Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mivel úgy is mindig mindenki agyon dicsér, én azt mondom hogy elmegy. ;]

Szemből oké :K , de nekem a plexi csak akkor oké ha ref GTX980 vagy Titan szépsége látszik ki. (nem vagyok plexipárti) ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Luck Dragon válasza Klaus Duran (#1) üzenetére

P4-ben Titan ? Inkább quadro nvidiát,;]

Amúgy a sok kábel"halmot" ha szépen el lenne vezetve, akkor tényleg korrektül nézne ki, De 5/3,9 adok :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) bacsis válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csak félig meddig van igazad...
Sajna nekem nincs kézügyességem az igényes házak megalkotásához, bár mondjuk annyit még tényleg lehetne javítani rajta, hogy kapjak tőled talán 1 max 2 tizeddel többet...
DE!!!
ne felejtsük el, hogy több mint 10 évvel ezelőtti gépről van szó!
Akkoriban mi volt? minnél több venti, kit érdekelt miylen orkánt tolt a gép, legyen plexis a gépház oldala belül pedig legalább 1 de inkább két neoncső, és ha a ventik is világítanak az csak hab a tortán.. a kábelmanagement még hírből sem volt ismert.. szóval így a kábel elvezetés a plexi és a neon cső korban is illik a géphez, így nézve pedig szeritem máris 5/4,3...
még lehetne javítani valamennyit ha lenne még egy neon a gépházba és világítana legalább a CPU hűtő venti :)

(#4) Klaus Duran válasza bacsis (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Egy konfig leírás? :B

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) #65675776 válasza bacsis (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk úgy, hogy előre kialakított kábelmanagement nem volt. Ettől még lehetett értelmesen elrendezni kábeleket. Akár a legaljább házakban is.

Ez az Athlon XP-s gép pl így került hozzám:

És így távozott:

Persze a managelhetőségen sokat rontott, amikor ilyen elmeroggyant helyre került az alaplapi tápcsatlakozó...

Egyébként egy Antec ház, de semmiféle előre kialakított hely nem volt kábeleknek. A mindenféle áttöréseket viszont kreatívan lehetett alkalmazni.

Mondjuk abból a gépből vagy fél kiló por is kijött. Pedig a ház elejében volt porszűrő, ráadásul kiszedhető. Azt takarítani kb öt percet vett igénybe. Ehhez képest így nézett ki:

Egy szó, mint száz: az előre kialakított management jelentősen túl van értékelve. Aki akarta régebben is el tudta rendezni a kábeleket értelmesen egy házban.

Egy tanács: a felesleges tápkábeleket inkább a légterelő felé rejtsd el. Ott úgysem zavarnak semmit sem.

A VGA-ra elsőre azt hittem egy Single Slot Sapphire 3870. De annak kék a PCB-je. Bár ez ránézésre lehet akár vastagon poros is.

[ Szerkesztve ]

(#6) #90933760


#90933760
törölt tag

Ebbe egy X850XT PE kellene, az volt a csúcskártya a Prescott idejében asszem. CF még nem volt úgyhogy csak egy darab. :DDD

(#7) #65675776 válasza #90933760 (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

X850XT-ből már volt CrossFire Edition. Sőt, X800-ból is.

(#8) bacsis válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Abit IC7-MAX3
Pentium 4 3,4GHz@3,85GHz Prescott
2X1GB Geil Ultra DDR400@DDR450MHz DDR1 RAM
ATI Radeon HD 3850 AGP VGA kártya
160GB Samsung SATA1 HDD
465W Enermax tápegység (szigorúan P4-ekhez tervezett, még SATA csati sincs rajta)
2X IDE nem tom milyen DVD író
Zalman 7700CU hűtő
meg egy rahedli ventillátor
daa-raa! Lehet hogy nem olyan penge a kábeleim elrendezése de szerintem nem is annyira totál gáz :B
Baltoafarkas! Nagy ATI párti vagyok, de Inkább egy Geforce 6800 Ultrát raknék bele...
Hülye voltam.. az is volt benne.. Egy Asus V9999Ultra személyében, de elcseréltem egy HD3850-re és még dobtam is rá... Azt nagyjából mára az a helyzet, hogy egy olyan full dobozos tartozékos 6800 Ultra jóval ritkább és többet is ér...
Jahh, meg azért van pár oylan játék a gépen aminek nem árt ha van SM3.0-s VGA a rendszerben :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.