Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...lassan már az a kérdés, meddig lesz BlackBerry (10)...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Roxbury


Roxbury
őstag

Oké nincs semmi baj. Viszlát BB!

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Nemis csodalom.... Sokat ne is varjanak ezentul a BB tulajok...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Ketlem, hogy egy BB felhasznalnak ez lenne a leginkabb hianyzo programja... De megis...

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Bye bye BB.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) #09819904


#09819904
törölt tag

Micsoda tragédia... Ettől aztán máris patakokba fognak ömleni a könnycseppek, mert EGY alkalmazás épp kimarad. :D

Azért valljuk be, a legtöbb embernek aki Vibert használ azért van Facebook profilja is. Akkor mi a probléma? De szerintem van BB-re nem egy app ami tudja helyettesíteni a Vibert!

A cirmogókat nem értem! A Viber előtt nem volt jó a BB? :) Azért itt érzek némi ellentmondást az érzelmekben...

(#7) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Nem úgy volt, hogy az androidos cuccokat majd tudja futtani szerencsétlen BB10? Vagy csak könnyebb portolni? Attól függetlenül tiszta szégyen... még jó, hogy nem a Facebook appot hagyják ki... ;]

(#8) readyz


readyz
tag

A BB-t ismerem... de mi az a Viber??? :DD

(#9) eventus válasza #09819904 (#6) üzenetére


eventus
veterán

Így van :) Nem kell itt a siratás, hogy bye bye bb stb. Akinek meg nem bbje van az meg pláne ne károgjon..

readyz: valami ingyenélő app :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) devast válasza readyz (#8) üzenetére


devast
addikt

A vibert ismerem. De mi az a BB??? :DDD

(#11) alfaromeo33 válasza devast (#10) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Pezsgő :D

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#12) Vassili_Zait válasza devast (#10) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

(#13) myckie2


myckie2
őstag

Sajnálom a BB tulajokat akik megvették sok pénzért induláskor és most már alig ér valamit a telefonjuk és a támogatás is gyetra.

(#14) Sonyfan


Sonyfan
tag

Micsoda érvágás..A BB emiatt fog csődbe menni:D

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#15) kristof83


kristof83
aktív tag

Viszlát Blackberry!!!
Eddig vártam a Viber-re, hiába! Gondoltam majd egy Z30-al benevezek újra egy BB-re, de így :(((
Egy Q10 már így is ugrott a vásárlás után pár nappal a Viber hiánya miatt.
Lehet szépíteni de bizony van akkora felhasználói bázisa a Viber-nek, hogy a Blackberry a jelenlegi helyzetében komolyan megérzi a hiányát.
A flegma kommenteknek, meg szintén nem a cég jelenlegi helyzetében van itt az ideje.
Nekem a 200darabos névjegyzékemből 81 ember használja a Viber-t...ebből 10-15emberrel napi szinten használjuk üzenet és kép küldésre. A barátaimmal csak ezt használjuk, a csoportos használat lehetősége miatt!
Hagy ne nekem kelljen átszoktatnom 40 embert más programra, azért hogy elérjem őket.
SÚLYOS probléma ez lehet bárhogy szépíteni, és aktív Blackberry használó és rajongó létemre plusz nagyon bánt! Azthiszem soksok ezren vannak még ugyanígy ezzel...

(#16) kristof83 válasza #09819904 (#6) üzenetére


kristof83
aktív tag

"A cirmogókat nem értem! A Viber előtt nem volt jó a BB? Azért itt érzek némi ellentmondást az érzelmekben..."

A Viber előtt teljesen mások voltak az üzenetküldési szokásaim, mintahogy a többmillió másik Viber felhasználónak is!
De persze ha a Blackberry-nek nemszámít, akkor sok sikert nekik!

(#17) fi:zi'k válasza myckie2 (#13) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy száguld a leejtőn a vállalat, úgy lesznek egyre rosszabb minőségűek a hívások és az elkészített fotók, az akku sem bírja már olyan jól. Ha pedig vki leteszi az asztalra a pénzt érte, akkor pedig már be sem lehet a telefonokat kapcsolni, mert néma gyászba borulnak és a fekete kijelzővel tiltakoznak a világ ellen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) Воланд válasza #09819904 (#6) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) #09819904 válasza kristof83 (#16) üzenetére


#09819904
törölt tag

Kompromisszumot kell kötni! Ez olyan, hogyha én egy iPhone-t veszek, akkor elfogadom, hogy nem érhető el rá pár dolog, míg a droidos pl. Samsung, Sony, stb. telefonra igen. És ez fordítva is igaz!

