Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Srácok, ezmiez? :F Csúnya pr. cikk lett belőle :(((

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#3) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Na ilyen cikk alatt legyen képes a PH! júzer megfelelni a szabályzatnak. :DDD

11. A politika és a vallás mint téma csak a linkelt topikokban kaphat helyet).

(#4) gabor7th


gabor7th
addikt

Ez az egész gyors felvásárolgatás rögtön azután kezdődött el, hogy az amerikai nagykövet közölte Orbánnal:

"miután magukkal hozzák az új 5G-technológiát, ők fogják irányítani annak felhasználását is. A kínai kormány kezére akarja játszani a saját és gyermekei jövőjét? Én aggódnék emiatt."

Úgy tűnik rögtön megértette Orbán, hogy a nagyoknak ez nagyon fontos.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) nuke7


nuke7
veterán

szerintem mindenki örülne annak, ha mészáros lőrinc befektetőként jelen lenne a cégében :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#6) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a hír... gáz.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) drinker


drinker
tag

Most akkor a felvásárlás után így fog vajon szólni a mondat?

"miután magukkal hozzák az új 5G-technológiát, ők fogják irányítani annak felhasználását is. A magyar kormány kezére akarja játszani a saját és gyermekei jövőjét? Én aggódnék emiatt."

(#8) Samott válasza gabor7th (#4) üzenetére


Samott
addikt

Ennek az egesznek semmi de semmi koze az 5G-hez.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9) zzola


zzola
félisten

"a T-Systems Magyarország felvásárlása politikafüggetlen, egy hosszas gazdasági és üzleti egyeztetés eredménye"

Persze-persze.

(#10) Imilenni


Imilenni
addikt

Erről miért született cikk?

Ha egy másik random milliárdos megvette volna, arról is lenne cikk?

Elég a címet nézni, hírtelen azt hittem Origót olvasok.. :(((

Press "F" to pay respects.

(#11) zzola válasza Imilenni (#10) üzenetére


zzola
félisten

Miért ne?
Hátha valaki még nem hallott róla...

(#12) Imilenni válasza zzola (#11) üzenetére


Imilenni
addikt

Igaz :K

Pénztárost a Prohardver lapcsaládnak :C

Press "F" to pay respects.

(#13) pulutodurumo válasza Imilenni (#10) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mert egy k#*va nagy értékű felvásárlás a magyar IT szektorban.

Igen, akkor is lett volna. Gondolom.

Szerintem nem kell felháborodni. A cikk csak tényeket közöl, meg M.G. szavait. Ezek alapján mindenki eldöntheti hogy szerinte mi a csízió. Akinek van egy kis sütnivalója, úgyis tud olvasni a sorok között.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#14) Zolik válasza zzola (#9) üzenetére


Zolik
senior tag

pont erre akartam reagálni. hogy nem szakad rájuk az ég.. szerintem már annyit hazudtak hogy maguk is elhiszik hogy igazat beszélnek.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) Seirei


Seirei
tag

Ismét a sors, szerencse és a jó istenke siker receptje?
Tényleg nem értem minek tököltem eddig éveket és tökölök továbbra is folyamatos képzésekkel, ha tényleg csak ez a 3 alapanyag szükséges a milliárdos léthez :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Biztos minden szava igaz lehet, ha nagyon örül és nagy megtiszteltetés hogy egy érettségi nélküli korrupt elmebeteg dirigál neki.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) Cs1csó


Cs1csó
félisten

„Megtiszteltetés volt Mészáros Lőrinc jobbkezének lenni” Kicsapta neki vagy mi?

(#19) gabor7th válasza Samott (#8) üzenetére


gabor7th
addikt

A T-Systems Magyarország építette ki Zalaegerszegen az 5G-t.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#20) jeni


jeni
félisten

Mészáros Lőrinc-et kellene pénzügyminiszternek kinevezni. Aki egy sima árok ásoként,bocsi gázszerelőkènt a semmiből tud kiemelkedni A leggazdagabb magyar emberként akkor nincs kétség afelől,hogy milyen posztot kell betöltenie a végzettségètől függetlenül!

