Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) scyllarus


scyllarus
veterán

(sajnos a Lego már nem az én játékszerem...) - Ezek szerint 100 éves vagy, gratulálok :D
Amúgy én értékelem az ilyen "értékmentést" én fél éve a kijelzőhibás és a belsőleg ép Samsung Galaxy S Advance telefonjaimból építettem egybe egy működő példányt, tökéletesen működik azóta is.
Szép munka, jó lett a végeredmény, külön piros pont a zöld ház-fehér gombokért (Hajrá Fradi! :D )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2) RBJ


RBJ
addikt

Na én konkrét szétszedési tippeket vártam.
Meziu m5 hátlapját szeretném majd cserélni, mert kéket akartam anno de nem volt csak fekete.
Igaz hibátlan a készülék ezért nem is nagyon merem bántani.
Igy a kékség kék tokkal van megoldva. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Nagyon jó cikk lett,szívesen olvasnék több ilyet is! :)

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó volt, köszi a cikket! Nagyon jó kis olvasmány volt és gratulálok az építéshez. :R

(#5) ncc1701


ncc1701
veterán

Ha már így szétszedek egy telót, akkor az akkut is érdemes cserélni benne, legalábbis szoktam. Általában tizen pár euró, nem tétel.

(#6) Goose-T


Goose-T
veterán

Többször is említed, hogy majd' négy éves telefon, ez azért kicsit túlzás. 2015 januárjában (3 év 1 hónap) jelent meg, és három éve volt a tesztje a Mobilarénán. Szóval jó lesz ez három évesnek is. Amúgy nekem is volt egy, én 2015 áprilisában vettem, és bár már lecseréltem egy Xiaomi Redmi Note 3 SE-re, a telefont továbbra is használja a feleségem. A vastag gumitoknak köszönhetően szinte makulátlan állapotban van azóta is, az itt bemutatott darabbal ellentétben. :)

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a hasznos cikket!

(#8) Adamis válasza Goose-T (#6) üzenetére


Adamis
őstag

Igazad van, jogos a felvetés, javítottam is. ;)

@scyllarus: nem fradi-zöld, de így is nagyon jól néz ki élőben! :)

@RBJ: M5 hátlapját szerintem kicsit más módszerrel kell leszedni, de érdemes meglesni egy videót a YT-on, biztosan találsz olyat is! ;)

@ncc1701: az akksija még tökéletesen megfelel, azt nem akartam cserélni - az legyen a következő projekt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a cikket :R ,én is felszeretnék egy S3-at újítani.

A jövő most van

(#10) kemotox


kemotox
addikt

Jól néz ki. Redmi Note 3 Prohoz nem tud valaki színes hátlapot? Csak gyári szürkét meg rajaranyt meg hasonlókat találok.

(#11) Adamis válasza kemotox (#10) üzenetére


Adamis
őstag

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszi a cikket, régen én is sokat foglalkoztam elhanyagolt készülékek felújításával, de már nem sok időm maradt erre a hobbimra. Jó látni, hogy más is örömét leli ebben. :)

Finn the human

(#13) Robert_F


Robert_F
tag

Marhanagy. Örömmel látom, hogy van még aki nem 6 havonta cserélgeti a telefonját. Szép munka, még akkor is ha valakinek ez nem nagy szám, nekem tetszik, hogy kisebb ráfordítással valaki megmenti a kedvenc kütyüjét ahelyett, hogy eggyel növelné a feleslegesen szemétre hányt termékek kupacát. Manapság ezzel már kilóg a sorból.

(Rám is vár egy pár kacat a fiókban, hogy gatyába rázzam öket. Jó kedvcsináló ez a cikk a munkához!)

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#14) Adamis válasza Robert_F (#13) üzenetére


Adamis
őstag

Pontosan! Gyakorlatilag kevesebb mint 6000 forintból lett egy újszerű telefon, ami teljesen jól használható lett ismét!
Hajrá a barkácsolással! ;)

(#15) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Miért ne érné meg felújítani? Teljesen használható cucc, gondolom, egy megfelelően karbantartott OS-sel.
Nekem sem kell a brutál sebesség egy telefon esetén, régebbivel is elvagyok.
Jó leírás lett!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) Adamis válasza hcl (#15) üzenetére


Adamis
őstag

A rendszer a legfrissebb, ami elérhető rá és mivel a lányom használja, egyelőre játékra és yt-ra, nincs telegórva szeméttel! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.