Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Na ez tipikusan az a termek, amibe kellett az RGB mert ha nem lenne benne, nem lehetne penzt kerni erte.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#2) Segal válasza -Skylake- (#1) üzenetére


Segal
veterán

Akkor már inkább egy riser kábel...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Televan74 válasza -Skylake- (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem drága, egy sima vga holder is 6000-7000 Ft körül van. RGB -t meg nem kötelező használni. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Televan74 válasza Segal (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Már ha lehet kapni az adott házhoz. Phanteks PH-CBRS SL22 szerettem volna venni,de nincs.Ahol meg van 50$ körüli áron + a szállítás. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

legalább annyira praktikus, mint a műlábba épített PEZ™adagoló.

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem az MSI kártyámhoz alapból adtak egy ilyet. De, hogy még ennek is RGB GÉÉÉÉMERNEK kell lennie az agyrém...

Megyen!

(#7) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Na erre nincs szükségem a fekvőházas kockámmal. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#8) caprine


caprine
aktív tag


Ez kép talán kicsit jobb hozzá. De azért azok a verziók amik az adott házhoz készültek és függölegesen állnak jobbak.

Az alin elég sok van belőlük: [link]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#9) sb válasza -Skylake- (#1) üzenetére


sb
veterán

Rossz a megközelítésed.
Eleve az RGB volt a "termék" amit le akartak gyártani és ehhez kellett kitalálni egy funkciót.
Az meg snassz lett volna ha "haszontalan RGB rúdnak" kell hívni.

Zseniális! :D

[ Szerkesztve ]

(#10) proci985 válasza #16939776 (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a 290Xeim a blokkokkal 2 kilo korul voltak, 30 centi hosszan es elegge logtak egy ido utan, szoval sajnos van ertelme.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) XCube


XCube
tag

A függőleges tartóknak több értelmét látom mint ennek. Látom, hogy három kártyahelyen rögzül, de hogy ez tényleg olyan sok tartást ad-e, azt nem tudom.

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#12) nexplo


nexplo
őstag

Nekem halt már meg kártyám miután szép lassan legörbült mint egy lankadt f***.
Hiánypótló ötlet elmaradhatatlan RGB-vel. Egy sima RGB mentes sokkal olcsóbb verzióra esetleg be is neveznék... ha nem lenne már állított a kártyám ezer éve, okulva a múlton :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) #06658560 válasza XCube (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

A másik oldalról kéne megfoni az egész kártyát, mert így a két oldal, ahová továbbra is bekötve marad, még mindig csavarni, hajlítani akarja a kártyát is, a PCI-e sínt is.
Az ott gyönyörü.

(#14) nexplo válasza #06658560 (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Ezt észre sem vettem.... pfff :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) #06658560 válasza nexplo (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amúgy azt nem értem, mi a francért nem lehet legalább opcionálisan a régebbi professzionális gépekben még létezö VGA megtámasztást használni, akár segédkerettel, vagy ármi mással- tulajdonképpen egy extra, a házat is merevítö lemez, meg hozzá sínes, állítható rögzítö.

(#16) nexplo válasza #06658560 (#15) üzenetére


nexplo
őstag

Mert tojnak rá. A design mindenek felett meg az RGB de a profizmus és tervezés sok házból kimarad. Minden ház tudhatná ezt mint ahogy már réges rég állított VGA karira kéne átállni szerintem.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) szasanyi válasza -Skylake- (#1) üzenetére


szasanyi
félisten

Most ez a trend, már az tűnik fel ha nem világít mint a karácsonyfa.

(#18) #16939776 válasza proci985 (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem beleégett egy aftermarket hűtős 1950xt az alaplapba, azóta nem vagyok oda meg vissza a hagyományos torony házakért.

Ez a micsoda a mostanában divatos fika lemez házakban ugyan úgy lekonyul, mert a hátlap amihez oda csavarod az is engedni fog ekkora erőkarnál, szóval nem oldottunk meg semmit vele.