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezek azok a cikkek, amik miatt megfontolom, hogy a Pro tagságom árát visszakérem....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) zzola válasza Polarstar (#21) üzenetére


zzola
félisten

A PRO tagság az biztos valami új dolog lehet, nem hallottam még róla...

(#23) Apollyon válasza Polarstar (#21) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mi a biztosítékod arra, hogy a szerző nem rotfl/lmao státuszban gépelte be a leírtakat? :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) nuke7 válasza Apollyon (#17) üzenetére


nuke7
veterán

:DD hát ő... lehet, hogy amit mészáros mond, az nem az ő fejében született... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#25) dajkopali válasza Polarstar (#21) üzenetére


dajkopali
addikt

a ma élő egyik legnagyobb magyar író, Parti Nagy Lajos sokáig, évekig írt hetente egy nagyon rövid szövegekből álló szatírasorozatot Magyar Mesék címen, amiben torzítva cikizte mindazt, ami az országban történik
aztán egyszer csak abbahagyta
sokan hiányolták, és számtalanszor megkérdezték tőle, hogy miért nem folytatja
azt válaszolta: az élet túllépett rajtam, nem tudok olyan durvát írni, amit a való világ történései ne írnának felül - már nem tudok úgy túlozni, torzítani, hogy a valós élet ne lenne durvább

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#26) miqlas


miqlas
őstag

... hmmm ... én eddig hittem, hogy a PH! csoport független média és elkerüli a kormányporpagandát! Az utóbbi idõk írásai azért elbizonytalanítottak! :F

42

(#27) pulutodurumo válasza miqlas (#26) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az előtted lévő hozzászólást azért elolvastad mielőtt írtál? :U

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#28) miqlas válasza pulutodurumo (#27) üzenetére


miqlas
őstag

Nem, nem olvastam, csak a cikket, és arra reagáltam! A cikk alatti topic erre IS szolgál, nem? Amúgy nekem az a véleményem, hogy a tisztelt házigazda hsz-a a közelmúlt ITcafé-s cikkeit tekintve csak mentegetõzés! :(((

42

(#29) gabor7th válasza miqlas (#26) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerinted ezzel támogatják a kormányt, hogy bemutatják, hogy felvásárolnak annyi mindent? Elég érdekes, hogy errejutottál.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#30) dabadab válasza gabor7th (#19) üzenetére


dabadab
titán

Nem, az a Magyar Telekom volt. Tök másik cég, de ne is zavarjon.

DRM is theft

(#31) dabadab válasza miqlas (#28) üzenetére


dabadab
titán

Vagy esetleg arról is szó lehet, hogy nem jönnek neked át ezek a cikkek.

DRM is theft

(#32) Hosssszu válasza dabadab (#31) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nekem az jön át hogy lassan ez lesz a címe a PH! szerkesztőségének (is). 1034 Budapest, Bécsi út 122-124
;]

(#33) Tschubi válasza dabadab (#30) üzenetére


Tschubi
tag

Szia, Ez azt jelenti, hogy a T-System nem vett részt a Magyar Telekom 5G-s hálózatépítésében? Tényleg nem tudom, kérdezem.

(#34) sh4d0w válasza pulutodurumo (#13) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A felvásárlásról hír - rendben. Hogy egy cimbikörbe tartozó vkinek mik az emóciói ennek kapcsán - nincs rendben, legalábbis itt, ahol szabályzatban van, hogy csak homokozóban lehet politizálni.

https://www.coreinfinity.tech

(#35) Cs1csó válasza Tschubi (#33) üzenetére


Cs1csó
félisten

A T-System az vállalati közegben dolgozik, felhőtárhely adatbiztonság meg gondolom hasonló cuccok. A Telkom az lakossági szolgáltatást végez.

