Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

Nem igazán értem a logikát, hogy a Pro kisebb akksit kapott mint a sima 13-as széria. :D
Pro Max esetén a 4373 mAh már elég szép eredmény legalább.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mellékhatásként pedig több idő feltölteni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) kakuk.tamas válasza Garada (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt én se értem. Elvégre ugyanakkora a két telefon, és csak egy kamerával van több a pro-ban… vagyis az akksinak ugyanannyi helye lenne. Nem? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen üzemidőket produkál, mert szerintem nagyon nem mindegy milyen sűrűn kell töltőre tenni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) stingray


stingray
junior tag

2438 mAh :D

Ha így folytatják, a mini a 75 órát is megugorja szintetikus teszten.

(#6) #16820480 válasza Garada (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Annak a plusz kameramodulnak és LIDAR-nak valahonnan azért helyet kell szorítani az azonos méretű házban.

(#7) natë


natë
nagyúr

A 13 üzemideje szerintem brutális lesz.

(#8) ilor14 válasza stingray (#5) üzenetére


ilor14
tag

Eszerint a teszt szerint az S20-nak 71 óra, iPhone XS-nek 72 óra az üzemideje, ezektől nem sokkal maradt el az iPhone 12 mini, szerintem nem kell annyira túlaggódni azt, hogy mennyi ideig bírja majd a 13 mini.

(#9) syIex


syIex
veterán

Szépet nőttek, különösen a Max, bár azért van is amit meg kell hajtani neki.
Nekem a 11 PM óta mindegyik kihúzta egy napig szóval ezek alapján az új is ki fogja! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#10) kakuk.tamas válasza #16820480 (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

12 és 12 Pro egymás mellett. Ugyanakkora az akksi nagysága. Most se lehet másképp.

Nem mellesleg a kapacitás is ugyanakkora volt.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) #16820480 válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez majd kiderül, ha lesz róla röntgenkép, de tavalyhoz képest valamennyit változott a belső elrendezés, mivel ott a sensor shift meg a LIDER, ami a tavalyi Pro-ban nem volt benne.

(#12) syIex válasza #16820480 (#11) üzenetére


syIex
veterán

Csak a shift nem volt benne, de igen valóban változott valamennyit. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#13) kakuk.tamas válasza #16820480 (#11) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

LiDAR van a 12 Pro-ban. A shift meg a kamerán belül van, nem kell neki plusz hely.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) janeszgol válasza stingray (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Tipikus 1 napos telefon. Sose lesz belőle két napos. De nem is céljuk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) #16820480 válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha megnézed a te képeden egyforma a kameramodulok mérete, csak a Pro-nál több szenzor van. A fenti összehasonlításban 13 esetében a simánál csökkent (kívülről) a kameramodul a 13 Pro-nál pedig nőtt.

sylex1: :R Rosszul emlékeztem, valamiért úgy maradt meg, hogy csak a PM kapta a LIDAR-t tavaly.

[ Szerkesztve ]

(#16) stingray válasza ilor14 (#8) üzenetére


stingray
junior tag

De nem az S20 vagy az iXS a követendő példa, mindegyiknek fostos az üzemideje.

(#17) kakuk.tamas válasza #16820480 (#15) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nahjó, így már nem tetszik a Pro. Az már tényleg sziget. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Már megrendeltem a telefont,remélem a processzor fogyasztása is jó hatással lessz az üzemidőre,nem csak az akku kapacitás

(#19) N.otorious válasza natë (#7) üzenetére


N.otorious
senior tag

Lehet ki fog birni egy napot :D

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mintha mindig csak egy szükségesnyit növelnének az akkumulátoron.

Ezt sose értettem az Apple-nél.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) joey04


joey04
titán

huh már 3500 körüli teleppel is hozott annyit a pro max mint a droidok 4500-5000 mah teleppel. jó lesz ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) fornettisuti


fornettisuti
veterán

11: 3110 mAh
12: 2815 mAh
13: 3240 mAh
:Y

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23) vicze válasza fornettisuti (#22) üzenetére


vicze
félisten

Így kell ezt csinálni, lecsökkented, aztán visszanöveled és jó nagy marketinget csinálsz, hogy megnőtt az üzemidő. :)

11 Pro: 3046 mAh
12 Pro: 2815 mAh
13 Pro: 3125 mAh

11 Pro Max: 3969 mAh
12 Pro Max: 3687 mAh
13 Pro Max: 4373 mAh

[ Szerkesztve ]

(#24) Fancy-boy válasza Graphics (#20) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ki van ez találva.

(#25) Ste válasza #16820480 (#15) üzenetére


Ste
addikt

Csak megoldották, hogy a 12-es széria tokjai ne legyenek jók a 13-asra

(#26) icp1970


icp1970
senior tag

Nem egy eget verő aksi fejlesztések,az már biztos.

(#27) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nehéz lesz ezekkel pl egy Pixel 6 pro-t megszorongatni...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#28) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A 13 Pro Max a megnövelt aksival és az iOS gazdaságos erőforrás menedzsmentjével valószínűleg vadállat lesz üzemidő terén (is).

(#29) Luck Dragon

Számomra meglepő az alap iPhone . Ezért is tetszet az alap 11-es, mert hasonló akkumulátor kapacitással nagyon jó üzemidőt biztosított , itt pedig picivel még nagyobb is nála , már mint az alap 13-as esetében és még IPS helyet már amoleddel szerelt . Így tuti még jobban bírja szuflával a nap végére , biztos befutó nálam ez a készülék . :D :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) bayarena válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


bayarena
aktív tag

nalam S8at valt a 13 pro, ha csak ugyan annyit kibir mar tokeletes.

