Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Csak nekem fura, hogy droidra is megjelent?

(#2) Lenry válasza kolosanyi (#1) üzenetére


Lenry
félisten

egy kicsit talán az, de mindenesetre én nagyon örülök neki, mert nekem nagyon hiányzott.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) h-yle válasza Lenry (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Semmi furcsa nincs ebben. A legtöbb új MS app multiplatform.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) próbakocka válasza h-yle (#3) üzenetére


próbakocka
senior tag

Kivéve a Photosynt ?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#5) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Egyre több MS alkalmazás elérhető Droidon, nem hiába :D Ha megszokja a user, hogy használja, talán meggondolja legközelebb, hogy miért nem vesz wp készüléket, ha úgyis skydriveot, stb. használ, azon biztos jobban fut, ezért rejtenek el hibát bennük ;]

(#6) DS39


DS39
nagyúr

már csak a naptár részt kell átrakni erre a designra és akkor készen is vannak a win8 érkezésére.

(#7) sanzi89


sanzi89
addikt

Én tárhelynövelésnek is örültem volna.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8) sid87


sid87
senior tag

Nekem ez a dizájn továbbra sem jön be. Mondjuk a dropboxnál nem tűnik jobbnak.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#9) Khelben válasza ng0ofy (#5) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hát ha a skydrive-os android programban hibákat rejtenek el, akkor nekem nem az fog eszembe jutni, hogy legközelebb windowsos telefont kell venni, hanem az, hogy a skydrive szar és nem használom...

(#10) DS39 válasza sanzi89 (#7) üzenetére


DS39
nagyúr

25 GB pont elég, inkább a fájlméret korlátozást törölhetnék el.

(#11) kakuk.tamas válasza Khelben (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

+1!

Én most a Google féle Drive-ot használom, de lehet cserélni fogok... Habár én azzal is megvagyok elégedve!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#12) Lenry válasza ng0ofy (#5) üzenetére


Lenry
félisten

én akkor vennék iOS-t vagy WP7-et, ha az Androidra megvásárolt programjaimat megkapom térítésmentesen a többi platformra is (már amennyiben elérhető)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) sanzi89 válasza DS39 (#10) üzenetére


sanzi89
addikt

Egyezzünk ki, legyen mindkettő. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#14) blex válasza DS39 (#10) üzenetére


blex
senior tag

nem 25 az, csak ha régi (és szemfüles) user vagy.
a fájlméret meg asszem csak a böngésző miatt van korlátozva, a klienssel nagyobb fájlok is feltölthetőek (persze az sem korlátlan)

(#15) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Én regisztráltam is a nevemet, nehogy lenyúlják majd. :) Végre van egy tök jó email címem ami outlook.com-ra végződik.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#16) Jadro válasza Lenry (#12) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor bizony nem mostanában lesz ios-t vagy wp-t futtató készüléked. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) Lacces


Lacces
őstag

Hali!

1. Nekem tetszik.

2. Nemtudom, hogy ide kell-e, ha nem akkor irányítsatok át :). Ha már van fiókom a microsoftnál. @live.com, azt meg lehet változtatni @outlook.com-ra?

Vagy ha belépek új outlook.com-os e-maillel akkor lássa a live.com-os felületet is? Egy ilyen összefűzés vagy bármi.

(#18) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Épp ma sikerült az új csomagot tüzetesebben átnéznem, csinosra sikeredtek, és szépen illenek a Metrohoz. Asztali PC-n, böngészőben is kitűnően használható.

a 7 giga se rossz, hát még a 25 ;]

(#19) Воланд válasza Lacces (#17) üzenetére


Воланд
titán

"Ha már van fiókom a microsoftnál. @live.com, azt meg lehet változtatni @outlook.com-ra?"

at lehet irni, de ha van egy xyz@live.com-os cimed es az xyz@outlook.com mar foglalt, akkor uj nevet kell keresned. atiras utan az xyz@live.com cimbol alias lesz, azaz megkapsz minden uzenetet amit oda kuldenek es a webes feluletrol kuldeni is tudsz azzal a cimmel, de bejelentkezeshez mar az outlook-os cimet kell hasznalnod.

