Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Kerdezd meg ott, ahonnan az fht-t kapod.

(#2) nyergesdani válasza Lauda (#1) üzenetére


nyergesdani
újonc

Ott nem tudom sajnos, mert holnap 10-re mennem kell az elbeszélgetésre.

(#3) Lauda válasza nyergesdani (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Az nem jelenti azt, hogy holnap el is kell dontened. Elbeszelgetsz, megkerded az fht-t es majd utana eldontod mit akarsz.

Amugy az allami/jarasi hivatalok altalaban 8-tol elerhetoek, szoval elotte is meg tudod kerdezni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Fred23 válasza nyergesdani (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem a közmunkához szükséges egy kiközvetítéses papír, amit te nem kaptál. Ez azt jelenti, hogy amennyiben nem állapodtok meg egymással, simán elköszönsz következmények nélkül! Akkor lehetne bajod csak, ha ô kérné a kiközvetítésed az illetékes hivataltól, és te azt utasítanád vissza; akkor rajta lenne a lapon, hogy nem fogadtad el az àllást, s ezért ugrana az FHT is. Viszont amíg nincs közvetítôs papír, elutasíthatod a munkát következmények nélkül.

( Szerintem így van, de van rá minimális esély, hogy tévedek. )

(#5) nyergesdani válasza Fred23 (#4) üzenetére


nyergesdani
újonc

Köszönöm a választ! De szerintem ez nem közmunka lenne, bár lehetséges. A közmunkásokat levélben szokták behívni és ott előre le van írva, hogy amennyiben nincsenek ott a papíron kijelölt időpontban a hivatal udvarán, akkor bukták az FHT-t.

[ Szerkesztve ]

(#6) Drenadar


Drenadar
veterán

felajánlanak egy munkát, ami nem megalázó, de végezhető, és fizetnek érte, és azon kell gondolkozni, hogy inkább a segély, vagy a munka? ez így nagyon rosszul hangzik ám...

(#7) Narancs


Narancs
őstag

Mi a pék azaz FHT? :F

Beauty is pain

(#8) #72042496 válasza Narancs (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sosem fogom megérteni, mi visz rá embereket hogy ilyen kérdésekkel a fórumot terheljék, amikor négy kattintás és kiadja a választ a Google.

(#9) Narancs válasza #72042496 (#8) üzenetére


Narancs
őstag

Például az, hogy közöljék: egyáltalán nem egyértelmű az olvasó számára, hogy miről van szó. Márpedig ez egy címlapos logout írásnál szerintem problémás. Meg amúgy is.
Sosem fogom megérteni azokat a tónikákat, akik ahelyett ,hogy válaszolnának, guglizással leckéztetgetnek.

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#10) #72042496 válasza Narancs (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ilyenkor érdemes megkérni a szerzőt, hogy fejtse ki, miről van szó. Úgy látom, nemcsak guglizásból fér rád a lecke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.