Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g4mer


g4mer
senior tag

42k? :Y :Y Azért ez kicsit rohadtul drága :Y

Sic Parvis Magna

(#2) bigadam94


bigadam94
tag

Maximum tízezer forintot adnék érte, főleg ha belegondolok abba, hogy mi lett a PS2-es EyeToy sorsa.. (Akkoriban is ugyanez a jelenség játszódótt le - mindenki csak ígérgetett, hogy ilyen-olyan játékokat fognak kiadni EyeToy támogatással... Aztán mi lett az eredmény? Mind a mai napig alig 10-15 ilyen játék van..)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#3) RepeatSector válasza g4mer (#1) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nem is olyan rohadt draga
en tuti nem veszek futkozzon a halal game kozben eppen ez a jo a konzolban hogy elnyulhatok game kozben

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Daczy válasza RepeatSector (#3) üzenetére


Daczy
aktív tag

Erről van szó ;]

(#5) #57833216


#57833216
törölt tag

És a legszomorúbb, lesz aki megveszi! :W

(#6) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A Slim Elite + Kinect kombóra van már hivatalos magyar ár?

Jelen helyzetben külön vásárolva 102.000 Ft, ami valljuk be, nem kevés...Ezt olyan 80-90.000 Ft körül kellene adniuk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) TazLeacher válasza #57833216 (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És ebben mi a szomorú? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) Morden24 válasza #57833216 (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szomorkodhatsz, meg is fogom venni :P
Kivéve, ha addigra megoldják, hogy a forint alulról nyalja ki a bányászbéka valagát.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) BiP válasza TazLeacher (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Mer' szerintük az az igazi férfi, aki tunyul a konzol előtt :))

Amúgy 42-ért tényleg sok, de csomagban már csak +30 a konzolhoz. Úgy már csak-csak.
Amúgy ehhez a 4gigás arcade-hoz lehet rakni vinyót? Csak mert az a sima 4giga elég soványnak tűnik.
Elite+Kinect csomag árára kíváncsi leszek, én 89990-re saccolom.

(#10) TazLeacher válasza BiP (#9) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak hülyeséget írtam az a gáz... :B

Az új elite most nem 60K, hanem 67K. Így összesen 109K-ba fájna.

Tehát 20K kedvezményért már meggondolná az ember, hogy egybe ruházzon be, míg pár ezer forintért akkor inkább külön venném.

Mindezt jövő vé elején... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) Razuel


Razuel
aktív tag

60k a 4gb-os slim? :Y
Biztos jól lett az kiszámolva, mert az elitet boltba 67-ért lehet venni.. ph aprón sztem még olcsóbban is..

(#12) sti


sti
tag

Kib@szottul drága! Ennyiért már simán Wii-t veszek. Ezzel ki is lőtték a kisérletezni vágyó (csóró) hárdkórokat ennyiért minden ismerősöm 3 Limited Editiont választana. Ez a kesüelek és a nyugati jómódú HC-k platformja lesz. Amit kb lehetett is előre borítékolni, csak azt nem hittem, hogy ennyire húzós lesz a cucc ára.

(#13) Peat;)


Peat;)
veterán

Több évnyi fejlesztés, lagos irányítás, visszahatás teljes mellőzése (mindent a szemnek semmit a...na ugye, kell az az irányító) és orbitális ár. Na igen és még a wiit csesztették anno az ára miatt, ami szerintem még jobb is mint ez a nesze fogd meg a semmit típusú irányítás. Kell a rezgés, kell a pálca hogy célozni tudj, kell egy 3d-s eszköz a kezedbe hogy olyan szögben álljon a teniszütő. Nem lepődnék meg ha ehhez is megjelenne ilyen 100 forintos műanyag szar aranyáron, hogy azzal jobban megy a játék, még wiin is rásegített a nagyobb (pl. teniszütő) a pontosabb irányításra.

Kíváncsi vagyok a move-ra, az eddig még csak annyiban rosszabb mint a wii féle megoldás, hogy szimplán perverzül néz ki. (persze nagy érzékenység és pontosság jár hozzá, talán a jövő embere majd ki is tudja használni azt úgy pár évezred múlva)

Sry, csak vélemény...nem kell komolyan venni, szimpla tényközlés volt. ;]

(#14) TazLeacher válasza sti (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez a kesüelek és a nyugati jómódú HC-k platformja lesz.

Ebben az egy mondatban is komoly logikai bukfenc van.

