Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Na végre! Szerettem volna már vásárolni náluk, de mivel semmi garancia nincs a partnerek üzleteire, így mindig letettem róla. Na meg gariztatás esetén sem akarok postázgatni. (Ha lehet, egyáltalán nem akarok postára járogatni.) Ezért nem rendelek közvetlen Kínából sem elektronikai cuccot.

(#2) Noukoum


Noukoum
veterán

Az emag futárt küld, ami meg házhoz jön :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) Hi!King válasza janeszgol (#1) üzenetére


Hi!King
őstag

Normális esetben nincs köze a gariztatásnak ahhoz, hogy hol vetted... De ha mégis, akkor persze jobb, ha van offline üzlet, bár egy az édeskevés egy ekkora webshop esetében.
Mondjuk nálam egy ideje feketelistán van az emag, úgyhogy lehetne akárhány üzletük, nem vásárolnék náluk...

(#4) janeszgol válasza Hi!King (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Az emag.hu nem egy bolt, mint az Edigital, hanem olyan, mint az Alibaba. Boltok sokasága árul ott.

(#5) Hi!King válasza janeszgol (#4) üzenetére


Hi!King
őstag

Nem egészen, mert az emag árul maga is termékeket, meg vannak 3rd party boltjai is.

(#6) UnA válasza Noukoum (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

"Az emag futárt küld, ami meg házhoz jön"

Én is azt hittem, de aztán rögtön az első terméket saját pénzen kellett visszaküldeni, mert ez nem igaz a partnerboltok termékeire. Persze lehet mondani, hogy nem olvastam el minden apróbetűs részt...

(#7) Hi!King válasza UnA (#6) üzenetére


Hi!King
őstag

Mondjuk nem tartom valószínűnek, hogy a partnerboltoktól vásárolt termékek esetén az emag boltba visszaviheted majd.

(#8) Noukoum válasza UnA (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

A visszaküldés nem tudom hogy ingyenes-e még, régen az volt az tuti. Szerk: de szerintem szervíz esetén biztosan az.

Partnerbolt pedig eléggé feltünő, nem igazán apróbetűs rész és ott nyilván máshogy megy minden.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) gerii


gerii
addikt

Most komolyan az edigital mellé nyitották? :U

(#10) tasp válasza gerii (#9) üzenetére


tasp
tag

jah, én is azt néztem... egymást mellett a két bolt :)

(#11) #92063744


#92063744
törölt tag

Tavaly összeolvadtak az Extreme Digitallal, így akár a saját maguk által forgalmazott termékeknek lehetne az Edigital sok-sok üzlete is átvételi pont.

De nem, ők inkább kiépítenek egy másik bolthálózatot... értem. :))

(#12) Viktor77 válasza #92063744 (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Van pénz lóvéra. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Nagus


Nagus
senior tag

Az emag üzletek létjogosultsága megkérdőjelezhető, mert hiába vannak üzletei személyes átvételre nincsen lehetőség még a szabályzatukban lévő 20 kg alatti és a 60x60x60 cm méret alatti termékek esetén sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.