Attól, mert egy készülékre nem érhető el a Viber, jelen esetben a BB-re, ettől maga a készülék és a rendszere sem lesz rossz!
Ez olyan, mint a 32 kontra 64 bites vita, hogy miért jobb, miért gyorsabb miért nem csinálnak X programból 64 bites kiadást. Amíg van más alternatíva, addig még nincs halálra ítélve semmi! Sokan temették a Symbian rendszert. Ahhoz képest a mai napig nem egy olyan rendszer ami teljesen megszűnt szerepet játszani a mobiltársadalom körében. Az, hogy nem érhető el rá mára nagyon sok alkalmazás, az egy külön dolog!

(#20) #09819904 válasza Воланд (#18) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nem én vagyok a cikkíró! :)

(#21) Воланд válasza #09819904 (#20) üzenetére


Воланд
titán

segitek: a korabbi bb-kre van viber, viszont az uj os-re nem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) kristof83 válasza #09819904 (#19) üzenetére


kristof83
aktív tag

Azért a szokásos Andoid vs. iPhone vitából az mára teljesen kizárható tényező, hogy a meghatározó programok elérhetőek mindkét rendszerre, sőt mostmár a win8-as gépekre is!
Szokott lenni androidos gépem is, és egy percig nem kell aggódnom, hogy az általam és mások által használt programok bármelyike nincs meg valamelyik platformra.
Plusz a régi Blackberry-kre szintén volt Viber amit hibamentesen használtam is pl. 9900-ásamon anno.
És az hogy van olyan program ami nincs Symbian-ra, az ne legyen már kifogás, egy idén megjelenő (legfrisebb) operációs rendszernél. Az meg a legalja a dolognak ha már a Symbianhoz hasonlítjuk a BB-t :(

(#23) gyga


gyga
senior tag

[link]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24) szilos


szilos
csendes tag

Na az itt kommentelők jelentős része annyira ért BB10-hez, mint a ló a hátúszáshoz. Júliusban vettem egy Z10-t.Gyengébb képességű Androidos és IOS-s károgóknak szólnék,hogy azóta futtatom a Vibert a telefonomon, ugyanis ez a rendszer ismeri a portolást és nagyon is működik, a 10.2-s frissítéssel még jobb lesz. Tegnap google maps-t portoltam át és csont nélkül működik a navigáció :-))
Szóval visszább venni kicsit, eltemetni meg azt kell ami meghalt, de nem a Berryt.
Egyébként a cég azért van ilyen helyzetben ,mert idióta vezetői vannak, a még idiótább juzerek meg csak samsungban gondolkodnak, biztos mert jó porszívót és hűtőt gyárt.

(#25) Воланд válasza szilos (#24) üzenetére


Воланд
titán

ez tulajdonkeppen azt mutatja, hogy a vilag egyik legnepszerubb csevegoszoftverenek a gyartoja nem lat annyi fantaziat a bb-ben, hogy sajat maga oljon eroforrast a platformra torteno fejlesztesbe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Crafter32


Crafter32
őstag

Androidon sem használtam soha a Viber -t. A BlackBerry -nek ott a BBM egyébként is.
Aki meg a Viber miatt választ egy operációs rendszert annak hajrá , én biztos nem fogom rajta keresni.

[ Szerkesztve ]

(#27) alfaromeo33 válasza szilos (#24) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Nem csak a Samsungban gondolkodnak. De BB-ben semmiképpen! :D

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#28) Crafter32 válasza szilos (#24) üzenetére


Crafter32
őstag

Így van aki akarja megoldja. Csak az itt jelenlevő többsége próbálja magát meggyőzni, hogy mennyire jó választott op rendszert. De az esetek 90 %-ban képen látta csak amiről beszél.

(#29) #01696768


#01696768
törölt tag

Bár a cég azt ígérte, hogy az operációs rendszer 10.2-es változatával együtt a Viber is debütál majd, végül ez sem valósul meg.

