Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) srph25


srph25
tag

a sonyt ismerve a slim ps3 sem lesz sokkalta olcsóbb...
nem sárdobálózás szítása végett mondtam, sajnos ez az igazság.

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

még igy sem gondolkodom konzolon... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Nem igazán értem a problémát. Általában az újabb architektúrákat úgy tervezik, hogy kompatibilisek legyenek a régebbi szabványokkal. Nem tudom ezt hogy hozta össze a Sony, de erre nem számítottam tőlük.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez igen hasznos lenne, akkor ha konzol vásárlásra adnám a fejem, tuti a PS3 lenne a befutó. :K

(#5) sanyi0321 válasza D1Rect (#4) üzenetére


sanyi0321
tag

Szerintem ha kijön majd a Slim változat Gran Turismo 5-ös pakkja akkor beruházok egy PS 3-ra.

Go home... you're drunk.

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Ez egy jó hír azoknak, akik PS3 tulajok, és korábban PS2-jük volt. Persze a PS2-re is készült sok remek játék, így akik most vették csak a PS3-at azok is ki tudják majd próbálni őket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) heihachi válasza sanyi0321 (#5) üzenetére


heihachi
addikt

Sokáig nem lesz még PS3-ad :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Wolverine válasza Nunder (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Korábban egy chipet építettek a PS3-ba, hogy meglegyen a kompatibilitás - de ezt később architekturális gondok és melegedési problémák miatt kihagyták.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Peat;) válasza Wolverine (#8) üzenetére


Peat;)
veterán

Én úgy tudom hogy spórolás céljából szedték ki és hibát sem hallottam. Csak az újabb olcsóbb verzióknál. De a mostaniak is játszanak le ps2-es játékokat szerintem csak rossz aránnyal.

Elég nyilvánvaló a helyzet, a cell gondolom hogy elég a ps2 emulálására, azonban a ps2 eladások olyan jól alakultak és alakulnak hogy megkérdőjelezhető a sony politikájának háttere. Főleg hogy ps2 nyereséges az eladáskor is már, a ps3 meg sosem volt az. Különszedve a két terméket nyereségesebb a biznisz, vagy inkább kevésbé bukta. Most hogy ps2 már lassan tényleg behal meg tökmindegy, belerakják egye fene. Nem hinném hogy 3 év óta fejlesztik az emulációt...

[ Szerkesztve ]

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Csak nalam nem jo a kep Firefox 3.5 alatt?

(#11) gabi81


gabi81
tag

csak lenne árcsökkenés meg jelenne meg a GT5 és akkor már valószínűleg én is beruháznék egy ilyenre.

just believe in yourself

(#12) Nunder válasza Wolverine (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Na de hát erről van szó. Nem megfelelő az architektúra, és így szerintem bevételkiesést jelentenek a PS2-es játékok. Gondolok itt arra, hogy akiknek PS3-uk van, nem vesznek PS2-es játékot, pedig a gép lehet hogy képes volna futtatni, csak elbaltáztak valamit a mérnökök. Pedig szerintem ez lenne az ésszerű, a régebbi játékok is fussanak gond nélkül.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) mad1


mad1
veterán

De milyen felbontasban?
Mert Ha csak szabvany ps2 felbontast tud,akkor messzi elmarad a pc tol....

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) profilum


profilum
tag

Én úgy hallottam hogy a ps2 lemezek nem igazán jók a ps3 60gb fejének, mármint nagyobb esély a fej elromlására.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.