1. Nyugaton nem kell jómódúnak lenni 149. dollár/euro kifizetéséhez.

2. Van egy 3. csoport, aki se ez, se az, vagyis inkább "kesüel" és "HC" is egyben, én pl. simán ide sorolom magam.

3. Aki elmegy a "bótba" és 42-t leszurkol 3 Limitedért, az, ha érdekli, erre se fogja sajnálni ugyan azt a pénzt.

4.Remélem, hogy nem Mo-ról beszélsz, ahol a "Megjelent az új XBXOX360" hír 1. hsz-e az volt, hogy "Ezt már lehet flashelni?" (Ez egy másik portálon volt).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) Razuel válasza Peat;) (#13) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ezt vehetjük úgy, hogy te kipróbáltad, játszottál vele meg minden és így nyilvánítottál véleményt? :U
Még ki se jött a kinect de már szar szerinted.. azért ahhoz tehetség kell.. :N

(#16) Jeanne d'Arc

Menjenek a fenébe!!! Azért ez túlzás, hogy egy ilyen szarságot egy konzol áráért adjanak... :W

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Def26 válasza Razuel (#15) üzenetére


Def26
félisten

Ezt írta:

"Sry, csak vélemény...nem kell komolyan venni, szimpla tényközlés volt. ;] "

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) Morden24 válasza Def26 (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, így már kicsit gyúrósabb a Kinect, mi? ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#19) Razuel válasza Def26 (#17) üzenetére


Razuel
aktív tag

Én elhiszem, de attól még érdekes véleményt nyilvánítani a nélkül, hogy bármi köze is lett volna a kinecthez. Ez szimplán a magyar mentalitás.. amit más csinált és nekem nem kell az szar. Ha növelik az adót akkor anyázik mindenki, ha csökkentik akkor is.. ilyen ez a magyar nép.. :U

(#20) sti válasza TazLeacher (#14) üzenetére


sti
tag

Ezt ennyiért nagyon kevés gémer veszi meg itthon. Ennyi. Lehet hogy páran megveszik mondjuk a Child of Eden-el együtt de már most kommentelnek minden felé az ismerősök, még azok is akik gondolkodtak rajta, hogy ennyiért egyikük se veszi meg. A limitedek meg 3x13000-be kerülnek nem 1x42000-be. Ha te megveszed remélem beváltja a hozzá fűzött reményeidet de itthon nem lesztek sokan ennyiért az tuti :N

(#21) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Szép ára lesz :)

Itthon még a többség egy 10k-s játékot sem tud/akar kifizetni, sőt abszolute nem akar fizetni, inkább a másolt játékkal játszanak.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#22) Morden24 válasza sti (#20) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azt bőven lehetett tudni, hogy itthon nem lesz nagy piaca egy 20+K lokál fabatkába kerülő cuccnak.
Az más kérdés, hogy a negyvenkettő amellett, hogy az élet értelme*, tényleg köcsög drága, de aki betervezte, az vagy így, vagy úgy (azaz inkább vagy ekkor-akkor, vagy valamikor) meg fogja venni, aki pedig szkeptikus volt, neadjég mikrofosnatalfoslaggosfosszarfos volt, meg egyébként is mikortörikfel, azok nyilván eredetileg is kiejthetők voltak. Főleg, ha néhány fontos-érdekes szolgáltatás csak Live-on keresztül fog menni.

Mindegy, tényleg rohadt drága, de ez még nem tántorított el. Részemről már akkor eldöntöttem, hogy Natalom lesz, amikor megvettem a kekszboxomat. Más kérdés, hogy lehet nem a kiadás napján fogom megvenni, mert tény, hogy nem emiatt fogok száraz kenyéren és vizen élni :)

Sectumsempra - For Enemies

(#23) elithun


elithun
őstag

Not worth it, főleg, hogy ez még csak az ajánlott fogyasztói ár. Pedig már azt hittem, hogy Xbox tulaj leszek.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) g4mer válasza kelzsoca (#21) üzenetére


g4mer
senior tag

A PS-esek is azt csinálnák, ha lehetne :K

Sic Parvis Magna

(#25) Morden24 válasza kelzsoca (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na ja, szar is a PS3, nem lehet a biztonsági másolattal tolni :P
Pfűűű, remélem a Slim, vagy az új dash kekszboxon is hoz változást ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#26) elithun válasza g4mer (#24) üzenetére


elithun
őstag

Nekem nincs PS3-am,de ne legyünk már ilyenek, hogy "Ha lehetőséged volna akkor biztos ingyen játszanál". Mindenkiről feltételezzünk szépet meg jót, míg "bűnösnek" nem bizonyul. :o

