Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Válasz mindenkinek.
,,A Flyme sokkal letisztultabb, mint a Miui , gyors és szélsebesen megy. ” – így van, de a MIUI 9 is átkozottul jó (a MIUI V2 óta használom a Xiaomi rendszerét) a Flyme eddig csak portolt rom verzióban használtam más telefonokon, ott is jó volt és gyári verzióban is tutto perfetto.
,,Ez szerintem igy picit rosszul lett fogalmazva” – jó az úgy, a hazai piacot kell nézni és az indiait, a modellkínálatban is (majdnem) mindig van válasza a Meizunak. Egyébként jól látszik a táblázatban a Huawei tör fel (Oppo, Vivo nem foglakozik a mákszemnyi EU val) Meizu kevesebb, mint a felét produkálja az eladásoknak, de jön fel. Nagyra tartott Appple-Samsung csúszik vissza, oda ahová megérdemli. A globális piacon is 5-10 éven belül ez lesz, Huawei, Xiaomi, Meizu és még pár jobb gyártó mint a OnePlus utánunk meg a mostani B kategória Oukitel, Ulefone stb.

,, hogy ujabb Női tesztelőnk van” – nem az én kezem látható a képen, nekem csúnya nagy maci kezem van és az arcom is szőrös, tehát :N
Pont tegnap csalódtam egy két évvel ezelőtt csúcsmodellnek kikiáltott két betűs gyártó termékében (L.) és lett helyette egy labirinus Alpha (Maze)
,, Lenovo ZUK” – tényleg jó, kár érte
,, A telefon pedig különösebben nem nagyigényű fiataloknak lehetett szánva. Ilyen hardverrel egy valamit is a telefonokhoz konyító fiatal tuti nem ezt veszi meg. Másik réteg lehet a "jó lesz ez a faternak, anyámnak, nagyszülőnek". Mivel őket többnyire a hardver nem érdekli.” – A telefon az Ulefone T1 tulajdonosának a párjáé lett, aki fiatal, igényes és nagyon csinos, igaz ő nem de a barátja ért a telefonokhoz.
,, leeco le” – jó gyártó volt, de katasztrofális szoftveres minőséget hozott (custom rom verziók, jók, de komolytalan, arra ne alapozzunk globális szinten)

https://fontecone.blog.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.