Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Pro 5 tulajkent tudom azt mondani, hogy lehet szintetikus tesztekben jol mukodik a kamera, a pro 5 is remekul teljesitett, ezert is vettem meg, de valos korulmenyek kozott minosithetetlenul gyenge, white balance szinte sosincs meg automatikusan, es rossz fenyviszonyok mellett gyakorlatilag elvesznek a szinek, annyira leveszi a szaturaciot, mintha fekete feher kepeket lone. Ahhoz kepest, hogy csucskeszulek az enyem is, szoftver tamogatas kb nulla, maig 5.1-en van, holott beszeltek ossze vissza, hogy a 6-ot atugorjak es rogton a 7-tel jonnek majd, de ennek is ket eve mar. Arra fel kell keszulni, hogy amilyen androiddal megveszed, olyannal is fog majd kb megdogleni. Igy 3 ev utan az akku mar majdnem teljesen doglott, nem bir ki egy napot ugy, hogy ne kelljen tolteni nap kozben. Ha egyaltalan nincs hasznalva, akkor neha majdnem megvan a 2 nap is... A kijelzom bal felso sarkan kb 1 ev utan megjelent egy anomalia, ami azota lassan no (mintha kis hangyak furnanak alagutakat a kijelzobe). Ezek utan en messze kerulni fogok minden Meizu telefont, es ezt tudom javasolni mindenkinek.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.