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#27) x_o_n


x_o_n
veterán

azért ez szerintem tuti befutó lesz...elég a wii-böl ki indulni..aki meg géppel veszi 90k körül jol jár vele hiszuen a hasonló felszereltségü wii sem sokkal olcsobb és ehez nem kellannyi kiegészitő.
a játékok is kedvezöbbek...szerintem ez most jobb választás mint a wii..föleg a grafika miatt

(#28) Def26 válasza Morden24 (#18) üzenetére


Def26
félisten

Még belefér. ;) De ettől függetlenül elmehetnek a sunyiba.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) Morden24 válasza Def26 (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

A 150 dodót azért lehetett már tudni. Ugyanez €-ban persze nem jó érzés, de hát ez van (az a fasza, hogy kb. egy hónapja félrepakoltam a "natal-perselyembe" 25K-t... most már legalább tudom, hogy mennyit kell még rajta hízlalni :D).

Sectumsempra - For Enemies

(#30) h-yle válasza elithun (#26) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem pl. van lehetőségem (flashelt box) mégis veszem rá a játékokat.

42K Az a nem semmi. mondjuk nyilván pár hónap mulva be lehet szerezni 30e HUF-nak megfelelő összegekért innen onnan, de még az sem az igazi. NEKEM egy huszasnál többet nem ér. Ha kijön rá 2-3 kúrva jó game akkor TALÁN 30.

Kiváncsi leszek a nemzetközi fogadtatásra, de azt borítékolom, hogy nem lesz érte sorbanállás. Ilyen áron, ilyen játékkínálattal nem.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#31) orbano


orbano
félisten

és mikor lesz mindez PCre is?

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) TazLeacher válasza sti (#20) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Még Boxom sincsen, így még nincs eldöntve semmi. Együtt akartam megvenni ősszel - ez már biztos nem lesz így, mert valami (egyébként jó) közbejött, így most nem lesz keret - de vakon még akkor sem ugrottam volna bele.

A 42.000 Ft egy relatív ár. A kérdés, hogy MIÉRT is drága ez. Mert én személy szerint még nem tudom, hogy MIÉRT is adnék ennyit. Majd, ha megjelent, és már látom, hogy mit ad élményben, és nem csak a kamu promo videók lesznek fent, akkor majd el tudom dönteni, hogy drága, vagy sem. Addig nem igazán tudom eldönteni, hogy valóban drága-e, és ami a legfontosabb, hogy egyáltalán kell-e nekem ilyen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33) h-yle válasza orbano (#31) üzenetére


h-yle
addikt

Sosevót.

jer1cho: Ha akkora durranás lesz akkor érhet akár 100k-t is. Csak egyelőre "HC" gamereknek (értsd aki nem virtuális állatsimogatásra, vagy fitnessre vágyik) nincs rá játék ergó 5 forintot nem ér. Még.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#34) TazLeacher válasza h-yle (#33) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem 1,5 évig volt Wii-m, amin nem a HC játékok miatt ütött, ezzel ellentétben nagyon ütött. Ha azt a szintet hozza, és mellette még tudom "normálisan" is használni a boxot, akkor engem meggyőzött. Egy 90K-s pack mondjuk kb. 20K-val drágább egy Wii+2 szett irányítónál, viszont lehet még rá normális játékokat is venni. De ez csak akkor él, ha közel olyan élményt dob.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) kelzsoca válasza g4mer (#24) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk azt ne felejts el aki PS3-at vesz tudja hogy nincs rá warez..... :)

https://vertigostore.eu

(#36) monsta007


monsta007
tag

Mindig jó látni mikor valaki kifoszt (ráadásul legálisan) egy gazdag hülyét. :DDD

szerk: bocs, egyszerre két helyen szóltam hozzá, és véletlen ide írtam amit ide akartam írni :(((

[ Szerkesztve ]

(#37) Peat;) válasza Razuel (#19) üzenetére


Peat;)
veterán

Volt wiim és most x360-am van. Ezek alapján van véleményem leírni a mondandómat, úgy néz ki túl sok ponton betalált. A magyar mentalitásnak ehhez nincs sok köze (max annyi belőle, hogy nem hagyom magam csúful hülyének nézni, rám kb ennyi ragadt), ennek inkább a microsoft makacs gőgös mentalitásához van köze, hogy csak azért is másképpen csinálják mint nintendo, igaz drágább, igaz nem annyira alkalmas arra amire kitalálták, de más.