(#19) xyvalaki válasza XCube (#11) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

És a core p5-be hova raknám függőlegesen?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#20) nexplo válasza #16939776 (#18) üzenetére


nexplo
őstag

A semminél többet érhet de valóban a filléres házak nem tartják majd meg. Bár azokba meg nem vesznek hatalmas kártyát és ilyen lemezt , bár ki tudja...
Az biztos hogy a gravitáció ellen én sem vízszintesen mint inkább függőlegesen harcolnék. Az valahogy könnyebb :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#21) nexplo válasza xyvalaki (#19) üzenetére


nexplo
őstag

A Core szériában (amennyiben Thermaltake-ről beszélünk) kétféle módon lehet beszerelni.
Hagyományos fekvő és állított módban is. :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) gradinkov válasza Televan74 (#3) üzenetére


gradinkov
csendes újonc

En mondjuk 3-ert arulom darabjat. Igaz, abban nincs RGB :O

(#23) nubreed


nubreed
veterán

Én ezt a funkciót 2 db legóval oldottam meg. És működik, tökéletesen. Bár tudom nem menő, nincs rajta RGB. :D

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24) nexplo válasza gradinkov (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Ez itt a reklám helye volt.... Fizetett politikai hirdetésünket látták :DDD
Csak viccelek. Azért nem viszik tőled mint a cukrot mert nem világít ;)

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) FoLey-v válasza nubreed (#23) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én meg amikor volt/van R9 290-et modingolt hűtéssel így oldottam meg. Igaz kaptam hozzá a custom hűtőhöz,de kellett csiszolnom rajta,hogy betudjam tenni. Az RX 580-ra már nem tettem rá. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#26) nexplo válasza FoLey-v (#25) üzenetére


nexplo
őstag

Nem igazán látom hogy mi tartja, nincs esetleg valami közelebbi képed? Valami fekete van ott csak azt nem látom hogy mi viseli a súlyt?

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#27) FoLey-v válasza nexplo (#26) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ez megfelel? :B Közelebbi sajnos nincsen. :(

Itt egy kép róla ami volt hozzá kiegészítőnek.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#28) xyvalaki válasza nexplo (#21) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

A merevítőre gondolok. Nem a kártyára.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#29) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyet adtak az MSI 2080Ti Ligtning Z-hez is, szart se ér, nem lehet úgy becsavarozni hogy hozzáérjen a VGA-hoz, csak a levegőt tartja, a kártya meg nem is akar lekonyulni, 3 csavar tartja a hátlapon. Minek ez?

[ Szerkesztve ]

(#30) nexplo válasza FoLey-v (#27) üzenetére


nexplo
őstag

Így már látható. Igen ez is egy megoldás, a semminél többet ér. Én videókarik mellé is adnék ilyet. Nem hiszem hogy pár száz forintnál többe lenne az előállítási költsége de igenis segítene hogy ne legyen c alakú a kártya.

(#28) xyvalaki
Csak ilyen univerzálist lehetne betenni, ha fektetve tennéd a házba a kártyát. Állítva ugye semmit.

(#29) Dr. Akula
Kell annak egy két év használat, hogy "lekonyuljon" a kártya a súly és a hő hatása alatt. Utána lesz csak látványos sajnos. Asus esetében nyílt titok volt hogy maga a hűtés súlya hajlította majd nyírta ki a kártyát. Elég volt kicsit megmozdítani az elhajlott kártyát és már csíkozott vagy nem adott képet a gép. :(

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#31) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez olyan, mint az adósságrendező hitel...

(#32) xyvalaki válasza nexplo (#30) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Egy vizes MSI 2080-as van, ami ha nem is látványosan de engem zavaróan lóg. Tényleg adhatnák hozzá, mert nem egy 20 dekás kártya. Ebben az árkategóriában
meg igazán beleférne.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#33) nexplo válasza xyvalaki (#32) üzenetére


nexplo
őstag

Főleg a nagy és nehéz kártyákat érinti a "lógás" problémája. Aki szerencsés az nem tapasztalja de akinek sok kártya fordul meg a kezében az bizony tudja miről van szó. Egy vagyonba kerülnek a kártyák igazán beleférhetne az árába. Vagy esetleg a házgyártóknak.
Most csekkoltam kíváncsiságból és egy rakás kisker árul ilyen tartót a simától az RGB-s csodáig nagyon elszórt áron. Én fektetett komolyabb kártya esetén mindenképpen javasolnám a beszerzését kb mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.