Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönöm a tesztet, éppen most vettem egy ilyen készüléket!

Jó lesz jobban megismerni!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, meglepődve olvastam, hogy korrektek a zenei képességei. Ennek örülök, mert korábban nagyon rossz tapasztalatom volt a Meizu középkategóriájával.

***

(#3) juuzer


juuzer
addikt

Wow tetszik ez a kék :D

Vamos a la playa.

(#4) A 2. Vesztes válasza juuzer (#3) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nekem is. Kár, hogy aranyat vettem. :(((

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#5) juuzer válasza A 2. Vesztes (#4) üzenetére


juuzer
addikt

Az se rossz :)

De jó látni, hogy nem csak a Pikszel, Ájpodtács és Honornyolc van kékben :D

Vamos a la playa.

(#6) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

04.16án kikapcsoltam a telefont és eltettem. 90%on volt a töltöttsége. Ma előveszem és 80%on áll. Ez normális? :U

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Feketében volt nálam, meglepően jól néz ki ,és nagyon gyors, pörgős, semmi felesleges app.

A Play a Hot Apps-ok közül telepíthető, így csak a számunkra szükséges dolgokat kell feltolni.

Nagyon jól optimalizált az egész, átlátható, sokkal szimpatikusabb mint a MIUI, mert nincs agyonmenüpontozva.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) D4ni válasza A 2. Vesztes (#6) üzenetére


D4ni
őstag

Igen, főként bekapcsoláskor is jobban beleharap az akksiba, plusz ha nincs kifejezetten melegben akkor szintén csökkenhet .

Duliee:
Ezt jó látni , gondolkodtam lecserélem inkább a jelenlegit egy költséghatékonyabb telefonra . Akksiról esetleg vélemény ?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9) A 2. Vesztes válasza D4ni (#8) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönöm!

Eddig azt gondoltam, hogy tartja az állapotát az aksi, és pár %-ot eshet hetek alatt.

Akkor ezek szerint néha rá kell nézni, hogy nem kell-e utántölteni. :K

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#10) toth.zsolt20


toth.zsolt20
csendes tag

Én is tervezem ilyen telefon vásárlását, viszont a 4 órás töltési időt én soknak találom 2A-es töltővel. A cikk elején említve volt, hogy nincs a csomagban gyorstöltő.

Ezek szerint lehet hozzá gyorstöltőt használni? Ha jól tudom ez a lapkától függ. Az MTK ha jól tudom a PumpExpressz technológiát használja. Ezt akkor támogatja MTK6750 is?

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Remek kis készülék ez azt kell mondjam.
Köszönöm a tesztet jó volt olvasni.
Kövezzetek meg, de szerintem egy kicsit erősebb hardver és FHD kijelző elfért volna még ebbe az ársávba a készülékbe.

(#12) A 2. Vesztes válasza D4ni (#8) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Aksiról: kikapcsolva fogyaszt rendesen! ;)

Vuffli!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13) student


student
őstag

mennyire megbizható ez a márka pl. egy huawei-hez képest?

(#14) Graphics válasza student (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ismerős lány még az M2-t használja, 2 éve vette, ütve vágva van, és mai napig bírja.

Megbízható

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Narxis válasza Graphics (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valaki tett rá már xposed-et? Flip tok kapható hozzá? Nem jobb választás egy Xiaomi Redmi 4/4X vagy kb. ugyanaz a teljesítmény?

Thanos was right.

(#16) atosan


atosan
addikt

Köszi a tesztet. Tetszik a telefon, a márka is szimpi. Flyme-ot próbálgattam, persze mint custom rom G3-on.

Maine coon

(#17) batai15


batai15
félisten

Méret , az előlapi fp. és b20 miatt erre a telefonra esett a választásom, legutóbb redmi note 3 prot használtam, kíváncsi vagyok mennyire lesz visszalépés ahoz képest.
teszt alapján nem lesz észrevehető , maximum a kijelzőben, kínváncsi vagyok a flyme os-re is.