Mégis vár még bárki bármit a BBtől? Szerintem hetek óta delirium tremensben fetreng az egész iroda, kivéve az a sokezer, akit már kirúgtak, és a developerek gázsiját itták el elsőként. :U

(#24) szilos: Abban egyetértek, hogy nem a telefonok vitték ide a céget, hanem a vezetői. De ha lehúzzák a rolót, én nem fogom otthon portolgatni magamnap az appokat. :N Sosem vennék telefont ilyen jövővel, számomra már a HTC is kezd necces lenni. (És én aztán kicsit sem vagyok márkahű, így ennek semmi köze a samsunghoz, éljen a verseny és a vadkapitalizmus. :D )

[ Szerkesztve ]

(#30) WinPho válasza szilos (#24) üzenetére


WinPho
senior tag

Igen, csak sajna a felhasználók többsége nem tud portolni... :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#31) #01696768 válasza WinPho (#30) üzenetére


#01696768
törölt tag

vagy nem akar... ;)

(#32) Crafter32 válasza #01696768 (#29) üzenetére


Crafter32
őstag

:) Sokan várunk még a BB-től, sok mindent és nem hiába.
Ha a legjobb fényképezőgépes telefont akarod nem veszed meg a Nokia-t, mert azt hallottad vége?
Ha vki nem akar virtualis billentyűzetet és nem akar androidot akkor nem vesz BB-t, mert az a hír járja...:W

(#33) icezozo


icezozo
addikt

mi az a Viber ? :D

nem is kell ,ott a BBM !

http://qwankido.hu/

(#34) eventus válasza icezozo (#33) üzenetére


eventus
veterán

Ahogy mondja kolléga :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#35) icezozo válasza eventus (#34) üzenetére


icezozo
addikt

pár nap és megy a cross platform :) [link]

http://qwankido.hu/

(#37) Воланд válasza icezozo (#35) üzenetére


Воланд
titán

hany honapja hallgatjuk ezt? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) kristof83


kristof83
aktív tag

Hivatalos BlackBerry sajtóközlemény a válságról!
30 országban közölték illene itt is cikkbe foglalni...

http://berryblog.blog.hu/2013/10/15/uzenet_a_blackberrytol

(#39) Crafter32 válasza kristof83 (#38) üzenetére


Crafter32
őstag

Jobb oldalt a hírek közt ott van.

(#40) sz3lim


sz3lim
tag

Azért ez annyira nem nagy tragédia, amennyire itt sokan felfogják. Másrészről aki nagyon akar Vibert, az ráteszi a droidos verziót...

(#41) kristof83 válasza Crafter32 (#39) üzenetére


kristof83
aktív tag

Akkor rakták ki pont amikor itt írtam, csak utána vettem észre!

(#42) eventus válasza icezozo (#35) üzenetére


eventus
veterán

pfujj...

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#43) WinPho válasza icezozo (#33) üzenetére


WinPho
senior tag

De nem fog egy EGÉSZ társaság átváltani BBM-re, mert egy valaki nem rendelkezik vele.. Java részük fellelhetően nem is hallott róla. Egy megszokott rendszert nem igazán váltanak le... :(

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44) jersey1985


jersey1985
csendes tag

Üdv mindenkinek :)
Nem szoktam hozzaszolni okoskodni de most muszaj.

Azoknak uzennek akik kritizaljak a Blackberryt hogy en aztan mobilfalo vagyok :) volt mar S4-em,S3,iphone 5-4S-4 stb

Most Blackberry Q10-et hasznalok es egyik feljebb emlitett telefonra sem cserelnem el!
A BB 10 es oprendszerhez az android a kanyarba sincs,az Ios nagyjabol olyan stabil de viszont unalmas is mint a bun
De a legtutibb a BB 10 aki nem hiszi jarjon utana :)

[ Szerkesztve ]

(#45) #09819904 válasza jersey1985 (#44) üzenetére


#09819904
törölt tag

Muszáj!

(#46) #13260800


#13260800
törölt tag

hááát tetű egy hozzá állás a Vibertől pláne, hogy különösebb oka sincs, max annyi, hogy valaki jó bepénzelte őket aki épp tegyük fel a BB-t akarja megszerezni.

(#47) Qwery


Qwery
tag

Ehh. Hát. Mit is mondhatnék? A Viber Androidon is egy rakás. Olyan szép nagy. Akkuzabáló, optimalizálatlan memóriagyilkos. BB tulajként biztos nem sírnám tele a párnámat a hír hallatán.

42

(#48) pit stop


pit stop
addikt

Sokan rosszul látják a hírt szerintem.
Ez a BB elleni "támadás" Viber részéről. Nem rég jelentették be hivatalosan, hogy BBM megy másik platformokra - ahol az egyik legnagyobb ellenség a Viber. Erre a Viber pedig azt reagálta, hogy akkor ... be, ti meg nem kapjátok meg mi szoftverünket rendszeretekhez. És még lehet lefele rántani saját konkurenciáján, hogy BBM-et se használják mások.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49) eventus válasza pit stop (#48) üzenetére


eventus
veterán

Nálad pont, jó meglátás. BBM :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#50) icezozo válasza eventus (#49) üzenetére


icezozo
addikt

BBM For Ever :)

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.