyon sok hibája is van, így a szerkesztők, fórumozók, és úgy egyébként a mobilok iránt érdeklődők várják, hogy melyik készülék párosítja az új innovatív kezelőfelületet, egy igazán kiadós belbeccsel (HSDPA, WiFi, rendes bővíthetőség...)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) opera11 válasza blahnik (#20) üzenetére


opera11
tag

Amiben jobb a Meizu:
-Kijelzőj jobb: 480x720
-Tud videót is felvenni: 720x480 képpontos 30 kép/mp, iphone:nemtud
-Kamera: 3MP, autópokusz; iphone:2MP
+Valószínűleg nemlesznek olyan profit éhesek, mint steve bácsi (meglehet majd kártyafüggetlenben is venni, nem csak Franciaországban)

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#24) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Van az iPhone meg van az utánzat, lehet az F700 vagy ez az eddig általam valamire tartott Meizu cég.
Meglátjuk adnak-e majd el annyit ezekből a szarokból ÖSSZESEN mint az iPhone-ból mondjuk egy hónap alatt :C :C
Steve Jobs üzletpolitikája röhej, bár a Nokiáé sem jobb.. Engem ez nem izgat, az iPhone-pomat meg szanaszét tudom hackelni, bármit tudok vele, mindene javítható, még csak egy eredeti szoftvert sm kell várnom. Nincs már szókiegészítés, 12 nyelven van menüm, videót nem vesz igaz nem is érdekel, SMS értesítés is jön ha akarom.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#25) Ricardo válasza ZoZa™ (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkut is cserélsz?

Szerk: Jut eszembe Bt korlátozás?

[ Szerkesztve ]

(#26) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Szerintem az F700 kifinomult mint egy kőbunkó.
Az LG-nek is van valami ilyen telója, szerintem ugyanaz.
A Meizu cuccok nagyon klasszak, de most hogy ezt a belsőt láttam.. A teló jó, de igy könnyű jónak lenni, lényeg hogy a papirra jobb adatokat irjon a főtervező, betenni már nem ügy :C

Lásd kijelző, kamera meg megvárni almáék hibáit büszkén elróni nekik hogy a mienkben nincsen ám hiba :C

Mert a Meizu EGYEDI ÉS NEM LOPOTT SEMMIT... áh csak egy telót appel-éktől:U

Mondom meg kell nézni miből mennyit adnak el.. Az nem hazudik ;]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#27) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Akkut nem cserélek és nem is fogok. Ha lemegy egy évet nekem már jó, aztán bagóért veszek és ha muszály beleteszem, ha meg nem akkor nem. A Nano-mban is csak ilyen akksi van és voala.. müködik és veszik és minden, pedig nem lehet cserélni...
Hány komoly lejáccóban lehet akksit cserélni?
Én is csak ennyit ismerek :U

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#28) Ricardo válasza ZoZa™ (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Az iphon amerika eladásai nekem nem mérvadóak mert ott el vannak hülyítve az emberek. Amint átjöttek európába engedtek az arcból. Kijön a független változat és nyílik az op rendszer. Nem véletlen.

Lejátszóban nem tudok, de telefonban kellene hogy lehessen cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#29) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

kékfog korlát az alma legnagyobb hibája... Mérlegeltem hogy kárpotol-e esetleg valami más benne, aztán végül mégiscsak ilyenem lett. És nem bántam meg, csak éppen nem küldözgetek a haverokkal ezt-azt.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#30) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Az eladási statisztikákban nincs olyan hogy csillaggal megjelölik a hülye embereket...
Az van ott hogy ennyi milliót vettek. Pont.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#31) Ricardo válasza ZoZa™ (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezért nem foglalkozok még vele. Az európai piacon kicsit komolyabb a konkurencia, ázsiában meg pláne. az hogy az amerikai piacon erős az almagyár nem új.

(#32) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Sajnos európában csak fejlődik az alma, de nagyon magas az ára, amit csak részben magyaráz a minőség. Mindenesetre én kicsit tulóráztam hogy megvehessem és számomra megérte. Ha tehetném a laptopomat is lecserélném almásra.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#33) Ricardo válasza ZoZa™ (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Használd egészséggel. Aki szereti az úgy is megveszi Én nem adok érte annyit amennyit az alma kér érte. Számomra messze nem éri meg. A szellemiség amit képviselnek, nem az én világom.

(#34) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Számomra egyre kevesebbet ér a puszta tudás.. Azt mindenki hozza mindenkitől vehető okos kütyü. Inkább a Minőség felé orientálódok, lásd V3i DG, SE T650 Nokia 6300 meg ilyesmik keltik el az érdeklődésemet. Ha a Meizu müanyag, már labdába sem rughat nálam :(

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#35) AS válasza ZoZa™ (#34) üzenetére


AS
félisten

Van minöségi müanyag is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Bog válasza Zoltanfi (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért mert az okostelefon. Az iPhone meg nem, mint azt már többen kijelentették.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Bog válasza blahnik (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Talán objektíven kéne ítélni, nem? Szar az iPhone? Nem. Felvágnak vele? Fel. Van mire? Kurvára nincs. Leírtam már egy csomószor, ha Steve bácsinak nincs akkora arca, hogy reggel nem tud belenézni a tükörbe, akkor mielőtt összedobott volna egy telefont, méltóztathatott volna megnézni azt is, hogy MI AZ a telefon.

Mert a jelenlegi formájában az ÁJFÓN egy nagyon szép és felhasználóbarát sznobbasz, amely körül fasza kis hírverés van, így jó sokan megvették. Az pedig, hogy valaki azt gondolja, hogy ha eladtak belőle x darabot, akkor biztos jó, az pöttyet humoros.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) ThorsHUN válasza ZoZa™ (#26) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mondom meg kell nézni miből mennyit adnak el.. Az nem hazudik

:D Persze, de akkor csak az europai piacot nezzuk, amerika nem szamit, ott azert veszik mert amerikai:) Mert alma.

