Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) orion1025 válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


orion1025
őstag

Nem értelek. Én a 360 controllereimbe vettem Varta tölthetős 2450mAh-s elemeket 2009-ben, amik a mai napig bírják a nyüstölést, nem kevés ideig. De lustáknak volt már akkor is battery pack, amihez volt kábel amivel tudtad tölteni, akár játék közben is ha úgy adódott a lemerülés. Szerintem pont az a fos irány, hogy bele van applikálva az akku, mert ha gebasz van kicserélni sem fogja tudni egy hétköznapi user. Én elem párti vagyok, mert abból tényleg minőséget veszek, ami bírja is a gyötrődést, és elég nagy kényelmet tud adni ha valami történik, hogy kipattintom/berakom, kész. Tény, hogy nem volt valami ésszerű az a krumpli a 360 controllernél, de engem nem zavart a használat során.

Mellesleg ha már akku téma. Nézzük csak meg a mostani mobilokat... Bele van heggesztve az akku, ami egy év alatt megdöglik, házilag meg nem fogod csak úgy kicserélni, már a hátlap miatt sem, hát még a további telefon szétszedés. Cserébe viheted arany áron szervízbe, ahol adott esetben napokig dekkoltatják, na ennyire jó irány ez a beépített akkus történet...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.