Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) inferno88 válasza Szegedin (#16) üzenetére


inferno88
őstag

Én 1,5 év alatt kettőt fogyasztottam el az általad mellékelt eszközből. Az egy dolog, hogy mini usb b a töltő szabványa, de a csatlakozó nem bírta az izzadságot, egész hamar oxidálódott és nem vette fel a töltést. Szerencsére le tudtam oldani róla, aztán készítettem hozzá egy viszonylag hajlékony gumiból + mini usb b porvédőből egy tömítést, amivel kvázi vízálló lett maga a csatlakozó bemenet. Ezzel egyidőben rendeltem egy másikat tartalékba is.

Az első példányban pár hónapja szétment a LiPo akksi csatlakozója. Nem tudom, hogy a rázkódás gyilkolta-e le a fémdarabot, de elég gáz volt. Közben a második darab egyik oldala megadta magát. A kettő szarból készítettem egy hibátlant. Most "Frankeinstein" is eljátszotta a "nem szól az egyik oldal" szonátát. Tegyük hozzá, hogy több hónapon keresztül mindennap edzettem és használtam is a cuccot futásnál, ugrálókötelezésnél, súlyzós edzésnél.

Alig több, mint ezer forint egy ilyen kis szutyok, de inkább rendeltem egy EP51-hez hasonló, csak olcsóbb kialakítású darabot.

Semper fi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.