- kicsit lagol a cucc, tény
- nincs semmi visszahatás, mint rezgés. Anno a ps3-at kicikizték hogy nem rezgett, a kormányoknál sok tízezret fizettek hogy rezegjen. Cockpiteket csinálnak házilag. Mert a vizuális élmény és a fizikai élmény kettőse > mint a csak vizuális.
- pontossága erősen kérdőjeles
- drága, ez immár tény
- játékokban is majmolják nintendot, ami szerintem megint csak nagy hiba
- az hogy nincs nálad semmi fizikai eszköz, így az irányítás le lesz egyszerűsítve, jobban mint a wiinél, pl ping pong ütő szöge, célzás újjal (kinek tő egyenes az ujja?)
- ha nem lesz leegyszerűsítve az irányítás akkor a sok...majd veszi a felfújt műanyag vackokat hogy tudjon érvényesülni, aranyáron
- amiben nem lesz rezgés tehát megkapunk egy hibás wiimote-ot drágábban

Ezekből egyedül a műanyag toldalékkiegészítők a kétségesek és ez 3 percnyi gépelés eredménye. Egy másodpercet nem kellett gondolkodnom hogy soroljam a dolgokat, nem is akarok. Nekem bukta az eszköz, másoknak sok örömöt benne. (de az ár tudatában egy wii x360 mellé magasan jobb döntés)

(#38) kelzsoca válasza Peat;) (#37) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meglátjuk majd hogy a Move hogyan fog szerepelni a másik oldalon, és milyen áron érkezik, ott már kézzel fogható eszköz lesz, és várhatóan lagmentes és pontos eszköz érkezik.

https://vertigostore.eu

(#39) Morden24 válasza Peat;) (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

az ár tudatában egy wii x360 mellé magasan jobb döntés

Nem vagyok képben Wii-ügyileg, de egy Wii + még egy személyre kontroller, plusz az esetleges kiegészítők... szóval ha így nézem lehet, hogy még ez a pofátlan 42-es ár sem annyira cink.

Sectumsempra - For Enemies

(#40) Mazsika


Mazsika
őstag

kicsit sokallom... ha lejjebb megy az ára kicsit, akkor lehet beruházok én is egy szettre, úgyis rég venni akarok már egy boxot, de ha tényleg bejön ez a cucc akkor így jobban megéri majd! :K

Dáccsika

(#41) Peat;) válasza kelzsoca (#35) üzenetére


Peat;)
veterán

USA Június. Látszódik a warez által mennyivel több játékot vesznek ps3-ra. Még ha korrigálnánk azzal a számmal amivel több x360 van amcsiknál még mindig vezetne szerintem(mármint a warezkonzol). Na igen, de amerikai konzol...mondhatod tök jogosan. Csak éppen a ps2 anno kinevette az xbox1-et minden eladásban. Most meg egy másik japán röhögi körbe (jelenleg a legjobban warezolható konzol ha nem tévedek) jól láthatóan a másik kettőt. :)

1. Red Dead Redemption (360) – 582.6K
2. Super Mario Galaxy 2 (Wii)– 548.4K
3. Red Red Redemption (PS3) – 380.3K
4. New Super Mario Bros. Wii (Wii)– 200.9K
5. Just Dance (Wii)– 174.8K
6. Wii Fit Plus (Wii) – 148K
7. Toy Story 3 (DS) – 164K
8. UFC 2010: Undisputed (360) – 148K
9. LEGO Harry Potter: Years 1-4 (Wii) – 136K
10. UFC 2010: Undisputed (PS3)
11. Pokemon: SoulSilver (DS)
12. Transformers: War for Cybertron (360) – 132K
13. New Super Mario Bros. (DS)
14. Modern Warfare 2 (360)
15. 2010 FIFA World Cup: South Africa (360)
16. 2010 FIFA World Cup: South Africa (PS3)
17. Mario Kart w/Wheel (Wii)
18. Pokemon HeartGold (DS)
19. Toy Story 3 (Wii)
20. Wii Sports Resort (Wii)

szerk: igen a move azon kívül ahogyan kinéz(brr...) egy az egyben wii-s funkciókat lát el. Csak pontosabban, amire semmi szükség nincs, mert nem sebészek nem Federerek hanem átlagemberek játszanak és nekik a wiimote a plus-al már elég. De szerintem sem annyira rossz megoldás mint a microsoftos. Csak éppen min. 2 év volt míg lemásolták. Érted a sonynak két év egy ilyen irányító. Nem lenne a microsoft azért eléggé nevetséges lenne, szerencséjükre így nem annyira az. De az az alak....:)