A tudas es a minoseg szamit.
Nezd meg a Meizu lejatszoit. Siman versenyeznek az iPod nanokkal. Sot siman szarra verik a nanokat:)

Mindegy ez ugyis szubjektiv:)

En nagyon varom a keszuleket:) Remelem olyan lesz mint a Meizu M6os az MP4ek kozott:)

(#39) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Bog mi az hogy meg kéne nézniük mi az a telefon? Azért mert te hozzászoktál valamihez, és ebben az nincsen benne hát ez van, nem muszály megvenni. Nem hiszem hogy van olyan hohgy telók enciklopédiája amiben le van irva minek kell benne lenni meg minek nem hogy telefonnak hívhassunk valamit.

Ez nem sznobbasz vagy mi a fenét írtál rá, hanem az apple elképzelése egy telefonról, és tényleg életük első izéje ez és ahhoz képest nem rossza ha ennyit el lehet adni belőle és senki sem fogja neked nézni hogy ki hülye meg ki nem, lásd N95, abból is adtak el pedig egy komolytalan vacak, erre igy jó meg ugy csak kamera meg gps meg ház meg ilyesmi pocsék rajta többi ok..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#40) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

amerika nem számit.. nem hát.. komolytalan mindenben, lásd piac, profit, beleszólás a világgazdaságba...
Ez vicces volt :C

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#41) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Bog összekeverted az okot meg az okozatot:
Nem azért jó mert sokat adnak el, hanem azért adnak el sokat mert jó
A kettő nagyon nem ugyanaz. Én utóbbira gondoltam, ha esetleg nem jól jött volna le :F

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#42) joey04


joey04
titán

Hagyjátok!Látjátok hogy mennyire elvakult nem?Mi értelme így "vitázni"??

Kár volt letesztelni itt az iPhone-t, csak idecsalogattátok az ilyen elvakult Apple mániásokat! :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) ThorsHUN válasza ZoZa™ (#40) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ok, forgasd csak ki a szavaimat:)
Amerika nem szamit, ha az eladasi statisztikat nezed, a fentebb emlitett okok miatt.

termeszetesen a piaci reszbol nagy teret fed le, de tessek kulon kezelni az amerikai, europai es azsiai piacot. Mas igenyek, mas rendszerek es mas megoldasok.

(#44) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Nincs okuk felvágni. Épp csak az egész világ őket akarja másolni.. Lásd Touch, F700 meg ilyesmi.. Semmi említésre méltót nem tud az iPhone, csak valahogy mindenki ilyen irányba indult el... Vagy ezt most csak én vettem észre?? :F
Szerintem ez a profit miatt lehet, mert rájöttek hogy ezt el lehet adni, és ha még okosabb akkor NEKTEK :R is el lehet adni. És ezt gondolják szerintem Meizu-ék is..
Szerintem várva várják az Apple következő nagy dobását és egy fröccsöntősort már be is ruházhattak ahol majd nyomják az okosabb, de akkor is másolatokat.
Nekem nagyon tetszik a Meizu, ha elérhető lenne és tudnám biztosan hgy ilyen jó mint ez akkor valószinüleg olyanom lenne.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#45) ThorsHUN válasza ZoZa™ (#41) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Tehat akkor mivel a legtobben windowst hasznalnak ez azt jelenti, hogy a windows jo?
Ha megnezed az europai szamitogep hasznalatot, akkor azt latod, hogy a PCk szama jocskan meghaladja a Macek szamat. Ez azert van mert a PC jobb mint az alma?

(#46) bolondember válasza ZoZa™ (#40) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

USA tényleg nem számít ilyen szempontból - ott még mindig sláger a V3, sőt, vacsiúj klippben a csávó egy T720-szal feszített...
Ne feledd, EU egy évvel a japcsik mögött kullog, míg az amcsik meg mögöttünk röpke két évvel (technológia, készülékek)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

én is szidom a windowsot de rá kellett jönnöm hogy én is ezt használom..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#48) ThorsHUN válasza ZoZa™ (#44) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Latom szajkozot a hulyesegeidet.
Az Apple talalta fel az erintokepernyot? Most az apple kijott egy erintokepernyos MP4 lejatszoval... a COWONnak elobb volt... akkor most az Apple masolta a COWONt?
Kulonben is a nagy erintokepernyo divat. Extra, plusz. Es ha megnezed ezen telefonok mindegyike vagy a szorakoztatas (zene, video, kep lejatszas) vagy a pocket PC iranyba megy el. Mindket teruleten mar joval korabban megjelentek erintokijelzos keszulekek.
(Meg ugye mint felvilagositottak ez nem okostelefon, a meizu M8asa meg annak nez ki...)

A masolatokat meg nem azert fujjogjuk, mert masolatok, hanem mert minosegben alatta maradnak a lemasolt keszuleknek/termeknek. Nah ez a masolat lehet jobb lesz...

(#49) bolondember válasza ZoZa™ (#41) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kinn azért adtak el sokat mert:
-hájp
-amerikai (lásd még a külföldi verdákat nem veszik annyira, több japó cég külön amcsi márkát alapított, kizárólagosan arra a piacra (ami lassan kezd átszivárogni máshová))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#50) Ricardo válasza ZoZa™ (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Áruld már el az F700at hogy hoztad ki másolatnak :F
Az érintő képernyő miatt? Az érdekes lenne mert nem az iphone az első.
A teljes értékű billentyűzet amit a szétcsúsztatható kivitel lehetővé tesz, az tuti az iphon levédett kialakítása?kép

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.