(#31) Smiro válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


Smiro
senior tag

Üzemidő miért téma egyáltalán? Ha bírja az aksi a sok töltést, miért gond? Bárhol van áram, ha meg nincs, oda viszem az 50 ezres powerbankot. Nálam inkább a jó kijelző mellett az IP és a jó hangszóró, netán objektív a lényeg, na meg a tárhely.

(#32) PavelVagyok válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


PavelVagyok
junior tag

nem fogja jobban bírni a 13 a 13 pronál. a 13 állandóan 60hzen megy, a 13 pro tud 10hz-en is. ugyannyit minimum tudni fog, de valszeg többet.

(#33) jbcs válasza Smiro (#31) üzenetére


jbcs
tag

Ez a szórakozás az akksival, hogy nem adok normális méretű akksit kisebb Applenél is csak azt szolgálja, hogy vegyél nagyobb, drágább modellt. Annyira látványosan terelnek mindenkit a Pro Max felé, ott a legnagyobb a %-os növekedés. A Pro Max kivételével a többi továbbra is hurka akksi. Ha használható telefont akarsz, vedd a legdrágábbat.

(#34) szaszimi válasza natë (#7) üzenetére


szaszimi
tag

a 120hz-es kijelzovel en is pont ettol tartok... :( :( :(

(#35) szaszimi válasza Graphics (#20) üzenetére


szaszimi
tag

eleg idegesito amugy. lehetnenek ebben is vilagelsok, hamar...

(#36) Luck Dragon válasza bayarena (#30) üzenetére

bayarena
Úgy legyen .

Smiro
Ha fontos lenne, akkor nem egy Gen2 SE lenne a készülékem , nekem bőven elég . De ha már olyan cikk alá írunk ami erről a témáról szól , csak ezért lényeges . :P

PavelVagyok
Csak én egyáltalán nem írtam a Pro verzióról ,hanem az alap I11 & I13 vettem össze. :N

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) Smiro válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


Smiro
senior tag

Nem is így gondoltam, hogy Téged "bántanálak", hanem általánosságban. Bölcsebb lett volna nem hivatkozni. Csak általánosságban írtam, hogy szerintem kár egyáltalán az aksik üzemidejét firtatni manapság. Szerintem. Szóval én is egy MI8-at hajtok, nem fogom cserélni, csak ha végképp kuka, mert abszolút jó arra, amire á használom. Az almás cuccot alapból elutasítom, bár van néhány eszköz a házban, de nagy ívben kerülöm. Egy ilyen, az alapcikkel kapcsolatos eszközt soha nem vennék, az árából + inkább elutazom amerikába :)

(#38) Luck Dragon válasza Smiro (#37) üzenetére

Nem így jött át , de a lényeg hogy ezen nem veszünk össze . :) :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) Smiro válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


Smiro
senior tag

Sorry :R

(#40) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

módositottam a rendelésem sima 13-as telefonra,a minit akartam de nem gyöztek meg ezek a számok.A sima 13 meg csak ki fog bírni egy napot nekem

(#41) kakuk.tamas válasza Bathorypeter (#40) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A 12 Mini üzemidejével se volt gond. Legalábbis szerintem. (Ém azért passzoltam le az akkori barátnőmnek, mert túl pici volt az egész telefon nekem)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#42) Bathorypeter válasza kakuk.tamas (#41) üzenetére


Bathorypeter
tag

én naponta kétszer töltöttem,nekem meg a mérete tetszett a legjobban.Remélem nem döntök rosszul.
Amúgy ez függ attól is,hogy ki mire használja.Azért én játszottam is vele rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

van fenn végre egy egész jó videó,ahol szó van az akku időröl is,meg összevannak hasonlitva a különböző modelek fotós és videó képességei.
[link]

(#44) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Az új széria üzemideje brutális! MKBHD már csinált egy kis review-t a sima 13-asról, illetve érdekességképp megosztotta, hogy a 13 Pro 5 óra kijelzőidőnél 50% felett volt még! :D A Pro Max aztán eddig is a legjobb üzemidejű csúcstelefon volt, ez idén sem lesz másképp!

[ Szerkesztve ]

(#45) Yeffy válasza N.otorious (#19) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46) Cattle_Decap válasza Light Yagami (#44) üzenetére


Cattle_Decap
tag

A komment vége trollkodás volt remélem.

Azért ez nem igaz, pedig én is olyat nyúzok. Gsmarena szerint inkább közepes. Mellé lehet rakni néhány 120+ Hz-es kijelzőjű telefont és elvérzik.

(#47) Light Yagami válasza Cattle_Decap (#46) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Hát, a tesztek nem neked adnak igazat. :)

(#48) 7Heads Drago válasza PavelVagyok (#32) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pedig a 120 hz-es kijelzős telok nem bírnak többet droidon, inkább kevesebb a sot. És 10 hz csak akkor lesz neked a kijelzőn ha statikus a kép. Bármit csinálsz rajta már nem annyi lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) PavelVagyok válasza 7Heads Drago (#48) üzenetére


PavelVagyok
junior tag

Elhiszem, de ez itt nem az Androidos telefonok topicja, hanem az iPhone 13 szériáé, így nem igazán érdekes, hogy Droidon mit produkál a 120hz.

(#50) 7Heads Drago válasza Light Yagami (#47) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Neked az a valós teszt hogy 2,5-3 órán keresztül megy rajta a játék? Nekem pl egy játék sincs a telon és nem is lesz. A web, navi, kamera, telefonálás az általános nálam pl.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.