Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckie2


myckie2
őstag

2050 dollár értékű? Nem hinném. Az 1080-al szerelt verzió kerül annyiba.

(#2) errorcode06


errorcode06
őstag

Még mielőtt mindenki nekiindulna: az usákból jön így a vámot (27% vagy mennyi) neked kell állni ha kézhez akarod kapni miután megnyerted!

The winners are responsible for all taxes, import duty and fees associated with receipt or use of a prize.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) KaitouP


KaitouP
veterán

Step One után van valami? Regisztráltam, kattintottam az indulásra, de utána semmilyen Facebook oldalt nem mutat, hogy lájkoljam. :F

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) arn


arn
félisten

egy kozepszar konfig egy draga hazban?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Ehh.. a 2db. RX480-an én is kondolkodok (ha mar úgyis van egy..) de az FX8370?? Értem én, hogy AMD promoció, de miért akarnak kiba*zni a "nyertessel"? :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ha fizetnének se kéne.

(#7) Baryka007 válasza Sebhelyes (#6) üzenetére


Baryka007
őstag

Egy I5 3470 el jobban járt volna szegény gép :(

De azért nem mocskolom az AMD-t sokáig volt FX 6300 ... De harmatgyengék... Így Ivy Bridgre váltva, és ez sem a legkorszerűb... Egy Skylake vagy Haswell-E mit tudna Vishera ( ha jól emlékszem ) 8370 helyett.. :( :( :(

(#8) Taybore


Taybore
aktív tag

Maga a konfig nem rossz, elfogadnám (rendes házban), de kicsit túlárazottnak érzem. :F

(#9) KaitouP válasza Taybore (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha megnyered, nem mindegy? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) lofagi


lofagi
addikt

Azért ha valaki esetleg megnyerné és mégse kellene neki, simán túl lehet rajta adni, akár még jóval többért is, tuti vannak mániákus gyűjtők akik kapva kapnának a lehetőségen. Nekem jöhetne! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11) Petykemano


Petykemano
veterán

Belegondolni is rossz, hány ilyen bulldozer lehet még az AMD nyakán, ha még most is így osztogatja, még most is ezt osztogatja.
Kiváncsi vagyok, a Zen megjelenésével (SR3, SR5) fogják-e tovább lefelé árazni az FX-eket.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#12) #10034944


#10034944
törölt tag

Ez komolytalan, még egy nyereményjátékot is szét trollkodnak mert AMD.
Ki a ... érdekel hogy te mit raknál bele.

Mnpctech tankja:
[link] ezt a linket is lehetne csatolni.

(#13) jgrg


jgrg
tag

Melyik oldalakat kell lájkolni? Mert a játék oldala megvan, de a cikk szerint utána még más oldalakat is kell lájkolni, azokat viszont sehol sem látom.
Köszi!

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#14) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább legyen mikropéniszem, minthogy ilyen konfigot nyerjek.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Gyuri27 válasza Sebhelyes (#6) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszönjük, hogy megosztottad ez velünk. Nem is értem, hogy élhettünk eddig eme becses információ nélkül. :W

Nem lenne ez rossz ha én nyerném. :K

lezso6: végülis ingyen van. De hát ilyen a magyar. Még az ingyen cuccon is fintorog.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16) MZperX75 válasza lezso6 (#14) üzenetére


MZperX75
addikt

Ám legyen!

(#17) Apucy01


Apucy01
őstag

sokan örülnének ennek a confignak...

Nagyon birom ám sokszor atom config kiirva a lapjára az usernek, otthon meg a negyede seincs csak fórumon a nagy száj :F

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#18) Laraxior


Laraxior
titán

A játékot tökéletesen futtatja

Erre írnak egy AMD konfigról... :Y
Vicc.
A ház ér elég sokat a gépemet majd beleteszem :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19) Apucy01 válasza Laraxior (#18) üzenetére


Apucy01
őstag

Mi a vicc az hogy AMD?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#20) Lacok


Lacok
őstag

A konfiggal nincs semmi baj viszont a 10.050$-os ár nevetséges.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) speedmetal


speedmetal
tag

Értetlenkedve olvasom azon fenti hozzászólásokat, ahol a konfiguráció AMD mivolta miatt fintorognak, mikor valószínűleg nem AMD tulaj lévén semmi tapasztalatuk nincs róla. Érdekes módon a harmatgyenge 8350-em és a szar AMD R9 290 videokártyámon minden játékom tökéletesen fut 1080p-ben.