[ Szerkesztve ]

(#42) Akos96 válasza g4mer (#24) üzenetére


Akos96
senior tag

Néhányan. Én PS2-n is csak legális játékkal játszottam, pedig arra lehetett.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#43) TazLeacher válasza Peat;) (#41) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azon kívül, hogy a mondandód bizonyos részleteivel nem értek egyet, megkérhetnélek 1 dologra: használj légyszíves vesszőt/vesszőket, mert egyszerűen érthetetlen, amit írsz. Köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#44) Gebriel válasza monsta007 (#36) üzenetére


Gebriel
veterán

Aha tehát nem Te vagy a csóró, hogy nem tudod megvenni, hanem a gazdag a hülye, hogy megtudja venni. ;] Ez is egy szemlélet? :O

(#45) Gebriel


Gebriel
veterán

Érdekes, hogy a 4GB-s 59.990ft, a mostani 250GB meg 65-67.000ft :F

(#46) BiP válasza Gebriel (#44) üzenetére


BiP
nagyúr

Odaírta, hogy ez egy másik fórumba akart menni, nem ide. Az más kérdés, hogy ha volt ideje szerkeszteni, akkor miért nem törölte ki egyszerűen ...

árak: úgy, hogy a 4gb az SSD, a 250gb pedig HDD.

[ Szerkesztve ]

(#47) Razuel válasza Peat;) (#37) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ja, hogy te fogtál már wii-t és akkor már 100%-osan tudod, hogy a kinect milyen lesz. Értem én.. :U
Laggol a cucc? Ha megnézted volna az interview-kat akkor tudnád, hogy a bemutatott játékok még nem készek, dolgoznak rajta. Move se gyorsabb videók alapján.
Nincs semmi visszahatás: Boxon is kikapcsoltam a rezgést mert csak az aksit meríti. Megvagyok nélküle hidd el.
Pontosság: Ezt így videók után ítélted meg vagy honnan jött? Egyébként amikor elsőnek próbáltam ki a wii-t röhögtem rajta, hogy milyen szánalmas mert még a menübe is szenvedni kell azért, hogy eltalálj valamit.
Meséld már el, hogy miben majmolta le a nintendot?

Jó drága.. és? Nem hiszem, hogy kötelező lenne megvenni. A move még drágább lesz, kíváncsi vagyok, hogy ahhoz mit fognak szólni.

(#48) rozsomak96


rozsomak96
tag

Nagyon korrekt ár, a box-al együtt :K.

[ Szerkesztve ]

Say 'what' again!

(#49) Morden24 válasza Razuel (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Move kétlem, hogy drágább lesz ennél. Mondjuk leginkább a fele lesz.

Egyébként aki a pontosságon lovagol, azt én sem értem. Gyerekek, mi a faszt akartok, amikor pár méterről a tévére mutogattok a kezetekkel? Agyműtétet? Pont annyira lesz pontos, mint amennyire az ilyen mozgások esetén szükséges.

Sectumsempra - For Enemies

(#50) kelzsoca válasza Razuel (#47) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS3 Move:

- PlayStation Move motion controller - fő kontroller - a "varázsbot" - ára: $49.99
- PlayStation Move navigation controller - kiegészítő kontroller - az "analóg karos" - ára: $29.99
- PlayStation Move Bundle - PlayStation Eye kamera + egy darab motion kontroller + Sports Champions Blu-ray játék + PlayStation Move game demo diszk a csomagban - ára: $99.99
- PS3 Sports Champion Move Bundle (PS3 gép, egy darab motion kontroller, PS Eye kamera, Sports Champions Blu-ray játék és Move game demo diszk) - ára: $399.99
- PlayStation Eye kamera külön - ára: $39.99
- PlayStation Move Charging Station - töltő 2 darab kontrollerhez - ára: $29.99
- PlayStation Move "puska kiegészítő a joyokhoz" - ára: $19.99

Továbbá a legtöbb PS3 tulajdonos már rendelkezik eye kamerával is, így nekik/nekünk már azt sem kellene beszerezni :)

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.