Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha így lesz, az tényleg komoly újítás - egyúttal újabb jel arra, hogy az új iPhone 4"-os kijelzővel jön.

(#2) Legendd válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, ez a 4" már lassan kézenfekvő, talán jó is lesz, nagyobb pedig nem kell :)
Igazából valami ilyesmi kialakítás az iPhone 5-nek is tökéletes lenne.

Alea iacta est!

(#3) batai15


batai15
félisten

Az i pod touch mindíg hasonlitott a phonera nem?akkor lehet az 5 is hasonlo lesz.

(#4) kcsa


kcsa
veterán

A második kör pedig nyilván vaku. Revolutionary! :DD

(#5) dani993


dani993
senior tag

"elemzője szerint" <- eddig volt érdemes olvasni

(#6) kenny123 válasza dani993 (#5) üzenetére


kenny123
addikt

:DDD

yo

(#7) Beri78 válasza dani993 (#5) üzenetére


Beri78
őstag

+1 :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) suckall88


suckall88
tag

Azért... Az a jó ezekben a találgatózásokban, hogy az Apple késztermékként minőségibbet tud létrehozni (sokkal) mint ezek photoshoppal :)
Érdemes mindig megnézegetni ezeket a képeket, jókat szoktam nevetni :)

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#9) Orton96 válasza dani993 (#5) üzenetére


Orton96
aktív tag

Kb. ja :K
Ha tényleg 4 inches lesz akk gyorsba levédethetik ezt a kijelzőméretet és minden hasonlóan nagy méretű médialejátszó gyártót beperlnek :DDD

(#10) #01696768


#01696768
törölt tag

A "Macotakarók" ezekszerint világszervezet, minden országban vannak tagjaik. :D

(#11) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Miota szokas a pletykakat tenykent emliteni a cimben? Eddig legalabb odakerult egy kerdojel a rumor temak vegere, de ez igy nagyon gaz, komolytalan.

(#12) kbence97 válasza r3dsnake (#11) üzenetére


kbence97
csendes tag

Igen, a cím után arra számít az ember, hogy kész tények vannak az új ipod-ról. Egyébként szerintem ez a photoshop nem valami esztétikus.

(#13) NoMagix


NoMagix
addikt

igen, az elemző... :F
valószínűleg holnap is kenyeret fognak sütni a pékek...

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem erkezik, hanem erkezhet!!!

Vagy most mar minden pletykat/spekulaciot/szobeszedet keszpenznek vesz az oldal uborkaszezonban?! :(((

A megteveszto cimek es alcimek sora pedig tovabb no..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Dunbar válasza kbence97 (#12) üzenetére


Dunbar
senior tag

+1 Hatásvadász cím.

A PS tényleg szar, de ha 4" lesz, erős vassal, esetleg kameránál led villanóval venni fogok egyet. Az App Store durván jó, most nézegettem a játékokat egy iPad-en, WP7, de még droid is csúnyán le van maradva. Engem eddig is csak a kis kijelző zavart az iPod-ban, szvsz 4" a legjobb, vagy max 4,2-4,3, ha edge to edge kijelzője lenne (de nem lesz :P ).

(#16) gybazsi


gybazsi
senior tag

Az se lenne egy utolsó dolog, ha a krómozott hátlapot is hanyagolnák. Messze az a mostaniak legsérülékenyebb része.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#17) margithid


margithid
veterán

Ha 60k-ért lesz itthon egy ilyen 16 GB tárhellyel akkor nagyon jó lesz!

(#18) Depression


Depression
veterán

Azt hittem, hogy olvashatok végre valami érdekeset. :W

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) CS92


CS92
csendes tag

Lehet hülyeség, de így ránézésre én inkább neveznék egy így kinéző készüléket iPhone Light-nak, mint iPodnak....

(#20) B1T3


B1T3
addikt

Tudom, hogy egy nem hivatalos PaintPhotoshop munka a kép, de akkor is gyenge. A cikk olvasásának elkezdésekor pedig én is azt hittem, hogy fix információk lesznek leírva.

(#21) Dunbar válasza gybazsi (#16) üzenetére


Dunbar
senior tag

+1, környezetemben mindegyik szét van karcolódva. De ha ilyen is marad, tokot biztosan nem fogok ráhúzni.

(#22) r3dsnake válasza CS92 (#19) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs benne gsm modul, akkor mi ertelme lenne ennek a nevnek?

(#23) xlife11 válasza margithid (#17) üzenetére


xlife11
senior tag

16 GB valószínüleg nem lesz, a mostani széria is csak 8/32/64 GB-os.

(#24) kutkut válasza r3dsnake (#11) üzenetére


kutkut
addikt

+1 :(

Egyébként meg a kijelző nincs is teljesen középen, az apple nem csinálna ilyet szvsz. :U

Meizu MX3 32GB

(#25) xlife11 válasza kutkut (#24) üzenetére


xlife11
senior tag

Kell a kattintás. ;]

(#26) ZooLee válasza Angel1981 (#1) üzenetére


ZooLee
őstag

A (legalább) 4" az nem kérdés szerintem, csak az a kérdés, hogy hogyan? Ez a mostani koncepció teljesen szembemegy az eddigi új iPhone pletykákkal, ami ugyanolyan szélességű, de hosszabb készüléket vízionált. Azt, pedig hogy különböző képránya és/vagy felbontása lenne a az aktuális iPhone-nak és Touch-nak, azt nemigen tudom elképzelni.

Terelés, taktikázás, porhintés, nagyobb a szokásosnál is. Lehet, hogy valami nagy dobásra készül az Apple?

Z.

(#27) margithid válasza xlife11 (#23) üzenetére


margithid
veterán

Kár, szerintem a 8 GB-os ma már nagyon kevés, ráadásul itt kell is a tárhely, mivel nincs mindenhol wifi.
Na mindegy, nem én vagyok a célközönség, de akkor is elgondolkodtató, hogy az ipod belépőáráért már van nagyon korrekt telefon is.
Pl Xperia U, Galaxy Ace 2, Optimus L7 vagy Lumia 710.
Szerintem mindegyik nagyon jó kis telefon, midnen helyzetben használható, nem mint az ipod touch.

(#28) zsoma92


zsoma92
csendes tag

Nekem nem rémlik, hogy a 4S-el kihoztak volna iPodot is (aztán lehet én nem figyeltem), szóval már pont ideje volt egy frissítésnek. A másik lyuk, valószínűleg a vaku lesz...mi más lenne? A 4S után a két mag már elhanyagolhatatlan, de nagy hülyeség lenne megint fém hátlappal kihozni....eladhatatlan fos ha állandóan karcolódik :/

(#29) máyköl válasza zsoma92 (#28) üzenetére


máyköl
veterán

4S -el csak a fehér 4G jött ki.
Vaku és 3G kapcsolat kellene bele.

(#30) margithid válasza máyköl (#29) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem egy olyan köztes megoldás is jó lenne, hogy telefonálni ne lehessen vele, csak internet, igaz úgy a skype és társaival megoldható, de mégse telefon lenne.

(#31) zsoma92


zsoma92
csendes tag

Akkor meg már a 3G-s iPadnél tartunk...iPad mini :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.