Itt egy kis leírás, hogy a T-Systems mit is csinál: [link]

(#36) headhunter válasza dajkopali (#25) üzenetére


headhunter
addikt

(#37) Tschubi válasza Cs1csó (#35) üzenetére


Tschubi
tag

Értem és köszi a linket. :) Valóban nincs a hálózatépítés felsorolva. Viszont 100%-ban a Magyar Telekom tulajdona (volt), tehát az sem teljesen igaz, hogy "tök másik cég". De ez a cikk szempontjából már mindegy is.

(#38) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Nincs itt kérem semmi politika. Egy tőzsdei cég vezetőjének gondolatai kerültek képernyőre. Tessék venni részvényt, vagy eladni... 😎

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#39) Fred23 válasza Lauda (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

[link]

Nekem ez. :D

[ Szerkesztve ]

(#40) X@b3e


X@b3e
addikt

Megvesz a Lőrinc, mindenkit megvesz a Lőrinc.. ♪♪ ♫ :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#41) #56573440 válasza gabor7th (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

Tök más cég építette ki ugyanúgy kínai technológiával ;] De a Zalaegerszeg és az 5g legalább stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#42) BiP válasza Cs1csó (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Lőrinc jobbkeze szerintem nem neki, hanem a megbízónak szokta kicsapni.

(#43) ricsi99


ricsi99
addikt

Irtam egy hosszabb szösszenetet de aztán töröltem.
Ez után még köpni sem tudok ,mert annyit sem ér ez a "nyilatkozat"

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#44) Cs1csó válasza ricsi99 (#43) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lennél a jobb keze vagy a bal? Esetleg két kézzel csinálnád?

BiP

;)

(#45) ricsi99 válasza Cs1csó (#44) üzenetére


ricsi99
addikt

Sajnos én már megtapasztaltam elég erősen ennek a "hallatlanul parádés" rendszernek az elönyeit...
Azt hogy én mit csinálnák a két kezemmel (miután betáraztam) azt nem irom inkább le... de kimeritené a btk-sok paragrafusait ,nem csak a ph- szabályzatát

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46) gabor7th válasza #56573440 (#41) üzenetére


gabor7th
addikt

A 444 cikkében ez szerepel:

"De nem is ezért igazán érdekes Jászai pozícióváltása, hanem mert néhány napja kormánybarát és kritikus lapok egyaránt arról cikkeznek, hogy a 4IG ajánlatot tehet a Deutsche Telekomnak a Magyar Telekom vállalati infokommunikációs leánycége, a T-Systems Magyarország Zrt. felvásárlására."

A T-system honlapján meg:

"A T-Systems Magyarország kompetenciáinak révén pedig a mindenkori legfejlettebb digitális infrastruktúrán működő alkalmazások is eljuthatnak a városba, és a vállalat együttműködik az önvezető autók, valamint a „smart” közlekedési megoldások tesztelésében, kialakításában."

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#47) BiP válasza cinemazealot (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem amikor a szabályzatot kitalálták, akkor még nem tolakodott be a politika, és a poltikai elit ennyire az IT szektorba. (meg a mindennapokba se).
Ezért van az, hogy az utóbbi időben az ITcafé sem tudja megkerülni, hogy bizonyos hírek ne legyenek politikai kapcsolódásúak.

(#48) cinemazealot válasza BiP (#47) üzenetére


cinemazealot
addikt

Persze, tudom én ezt. :) Gondolom, az íratlan szabály az, hogy ha egy IT témában íródott cikk kénytelen-kelletlen politikai felhanggal rendelkezik, akkor az a topic el kell viselje ennek hozományát, legfeljebb az indulatos és egymásra irányuló megnyilvánulások lesznek moderálva.

(#49) milkabrams


milkabrams
őstag

Ebbe a popsitörlés és recska is beletartozik?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#50) Voloka


Voloka
tag

Magyarországon egyetlen ember, egyetlen gazdag ember, egyetlen tulajdonos, egyetlen üzletember, egyetlen....s ez Mészáros! Senki más, nem csinál semmit, nincsenek cégek, nincsenek vállalatok, nincs semmi...
Baromira unalmas már.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.