(#18) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Lehet hogy a kevesebb jobb-Huawei p8 lite.Nincs ujjlenyomat olvasó,és csak az egyik kártya képes 4g-re-de szerintem szebb képeket készít,és jobban szól,valamint nincs mizéria a google play áruházzal.Csak lassan kimegy a divatból.

(#19) scyllarus válasza Jack Hunter (#18) üzenetére


scyllarus
veterán

Kisebb kijelző és gyenge akku. Ez pont két olyan dolog, ami többet számít nekem a kameránál és a hangzásnál. Persze ez egyéni preferencia.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Végre B20! Jöhetne egy fullos Meizu 5.5-6 körüli kijelzővel, B20-al 100 ezer körül, az érdekelne

Huawei Mate 9

(#21) forgonati


forgonati
őstag

Teljesen korrekt telefon lett ennyiért. Mondjuk az XDA-s teszt az meg eléggé lehúzza, a review címe is az hogy "don't buy it". Azt írjátok a tesztben hogy a GPS stabil, de nekem a screenshotból nagyon nem így tűnik. Persze ha benn lakásban volt készítve a fotó az más...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, ráadásul a színe frankó.

(#23) Csapoati válasza batai15 (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A SoC is sokkal erősebb a RN3 Próban, bár ahhoz nyüstölni kell, hogy ki is jöjjön a különbség.
Amúgy semmi extra ez a telefon, de szuper az ár/érték aránya, a kék szín meg marha jó. Egyedül az akksiért kár, egy Redmi 4X pl másfélszer ennyi ideig bírja egy feltöltéssel, valamivel erősebb chipsettel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Narxis válasza Csapoati (#23) üzenetére


Narxis
nagyúr

De hol vesz 50 ezerért Redmi 4X-et? Én is e kettő között vacillálok.

Thanos was right.

(#25) szami777


szami777
addikt

Szimpatikus telefon lett. Ha ötven ezret költenék csak telefonra, ezt venném kékben.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#26) maximilien88 válasza Narxis (#24) üzenetére


maximilien88
tag

full pletyka szinten olvastam a 4X logout-os tesztje alatt hogy lehet lesz a eustock-nál majd a 4X :) majd kiderül

(#27) Narxis válasza maximilien88 (#26) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az jó lenne. :)

Thanos was right.

(#28) batai15 válasza Csapoati (#23) üzenetére


batai15
félisten

úgy érzem hogy abszolút nem használtam ki a prot, nem játszok gyakorlatilag telefonon, ezért is mertem a telefont meg lépni, mert akikkel beszéltem mindenki szerint nagyon fluid volt.
Ram viszont kell, 3gb , ezért se vártam meg a redmi 4-et.

(#29) Kampó


Kampó
senior tag

Egy m5 note érdekesebb lett volna komolyabb készülék és nem sokkal drágább. De köszi a tesztet.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#30) Kampó válasza Narxis (#24) üzenetére


Kampó
senior tag

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-4x-16gb-p362477049/ itt pl 50 sincs :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#31) Csapoati válasza batai15 (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon jó a Flyme, én kimondottan szerettem az m2 Note-on. 3 GB RAM alá már én sem adnám, de én eléggé heavy user vagyok (mármint nem súlyra :D).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Juhaszatti válasza Kampó (#30) üzenetére


Juhaszatti
addikt

2/16-os, B20 nélkül, vastagon kiemelve hogy a készülék nem tartalmaz magyar nyelvet :D

(#33) Graphics válasza Narxis (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Veletechen kint votl az eustocknal. Ott volt 49990-as árcédula, és valamikor májusban lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) batai15 válasza Csapoati (#31) üzenetére


batai15
félisten

Igazából komoly fentartásaim vannak a flyme rendszerrel kapcsolatban
Maga a kezelés, azt már most látom szeretni fogom,
de maga a zárt rendszer, sokkal ritkább frissítések, az hogy a meizu nem nagyon szeret főverziót ugrani, még mindíg a xiaomi melett szól, plusz ugye itt a fórumon se valami aktívak a meizu topikok-
Ettől függetlenül sok jót halottam , olvastam a meizuról, és adok neki egy esélyt, remélhetőleg be fog válni a készülék
Továbbá az előlapi fp, alsó jack+ hangszóró (ami preferálok) és az hogy lényegében minden benne van a telefonba ami nekem kell meg van, ezért döntöttem mellette végül
Apropó: flyme 6 global fog jönni az m5-re?