"Vagy ha belépek új outlook.com-os e-maillel akkor lássa a live.com-os felületet is?"

a regi felulet meg fog szunni, de a regi cim tovabbra is hasznalhato lesz es azzal mar az uj feluletre is be lehet jelentkezni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Lacces válasza blex (#14) üzenetére


Lacces
őstag

Ezt a szemfülest hogy érted? :R

Régi: Hidd el a régiektől is elvették akinek nem volt 7GB felett az adattárolás rajta. Én még anno 25 GB-vel mentem... @live és @hotmail.hu-val... ezt babán elvették tőlem...

woland_y2k köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#21) kakuk.tamas válasza Lacces (#17) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

nekem már a live.com ra is az outlook jön be... Amúgy szerintem mindegy, hogy mire végződik az MS-es mailod, nemsokára úgyis csak az outlookos (metros) kinézet marad.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) Lenry válasza Lacces (#17) üzenetére


Lenry
félisten

meg lehet, épp az előbb tettem meg

a régi mailedre érkező levelek automatikusan átirányításra kerülnek az új címre.
megváltoztatás után mindenhová az új címmel kell már belépned.
ha használsz Messengert, oda is.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Воланд válasza Lacces (#20) üzenetére


Воланд
titán

"Ezt a szemfülest hogy érted?"

junius 25-ig a regi felhasznalok kervenyezhettek, hogy megmaradjon a 25gb-os tarhelyuk (volt egy ilyen szep felhivas a skydrive webes feluleten). akiknek meg 4gb felett volt a foglalas, azoknak automatikusan megmaradt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) sanzi89 válasza Воланд (#23) üzenetére


sanzi89
addikt

Nem is hallottam erről a felhívásról, de szerencsére 6.7Gb volt a foglalásom, és megmaradt a 25gb.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25) Lacces válasza Воланд (#23) üzenetére


Lacces
őstag

Aham, köszönöm és a többieknek is. :R

Olvastam egy hírt, hogy akik már régen regisztráltak, azoknak automatikusan megmarad a 25Gb..., nem pedig külön érvényezni.
Hát így jártam, de az MS is :D 14GB úgy is lesz :D Gmail-nél is egy személyes email cím, egy kevésbbé...

(#26) Воланд válasza sanzi89 (#24) üzenetére


Воланд
titán

nem vertek nagy dobra, ugy voltak vele, hogy aki rendszeresen hasznalja (ket honap volt arra, hogy kerje a felhasznalo), az ugyis latni fogja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) #16820480


#16820480
törölt tag

első ránézésre jobb a réginél, de használatban nem biztos, hogy olyan királyság. az outlook.com-os felületnél is kényelmetlen használni, és még nem is a metrósított felület miatt, hanem mert vannak benne bosszantó hibák, amitől átláthatatlan lesz a kezelés.

(#28) Misser válasza próbakocka (#4) üzenetére


Misser
tag

Kivéve a Photosynt ?

iOS re van

Talán idővel növelik a 7gb-ot, ha igazán beindul a verseny a felhőszolgáltatóknál. Mondjuk nem mintha kevés lenne a jelenlegi, ha valóban a fontos dolgokat tartja ott az ember, már amit fontos bárhonnan elérnie. Nem videótárnak kell használni : )

(#29) Воланд válasza Misser (#28) üzenetére


Воланд
titán

most csokkentettek, ha tobb kell, akkor lehet elofizetni nagyobb tarhelyre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) Misser válasza Воланд (#29) üzenetére


Misser
tag

tudom, meg általában az összes hszt elolvasom : )

Csak, hogy talán lesz verseny tárterület terén.

De belegondolva inkább csoda, hogy eddig 25giga volt ingyen. Máshol eddig sem volt ennyi, csak a sonynak volt valami 50giga talán a telefonjaihoz,, de felteszem az a szolgáltatás messze nem olyan mint egy skydrive

(#31) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Nekem 300MB foglalt a SkyDrive-omon, és 25GB a tárhely. Anno amikor 7-re akarták lecsökkenteni, rá kellett kattintani valamire az SD-n belül, hogy megmaradjon a 25GB (talán WP7 userek mind megkapják a nagyobb tárhelyet).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#32) Воланд válasza =WiNTeR= (#31) üzenetére


Воланд
titán

nem, ok sem kapjak/kaptak meg automatikusan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) Polllen


Polllen
nagyúr

Végre és végre:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34) butyek


butyek
senior tag

Ha megtelik a dropbox fiókom, jól jön majd.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#35) gabor85


gabor85
őstag

Még a Microsoft Billing is át lett szabva az új felülethez. Ezek nagyon komolyan tolják...

(#36) burgatshow válasza DS39 (#10) üzenetére


burgatshow
veterán

Csak webrol van limit azt hiszem 200 megara, kliensbol en toltam fel 2 gigas fajlokat. :)

(#37) DS39 válasza burgatshow (#36) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi, ezt nem tudtam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.