Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

A pontrendszerrel nem tudom mi volt a baj, de a 2 ingyenes új játék jó ötlet.

Tudom, szerver, meg hüdejó a gold, de azért így lesz csak egy fokkal versenyképesebb, mint a sony megoldása.

És lassan, de biztosan eljutunk a havidíjas játékszolgáltatáshoz. Muhahaha ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Glenda


Glenda
addikt

Miért lenne meglepő? Már egy ideje beszéltek róla...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3) Dilikutya válasza Polllen (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már amennyire a Halo 3 és az Assassins Creed 2 újnak számít :).
Rég volt már, mikor a PC Guru mellékletén öröm és bódottá volt 1-1 ingyenes régebbi nagy cím. Manapság a játékok eladásaik nagy részét a megjelenéskor produkálják, a játékosok nem kíváncsiak a régebbi címekre, mert vagy megvették, vagy letöltötték már rég. Igaz, manapság ennek már nincs is jelentősége, mikor 1-2 éven belül rendes bolti dobozos változatban olcsóbb, mint újságmellékletként, az újság meg már megjelenéskor elavult, a mellékleten szereplő programok mind könnyen beszerezhetőek, és a játékos magazin nem az a fajta olvasmány, amit érdemes gyűjtögetni, szemben pl. valami tudományos folyóirattal vagy a Fangoriával.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) MasterMark


MasterMark
titán

Remélem további jó címek is érkezni fognak. (És Magyarországról is elérhető lesz ez...)

Ja és jó lenne ha már megszűnik az MS pont, hogy leárazzák a régebbi DLC-ket.

Switch Tax

(#5) big-J


big-J
őstag

Psn nél már jó ideje megy ez az ingyenesdi, több játékkal, viszont nem tarthatod meg a promo után, bár az itt se írják.

(#6) big-J


big-J
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#7) Neoteric


Neoteric
addikt

Eddig az MS pontokat beszerezhetted olcsóbban innen-onnan, most viszont lehet venni mindent drága euróért. Nice. :)

PSN: ne0teric_sAN

(#8) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Jó hír, hogy végre megszüntetik a pontrendszert. Minden úgy volt kiszámolva, hogy biztos több ponttal töltsd fel az egyenleged, mint amennyi valójában kellene.

Ezek az ingyenes játékok ott is maradnak az accountodon? Vagy egy hónapig tudsz vele játszani, utána vedd meg?

(#9) alevan válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


alevan
őstag

Az az érzésem, hogy megmaradnak a játékok.....feltéve, hogy továbbra is Xbox Live előfizető maradsz :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) Mister_X válasza big-J (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miféle promo lejárta után, miről beszélsz? Inkább fogalmazd újra. Én még most is játszok januári játékkal. Ha lejár a Plus, az más tészta (promo... :U), meg kell hosszabbítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Xmodule


Xmodule
őstag

Valamelyik oldalon úgy írták, hogy a havi két ingyenes játék csak az új konzol megjelenéséig lesz. Akkor ez kacsa?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12) wolruf


wolruf
őstag

Most ingyenesen tölthető a Fable III :) Én már leszedtem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.