Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nekem a W480-on akadt meg a szemem. Mi a fene ez? Munkaállomás RGB-vel? Valószínűtlen. HEDT? Lehet, de akkor miért nem 499? Lehet, hogy csinál az Intel egy olcsósított HEDT platformot a 12/16 magos Ryzenek ellen?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Z.o.l.o. 19 válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Arra a w480 rá kíváncsi leszek én is.
Őrület hogy szinte folyamat foglalatot vált az Intel :(

"Sose voltál, mindig vagy "

(#3) tibaimp válasza Z.o.l.o. 19 (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem a foglalatváltás kérdésében nyakig benne vannak az alaplap gyártók is, mert úgymond "elvárják" ezt a lépést a nagyobbik cpu gyártótól. ha az amd is elérne egy bizonyos piaci százalékot, simán nekik is elvárt kötelező lenne ez.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Beretvás válasza tibaimp (#3) üzenetére


Beretvás
addikt

A lapgyártóknak aztán nagyon sok köze van ehhez. :W

(#5) tibaimp válasza Beretvás (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

El kell adni az új lapot, kell a váltás...(nekik)...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) tipuka


tipuka
addikt

mikor jön már a 10. gen ? :O :DDD

(#7) FlashLed


FlashLed
senior tag

Új foglalat, 0 fejlesztés. Mint egy falat kenyér úgy hiányzott...

The Mechanic

(#8) Z.o.l.o. 19 válasza tibaimp (#5) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Az új lapot így is úgy is megvennék az emberek, én is váltottam nemrég és meg érte. Több fan vezérlő van rajta, WiFi meg világítás, egyből + 10 fps a játékokban :DD Lehet placebo de kB 5 fokot csökkent a proci hőfoka. Mondjuk van már rajta vrm hűtés meg m. 2 hűtés is :)

[ Szerkesztve ]

"Sose voltál, mindig vagy "

(#9) tibaimp válasza Z.o.l.o. 19 (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez mondjuk így van, de én csak arra reagáltam, amit Te írtál, hogy "folyamat(osan) :) foglalatot vált az Intel", ami igaz, de valahol, az alaplapgyártók is ezt várják tőle, hogy pörgesse az ő eladásaikat is.
Ha olyan szeletet ki tud majd hasítani a képzeletbeli tortából az AMD is, kíváncsi leszek, hogy meg tudják-e ezt a mostani "nem váltok foglalatot, mert az jó a júzernek" politikájukat tartani, nem hiszem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Remélem jól kigyúrták a vrm-eket, hogy bírják a nagyobb tdp-s procikat. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.