Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arpi6k


arpi6k
addikt

Örömteli hír. Vártam már. :)

Intel & ATI

(#2) hunter84


hunter84
aktív tag

2 éves előfizetéssel 180 ropi az iPhone?! Eszem faszom megáll, beteg árak az biztos.

(#3) nemtomivan


nemtomivan
csendes tag

Végre!!!!! :)) Én is nagyon vártam!!!Bár amcsiban már ingyen adják nagyobb előfizuhoz,dehát majd lesz olcsóbb....talán...

[ Szerkesztve ]

(#4) Psytech


Psytech
senior tag

Előbb vagy utóbb ezt meg kellett lépnie a telenornak is.. Az ár hát igen magas, de középkategóriás előfizuval pont annyi mint t-mobile-nál. Gondolom majd az i5-ből akarnak ők is harapással, jó biznisz iphone-t árulni az tuti :K

(#5) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Remélem a 920 olcsóbban nyit majd ennél

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6) Misi1979


Misi1979
őstag

Rájöttek, hogy a mobilinternet-forgalom hatalmas részét iphone-on bonyolítják.

Ideje volt kapcsolni, hogy nem csak androidos okostelefon létezik..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7) csab2


csab2
veterán

Persze a honlapon még semmi. Már meg sem lepődöm...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8) vfeco


vfeco
aktív tag

Elmebeteg áron egy ma már nem a legkorszerűbb okosteló... Mind1 jól csinálják... i5-t is eszi a nép mint kacsa a nokedlit... :-) Néptelefon lett belőle.

(#9) BDave


BDave
őstag

Váó, ez durva! :) Meglehet, hogy benevezek két két éves XXL kategóriás előfizetésre, biztos ami biztos... :W :DDD

Amúgy azt úgy tudom, de nem vagyok benne biztos, hogy azért húzódott el a termék bevezetése, mert nem tudott kiegyezni a két fél.

[ Szerkesztve ]

(#10) arn


arn
félisten

retro telot, ami mar lassan az apple hivok kozott se meno? :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) M3oH válasza vfeco (#8) üzenetére


M3oH
addikt

Neptelo? 180Ezerert? :P Kulfoldon az, de nalunk azert nem hinnem.

(#12) Atlantis


Atlantis
veterán

Remek, csak 4 évet késtek vele...még mindig náluk lennék előfizető, ha annak idején lett volna alternatíva, így kénytelen voltam távozni, pedig a rózsaszínektől feláll a szőr a hátamon.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13) gejzanet


gejzanet
tag

fasza! most már nyugodtan alszom...

(#14) oszi666


oszi666
őstag

Ezt sose ertettem akkor h valaki 20as az csak fuggetlent vehetett eddig??

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15) arpi6k válasza oszi666 (#14) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen.

Intel & ATI

(#16) Lotusomega válasza M3oH (#11) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hát, ha szétnézel a metrón/villamoson, boldog boldogtalan i4-el rohangál, legalábbis itt pesten.

(#17) FeRkE


FeRkE
őstag

Muhaha! Apple store-ból olcsóbb a független, mint Telenornál 2 év hűséggel, de biztos megveszi pár agyatlan :D

(#18) anulu


anulu
félisten

kártyafüggetlenül 180k uez az magyar apple store-ban.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) M3oH válasza Lotusomega (#16) üzenetére


M3oH
addikt

En csoro videki vagyok :) Nem mondom, hogy itt nem latni, bar Pesten biztos tobben hasznaljak. De en nem neveznem neptelefonnak akkor sem. Illetve kerdes, mennyi eredeti abbol :P

(#18) anulu: Akkor baromira megeri szolgaltatonal venni ismet. Szanalom, ami itt megy nalunk.

[ Szerkesztve ]

(#20) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Meg hogy mennyi, ami USA-ból/ külföldről lett behozva. Nekem több ismerősöm használ AT&T-s 3GS-t. De az tény hogy árához képest meglepően sok iPhone-t lehet látni, persze csomón nincs mobilnet, mert az drága :W .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#21) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bruttó 1 éves csúszással és jelentős felárral. Tapsot nekik

All→M8

(#22) rbence válasza anulu (#18) üzenetére


rbence
senior tag

Az úgy korrekt:D
persze ennek ellenére biztos sokan fizetnek majd többet,elvégre plusz pénz hálózatfüggővé tenni a telefont,esetleg egy propellert is belegravíroznak :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#23) fricz19 válasza Gusztáv (#20) üzenetére


fricz19
őstag

Honnan tudod h nincs net rajta? Megkerdezted egyenkent? Vagy valamelyik szolgaltatonal dolgozol es belso info?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#24) krystman


krystman
őstag

Nem tudom, hogy lehet több iPhone, ha Adroidból adnak el 2x annyit! Az hogy Pesten sokan használják, az nem vezethető le országos szintre!

(#25) Vikt0r válasza fricz19 (#23) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Nekem is iphone-t használó ismerőseim nagy részének nincs mobilinternet előfizetése sőt van aki feltöltő kártyás.

(#26) joghurt


joghurt
addikt

Móka Miki továbbra is a Telenornál dolgozik. A ZTE Blade továbbra is szerepel a listán, még az ára is változik. Az egyetlen "apró" probléma, hogy már hónapok óta nem rendelhető, mert elfogyott. :) Meg ugye már március óta kint van a Blade II.

A tej élet, erő, egészség.

(#27) Totheground válasza krystman (#24) üzenetére


Totheground
addikt

Olyan szempontból számít, hogy Bp-én jellemzően fizetőképesebb a kereslet, mint vidéken.

