Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Marha jó, inkább azt csinálják meg, hogy Androidon is olyan smooth legyen mint iOS-on... kész röhej :W

(#2) daninet válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


daninet
veterán

Nem mosógépen kell használni és nincs gond.. galaxy s darky 9.5 itt van mellette az iphone 4 és nem nagyon van scrollozásban stb. különbség... :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) Oppenheimer válasza daninet (#2) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LoL, Honeycombos tableteken nem olyan smooth a maps, mint egy iOS-os eszközön. Ne akard már bemagyarázni ezt a hülyeséget, egyébként meg ajánlom figyelmedbe az aláírásom.

(#4) kolosanyi válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az a kissebbik gondom nekem. A frissítés óta nem talál pozíciót. Kiírja, hogy "Your position is temporarily unavailalble"... Lol.

(#5) Phami válasza kolosanyi (#4) üzenetére


Phami
tag

Ilyet gyakran mókázik nekem is, főleg, ha épületen belül vagyok.

Apropó épület. Az androidos verzióban, hogy tudom belőni, hogy mutassa az épületeket, mert az istennek sem találom ezt a beállítást... Köszi előre is :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#6) kolosanyi válasza Phami (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Átrakod 3D nézetbe. Pest belvárosában működik, vidéken nekem egyszer se működött még.

(#7) Phami válasza kolosanyi (#6) üzenetére


Phami
tag

Köszi a választ :) Akkor ezzel van a baba, mert én meg Miskolcon próbálom és nem jön össze...:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8) #19617792 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

És ha egy picit döcög az már világvége?

(#9) emvy válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

Viszont Androidon vektoros a terkep -- iOS-on is az? Tudomasom szerint nem.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.