[ Szerkesztve ]

(#35) Kampó válasza Juhaszatti (#32) üzenetére


Kampó
senior tag

attol még redmi 4x.. 4x et irtak hol van 50ért.....
:R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#36) kbyte1024 válasza Csapoati (#31) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szögletes csokoládé,kerek,mogyoros,lapos stb!😉nem a sulyra ertetted mi?😀

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) macskea válasza Narxis (#24) üzenetére


macskea
őstag

52e-ért már itthon is van. Szóval lesz az némi keresgélés után.

(#35) Kampó Nem kiherélt verzió is akad alig többért. Az úgy annyit se ér.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#38) zsistvanka


zsistvanka
újonc

Én is nemrég vettem egy ilyen telót, és meg vagyok vele elégedve, csak az a baj, hogy a gmail, google services telepítése után nem tudom letölteni a gmail mellékleteit. Van esetleg valami ötletetek, hogy miért nem megy?

(#39) LilProphet90 válasza student (#13) üzenetére


LilProphet90
senior tag

M2-nél többeknél hiba (többek között bnőnél is), hogy CPU környékén kicsit világosabb lett a kijelző egy ponton, illetve a home gomb lenyomó funkciója is behalt, back gombként (érintésre) működik. Lehet szoftveres az utóbbi, nem engedi, hogy frissítsem neki. Ettől függetlenül pörgős, megbízható készülék mai napig, de érdemes magyar garisat venni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#40) maximilien88 válasza Graphics (#33) üzenetére


maximilien88
tag

na most beugrott hogy ott is Te írtad be :D

(#41) Jeanne d'Arc

Ebben a színben káprázatos.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#42) golya32 válasza zsistvanka (#38) üzenetére


golya32
aktív tag

Nekem is ugyan ez a gondom, wifi és internetnél is, elindul a letöltés és kilép
Kijelző bal felső sarok fektetett 8-as mit jelent? hogyan lehet eltüntetni?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#43) AlexGold


AlexGold
újonc

Szerintetek Meizu M5, vagy Vernee Thor? A napokban kellene döntenem.

“Jó reggelt… ó, és ha nem találkoznánk, akkor jó napot, jó estét és jó éjszakát is.”

(#44) mandalorian válasza golya32 (#42) üzenetére


mandalorian
csendes tag

Próbáljátok ki inbox-al

(#45) batai15 válasza AlexGold (#43) üzenetére


batai15
félisten

Egyértelmű hogy meizu.
A veerne egy hulladék.

(#46) Narxis válasza golya32 (#42) üzenetére


Narxis
nagyúr

A fektetett nyolcas valamilyen jelzést jelent, pl. ha e-mailed jött vagy elmulasztott hívásod volt. Elvileg a Meizu által használt Flyme rendszerben nincs mindegyik jelzésnek külön ikonja hanem csak ez a fektetett nyolcas jelenik meg. Legalábbis eszerint: Link

Thanos was right.

(#47) zsistvanka válasza mandalorian (#44) üzenetére


zsistvanka
újonc

inbox-szal se működik.

(#48) monti0222w válasza Narxis (#46) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem, nem az lesz a Gmail és a hang hívást hanggal meg leddel jelzi. :N Néztem én is mi lehet az, de sajnos nem jöttem rá.

(#49) AlexGold válasza batai15 (#45) üzenetére


AlexGold
újonc

Köszönöm! Ez határozott vélemény volt. 😊

“Jó reggelt… ó, és ha nem találkoznánk, akkor jó napot, jó estét és jó éjszakát is.”

(#50) fornettisuti válasza golya32 (#42) üzenetére


fornettisuti
veterán

Notification bart lehúzod és megtudod, milyen értesítés nem fért ki a felső sávba.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.