Az árak viszon NC kategória

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28) M3oH válasza Vikt0r (#25) üzenetére


M3oH
addikt

Okostelo net nelkul, meg szerencse, hogy kihasznaljak a keszuleket. :) De legalabb trendi.

(#29) Hobbbyt válasza Lotusomega (#16) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ezek szerint mi 2 külön dimenzióban létezünk/élünk Pesten.
Én alig látok iPhone-t a metrón-villamoson.... vagyis ez így nem igaz, csak nem többet mint S1-S2-ből.
Jó példa erre az a társaság ahova most járok. 2db iPhone, 1-1 darab S1-S2, 1db Nokia E52 meg pár ismeretlen eredetű Androidos cucc :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#30) pit stop


pit stop
addikt

Xperia P-nek kezd elég jó ára lenni pár csomagban :)
Ennyi ragadt meg a hírből, de kommenteket nézve rosszul :DDD

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31) bandigno


bandigno
senior tag

Egyes hírek szerint az i4S függetlenül kerül a polcokra! Azert magas a kezdő ár, de egyébként meg kategóriábként szinte megegyezik a többi szolgáltatóéval!

(#32) Totheground válasza Hobbbyt (#29) üzenetére


Totheground
addikt

En meg ma reggel 2 iPad melle szálltam be 3.nak a metroba. Az elozo post is onnan irodott :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33) Kashim


Kashim
őstag

Vállalati árakat nem tudja valaki?
Ezek a normál árak vicc kategóriába esnek, remélem a meglévő előfizetőknek azért adnak valami kedvezményt. Mondjuk ha igazak a pletykák, akkor a Telenor függetlenül adja a készüléket az összes csomag mellé.

(#34) kristof83 válasza Hobbbyt (#29) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nagyon sok (főleg anyagi jellegű) dimenzió van Pesten, az hogy Te egy másikban élsz az nem jelent semmit :)
Az én baráti-rokoni körömben egy androidos sincs. Én bolondulok bele néha egy-két androidos telóba kis időre, akkor aztán néznek is rám tágra nyitott szemekkel.
Úgy szép az élet ha változatos...

(#35) Dante32


Dante32
tag

Felébredtek.........Szuper.
Már csak az árakat kéne egy csöppet ráncba szedni......

(#36) persil


persil
nagyúr

"16GB - két éves előfizetéssel 179 990 Ft"

Szánalmas ez az ország. USA-ban függetlenül 650dollár a 16 gigás iPhone 5.(~150k forint)
Ezek két év hűséggel, és valami bankrabló kaliberű tarifával adják 30 ezerrel többért a tavalyi modellt. Gratulálok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37) Ghoost


Ghoost
tag

Már hivatalos:
Árlista

Battle.net: Mcghoost#1381

(#38) schawo


schawo
titán

Egyedi ajánlatként eddig is meg lehetett kapni a szifont a Telenortól, hűséggel, előfizus kedvezménnyel is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) joghurt válasza persil (#36) üzenetére


joghurt
addikt

Ez még elég olcsónak számít. Számítástechnikában mindent úgy számolhatsz alapból, hogy amennyi az USÁban dollárban, az Európában ugyanannyi, euróban. Hopp, máris 184ezernél járunk?
És ez független a mi országunktól. Lehet menni reklamálni az EU versenyfelügyeletéhez, hogy ugyanaz miért drágább itt, mint az óceán túlsó felén. Amikor ugyanúgy Kínában gyártott cuccokról van szó.

A tej élet, erő, egészség.

(#40) persil válasza joghurt (#39) üzenetére


persil
nagyúr

"Számítástechnikában mindent úgy számolhatsz alapból, hogy amennyi az USÁban dollárban, az Európában ugyanannyi, euróban."

Tudom sajnos. Bár itt nálunk az EU-s áraknál is többet kell mindenért fizetni.(fele annyiból, de ez már nagyon off)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41) Bukoba


Bukoba
tag

Nyilván nem az az üzlet nekik, ha hűség nélkül veszed, hanem az, hogy ha valami zsíros csomagban. Kb. ezt a logikát tudom felfedezni az árazásukban. Aki meg megveszi drágábban hűséggel, mint hűség nélkül, az magára vessen.

(#42) M3oH válasza joghurt (#39) üzenetére


M3oH
addikt

Egyszeru a valasz: Ado.

(#43) Jaffafa válasza hunter84 (#2) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Mondjuk az se 100-as, aki ennyiért itt vesz, hisz ennyiért már lehet függetlent is venni.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#44) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos megint a LUXUS kategoria,melyet csodálunk,olvasunk róla,viszont az átlag,//prolik// többsége,vegetáll,s nem irigyeli az olyanokat kik megtudják venni.Fenti nem "Latens" lét szükséglet.Viszont kell a Luxus cuucok árusitása is, :Y :C

föolvaso

(#45) dlaj


dlaj
őstag

Ez vicc. Most kijönni a 4s-sel kicsit gáz!

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

Normális SIM kártyát is tudtak hozzá guberálni a csövesek?

(#48) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem értem a szolgáltatókat, azt hiszik hogy az emberek nincsenek tisztában az apple store árakkal? Ki az aki aláír 2 évre egy függő mobilt, amikor függetlenül megkapja olcsóbban házhoz?

(#49) shteer válasza hemaka (#46) üzenetére


shteer
titán

Ha a lumiakba tudtak...

..szerintem jónak tűnik

(#50) shteer válasza M3oH (#28) üzenetére


shteer
titán

Van rajta net - otthon a wifi :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.