Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Vajon hány oldalas lehetett a nem működő Vulkan API-t használó játékok listája?

(#2) Abu85 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem csak játék, hanem program. És van vagy 2500 Vulkan projekt. Szóval lehet, hogy a játékosokat ez annyira nem is érintette, de másokat valószínűleg igen. Illetve a program eleve nem zárja ki a játékokat, ugyanis azok is programok. A meghajtó pedig nem képes eldönteni, hogy egy alkalmazás játék-e vagy sem. Ha van benne egy hiba, akkor ugyanúgy rossz lesz egy játékkal, ahogy egy nem játékprogrammal is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) EVL2


EVL2
aktív tag

Ha ez az új NV driver lenne, Szuperpingu a következő címet adta volna mai szösszenetének: Az NV új drivere mindösszesen két hibát javít a számtalan aggasztóbbnál, aggasztóbbak közül. :B

(#4) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kérném a nálam jobb angol tudással rendelkező fórumtársakat, legyenek szívesek lefordítani az AMD támogatási oldaláról kiragadott részletet a szóban forgó meghajtóprogramra vonatkozóan.

"Fixed Issues
Some Vulkan™ API games may experience a crash on game launch.
On multi GPU enabled system configurations Assassin's Creed™ Odyssey may experience a random game exit when Adaptive Anti-Aliasing is enabled and the game is restarted."

(#5) Hajdi


Hajdi
senior tag

A driver adott! Ha lehetne kérnék egy beta kulcsot is! :))

"The Man Who Sold the World"

(#6) FLATRONW válasza antikomcsi (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

Tehát nemcsak, hogy lehet, hanem biztos, hogy érintette a játékosokat is.

(#8) Raysen623 válasza antikomcsi (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Javított probléma
Néhány Vulkan API játék esetén tapasztalt program összeomlás a játék indításakor.
Engedélyezett Multi GPU-s rendszer beállításoknál az Assassin's Creed Odyssey esetén eseti játékból való kilépés tapasztalható, amikor az Adaptive Anti-Aliasing engedélyezett volt és a játék újra indult.

Kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) paperboy válasza Raysen623 (#8) üzenetére


paperboy
senior tag

:DD

(#11) b. válasza paperboy (#9) üzenetére


b.
félisten

átjött neki... :))

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az igazán korrekt cím az lett volna hogy Fallout béta a Radeon bétával. :)

(#13) Wesder válasza Hajdi (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Akarod mondani B.E.T.A. kulcsot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) x_o_n válasza Wesder (#13) üzenetére


x_o_n
veterán

Valaki kiprobálta már amugy a játékot?én el is felejtettem hogy már aktiv a dolog,fel kellene telepitenem végre

(#15) GodGamer5 válasza Hajdi (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja mint anno a QC-hez, ehhez is tolhatnának béta kulcsokat.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) Yodafon


Yodafon
senior tag

Ilyenkor vajon a drivert/apit javítják vagy csinálnak csak a játék bughoz egy workaroundot? :F

I'm gangsta!

(#17) Abu85 válasza Yodafon (#16) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mikor? A Vulkan bugnál? Mivel az több programot is érintett, így ott az implementáció lehetett a bűnös. Az új AC-nál valószínűleg az mGPU profilban volt valami gond.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) icp1970


icp1970
senior tag

Jó hogy javítva lett.

(#21) ttt


ttt
senior tag

A hang kezelés továbbra is bugos, grat.

(#22) OkosTibi


OkosTibi
csendes tag

az előző amd driverrel már nemvolt meg ez a hiba, de twitch.tv -n elment (kb 30-40 perc után) a piros szín akár böngészőből akár klienséből néztem most az is megjavult, de a warframenél meg elő jött, hogy lassan tölti be a pályát/enemyket mármint játék meg és akár 10s így megyek a semmibe vagy a semmi lő tesztelve az előző driverrel ott az enemy nem csinálja ezt ezzel igen bár nem akkora nagy gond mert amint 1x betöltötte a típusát utána már jó/ pályarészt.
Rainbow sixnél a töltés lelassult vele gondolom ottis hasonló bug lehet.

(#23) BemAnyó válasza Wesder (#13) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Kb 4-500Ft egy beta kulcs kinguinen , én tegnap ki is próbáltam, elájulva nem vagyok de még éppen csak 1 órát ment, mivel usa időhöz van igazitva az amúgy napi szinten is korlátozott hozzáféres is. Egy párszor kifagyott indulás közben, de utána nem volt vele gond, ami viszont nagyon zavart hogy jelenleg csak hd felbontás megy és (2k 21:9 monitor) nem keretezi hanem széthúza, ablakban meg bal oldalra kerül a kép,

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.