Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zooliii


zooliii
tag

Már kaphatók egy ideje, és ahogy nézem, egész kellemesnek mondható árazással. Teszt is van már, ami hibátlanra értékelte, legalábbis a Platinumokat. Remek termékcsalád lett ez. :))

(#2) Akula


Akula
őstag

általános kérdés: létezik valami platinum tápegység kisebb teljesítmény kategóriára? mondjuk htpc-be. mert a játékosokat megtalálják ezek a csodák, de akinek csak egy csendes takarékos kis gép kell netezésre, vagy filmnézésre az hová menjen?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) zooliii válasza Akula (#2) üzenetére


zooliii
tag

Normál ATX méretben a Super Flower Platinum King 450W a legkisebb és legolcsóbb Platinum. Kisebb méretben is vannak (SFX, Flex), de azoknak már rendesen megkérik az árát.

[ Szerkesztve ]

(#4) h.kalman válasza zooliii (#1) üzenetére


h.kalman
csendes tag

Hát nem tudom. de ennyi pénzért úgy vagyok jobb vétel is.... de majd kiderül hogy alakul idővel..

[ Szerkesztve ]

(#5) esdR *


esdR *
lelkes újonc

A V550 Gold mennyibe kerül?

(#6) h.kalman válasza esdR * (#5) üzenetére


h.kalman
csendes tag

29.000 ért láttam de lehet van olcsóbban is

[ Szerkesztve ]

(#7) esdR * válasza h.kalman (#6) üzenetére


esdR *
lelkes újonc

Hmm lehetne olcsóbb, bár tudom, hogy ez az árfolyama!

(#8) Cobra.


Cobra.
őstag

Ha azt nézzük, hogy már egy FSP Raider is 20k, akkor azért nem vészes az ár. Viszont az a Super Flower 22-ért nagyon jó vételnek tűnik, kérdés milyen hangja van.
Egyébként meg CM-ből ott az MWE, az csak 24k és elvileg az is Gold és moduláris.

[ Szerkesztve ]

(#9) vaakuum


vaakuum
addikt

Ezek között ugye egy sincs sfx méretű?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.