A 10 ezres ár viszont annak fényében is nevetséges, hogy kézzel készült termékről van szó...

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#22) Vekko válasza speedmetal (#21) üzenetére


Vekko
aktív tag

Eredeti Windows 10 Home van hozzá, ennek fényében simán megéri.

(#23) #85552128


#85552128
törölt tag

Jól néz ki, de ez a konfig (RX 480 + FX) 2000$ nem érne akármilyen is a ház.

[ Szerkesztve ]

(#24) Raysen623


Raysen623
addikt

Egy 8350-et hajtok egy GTX 760-al és tökéletes mindenre. Elég fárasztó már olvasni az FX-ek ocsárlását. Teszt alatt gyorsabbak a zintelek... és akkor mi van?! FX-ek is folyékonyan fut minden, BF1-nél meg van rendes többszálúsítás tudomásom szerint.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) #72042496 válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem lenne ingyen, lásd #2. A vámot és áfát fizetni kéne, nemcsak a cuccra, de még a szállításra is.

Durván 900 ezer forint lenne behozni; annyiért szerintem is csesszék meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Sebhelyes válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Szívesen, örülök, hogy segíthettem.

(#27) #72042496 válasza #72042496 (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

Amúgy használni én sem használnék ilyet a mostani gépem helyett. Ha tegyük fel ingyen hozzám kerülne ez a gép, akkor kíváncsiságból valószínű kibontanám, de aztán menne fel az eBay-re (HA-ra, Jófogásra... :) ).

[ Szerkesztve ]

(#28) keIdor válasza Raysen623 (#24) üzenetére


keIdor
titán

"Teszt alatt gyorsabbak a zintelek..."

Nem csak tesztek alatt, hanem mindenhol.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Benito94


Benito94
tag

Milyen oldalakat kell lájkolni? Mert nem nagyon találom a linken belül. Legyen szíves valaki leírni.

(#30) gyiku válasza lezso6 (#14) üzenetére


gyiku
nagyúr

Ugy is az van, mindegy nyersz, vagy sem ;]

hüllő

(#31) #72042496 válasza Benito94 (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Be is jelentkeztél a linkelt oldalon? Mert bejelentkezés nélkül tényleg nem látszanak az oldalak, bejelentkezve viszont ott kéne lenniük.

(#32) tailor74


tailor74
őstag

Én elfogadnám, eladnám, a ház maradna, a többi talán, sem futná a vám/áfa kombót.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#33) Gyuri27 válasza #72042496 (#25) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az nem baj, hogy ezt nem a magyaroknak, nem a magyar fizetésekhez tervezték?

A lényegen ez sem változtat (ha ingyen lenne akkor se kéne neki, leírta világosan). Van egy amd-s atis hír cikk, jönnek a zinteles vérpisták meg ződ makik és mindent szénné gyaláznak. Lásd mai zen cikk.
Ami + vicc, hogy isten háta mögötti offba, meg blogoutba van ám rend. Ott ha kell ha nem van modi. Itt miért nincs? Sőt hg kelti a feszkót.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Nem értitek, ha a Zen bukik, lehet ez az utolsó ilyen spéci AMD gép, eszmei értéke pedig megfizethetetlen lesz :DDD

(#35) lezso6 válasza gyiku (#30) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igaz. :( De azt mondják, hogy fikázással gyógyítható.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Nekem jöhetne, de ezért nem fogok a Facebookra regelni... Gondolom anélkül nem megy...(((

(#37) Ispy válasza lezso6 (#35) üzenetére


Ispy
veterán

Kamu ;]

Btw randa ez a tank (wotban azért fun volt) :D

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38) #72042496 válasza Gyuri27 (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

Te írtad, hogy ingyen van, én erre válaszoltam, hogy a behozatal miatt ez nem igaz.

Engem ennyi érdekel a dologból; a magyar fizetések, a Zen meg többi nem ide tartozik, és ebben a topikban ezek hidegen is hagynak.

[ Szerkesztve ]

(#39) tecsu válasza MZperX75 (#16) üzenetére


tecsu
addikt

:DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#40) Gyuri27 válasza #72042496 (#38) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt a 900k-t hogyan sikerült kiokoskodni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#41) tecsu


tecsu
addikt

Mitől teljesen egyedi a konfig? Egyedi benne a proci is?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#42) Reggie0 válasza errorcode06 (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Es a nyeremenyadot is.

(#43) Reggie0 válasza speedmetal (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem mindenki olyan egyszeru, hogy csak tapasztalat alapjan tudjon ertekelni dolgokat. Lasd pl. mernoki tervezes.

(#44) Raysen623 válasza keIdor (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Na igen, látom lelki szemeimmel az eszményi júzert, aki leül stopperral a gépe elé és méri a másodperceket, és még desktopon is fps számlálót futtat mert a zintel gyorsabb...hát legyen így. Én magam részéről használok mindkettőt: i7-et és FX-et is, de leginkább az árban látom a különbségeket.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#45) keIdor válasza Raysen623 (#44) üzenetére


keIdor
titán

Pedig így van, azért azt is vedd figyelembe, hogy a GK104-es GPU, ami a kártyádon van, tavasszal lesz 5 éves, nyilván az alá elég egy FX, de ha betennél mellé egy erősebb Maxwell-t vagy Pascal-t, azt visszafogná.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) Raysen623 válasza keIdor (#45) üzenetére


Raysen623
addikt

Az egymagos teljesítménybeli különbségeket nem vitatom, de ha figyelembe veszed a gyártástechnológiai különbségeket akkor annyival bizony nem rosszabb mint amennyivel olcsóbb és másik irányból is ide jutottam. Core2Quad 6600 után váltottam vissza AMD-re és amíg tönkre nem megy ez a gép addig marad. Utána laptop lesz majd egyszer. Sem Maxwell vagy Pascal nem fog belekerülni ettől ne félj. :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#47) keIdor válasza Raysen623 (#46) üzenetére


keIdor
titán

Q6600-nál persze hogy erősebb, de egy alapórajeles i5, akármelyik generációról legyen szó, oda-vissza megerőszakolja.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) Raysen623 válasza keIdor (#47) üzenetére


Raysen623
addikt

Nincs szükségem többlet teljesítményre, erőszakra meg végképp ;] De kösz, tisztában vagyok vele...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#49) gege547 válasza Gyuri27 (#40) üzenetére


gege547
tag

2 965 935 Forint a cucc értéke. Erre jön a posta költség nekem egy kis walkie talkiet 5 ezerért hoztak el erre biztosítást is fognak kötni mert nagy értékű nyugodtan lehet 3 milka összköltséggel számolni. Erre rájön a kereskedelmi vámtarifa ami 0-12% azt ne kérdezd hogy a számítógép mennyi mert nem tudom (De szerintem nem abban az országban élünk ahol 0 lenne). Erre az összegre jön a 27%-os áfa. Ami pedig magában 900 ezer forint körül van. Szóval ja ez egy 900 ezres ajándék amivel állambácsi nagyon jól jár.
Szerintem egyszerűbb az hogy van kint amcsiban egy ismerősöd és hozzá rendeled és ő majd konténerben hazahozza vagy felrakja e-bay re a pénzt meg paypal-on átutalja onnan meg szép lassan leszeded. Vagy kérsz egy adószámot és jövedelem kiegészítő tevékenységként kiszámlázod a haverodnak ő utalja és akkor csak a 15% SZJA-t kell befizetni.

[ Szerkesztve ]

(#50) Benito94


Benito94
tag

Lehet én vagyok hülye de nem tudom mit kell lájkolni, az oldalon be vagyok jelentkezve de ezen a linken nem találok semmi olyat amit lájkolni kellene...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.