Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kiváncsi vagyok mi lesz a vége. Note 10+ felhasználó vagyok, Exynosal..de jobban örültem volna ha lett volna lehetõségem a választásra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2) joey04


joey04
titán

Remélhetőleg a + verzióban is növelik a telepet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Annyira azért nem vitték túlzásba, pedig egyszer még tervbe van egy Note számomra is, még sosem volt, pedig tetszett már a Note 7, Note 9 is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) leslien válasza MiklosSaS (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos még most sem lesz választási lehetőséged.... talán a Pixel 5 után ha igaz lesz az új Samsung’s 5nm EUV már nem lesz gond...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) <Lacy85> válasza MiklosSaS (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem Note 9 van. Már akkoriban is panaszkodtak az Exynos-ra, de nekem semmi gondom vele. Pedig lassan másfél éve megvan.
Idén még nem valószínű, hogy cserélem (sőt, inkább tuti, hogy nem), jövőre meg talán beérik a Samu + AMD nász. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) MiklosSaS válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem sem az a baj hogy Exynos van hanem az hogy nem valaszthattam.

Kb igy lett volna korrekt:

Note 10+ Snapdragon $899
Note 10+ Exynos $819

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7) hardver1985


hardver1985
tag

4500 mAh is elfért volna.

Megbízhatóságom: 218 pozitív...

(#8) MikeWazowski válasza MiklosSaS (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) Anulu79


Anulu79
addikt

Kicsit gyengének tűnik ez az akksi egy ekkora készülékbe igy elsőre.

(#10) <Lacy85> válasza Anulu79 (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Note9-ben is 4000mAh van 6,4" mellett. Normál használat mellett még soha nem tudtam 1 nap alatt lemeríteni.

(#11) Anulu79 válasza <Lacy85> (#10) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem kora estére simán lemerül a Note9-em. :D

(#12) Rothmanakos válasza leslien (#4) üzenetére


Rothmanakos
tag

Húú, nagyon megéri egy Note a váltást, bármiről is váltasz, Nekem ez az első Note-om ez a 10es, amiről ezt is írom, és innentől kezdve nem is fog kelleni más telefon, csak Note. Kimondottan szerettem az eddigi telefonjaimat, általában mindig a csúcsot vettem, de szerintem a Note az egyetlen, ami kiemelkedik a csúcskategória sorából. Egy kicsit olyan az okostelefonok között, mint az iPad a tabletek között. Amellett, hogy minden megvan benne, mint a legtöbb mai csúcstelefonban (jó kamera, jó kijelző, stb), a Samsung alapvetően is még ezen kívül tele rakja extrákkal, amik máshol nincsenek (Edge funkciók, ablakos nézetű appok, DEX, stb), és ehhez jön hozzá még az S Pen, ami még egy rakás funkciót tud (képmetszés, szöveg kijelölés, kamera exponálás, gyors jegyzetek, stb) és egyre csak bővül ezek listája évtől évre.
Mindezek olyan dolgok, amik nélkül lehet élni, de nagyon jól tud jönni ez az extra tudás, ha az ember megtanulja kihasználni az ilyen kis apróságokat 🙂

Mondanivalóm lényege az akart lenni, hogy hidd el, a Note egy olyan telefon, ami után a következő telefonod is Note lesz.🙂

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#13) *Mukeey* válasza Rothmanakos (#12) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Volt sokáig, Note3, 4, 8, többet nem lesz. Mindegyik trágya volt főverzió ugrás után. Árban is már úgy elszállt, a következő biztos 400-500 között lesz. Egyébként meg az S modellek is tudnak mindent, kivéve S-pen.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

A Note 10 az Android 9-cel is jó volt, de a 10 csak jobbá tette, nagyon sok új funkciót kapott, és jól is működnek. Szerintem ennyire drágán nem engedik meg maguknak, hogy ne csináljak jól a frissítéseiket. (Legalábbis remélem később is ilyen jók lesznek)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#15) Anulu79 válasza Rothmanakos (#12) üzenetére


Anulu79
addikt

Amiket felsoroltál funkciókat azoknak a többségét simán tudja ás készülék is. :DD

(#16) francz'70 válasza Rothmanakos (#12) üzenetére


francz'70
aktív tag

+1 :K

Tökéletesen leírtad az én véleményemet is! :R
Nekem is csak flagship telóim voltak, ez az első Note-om, (Note 10+) de az biztos, hogy már csak Note lesz! Nem gondoltam, hogy az S Pen, és a hozzátartozó plusz, mennyire hasznos tud lenni. A Note az mindig is egy külön ligában játszott, az S Pen miatt nincs konkurenciája, és az egész telóról sugárzik a prémium érzés, kívül-belül ;)

(#17) francz'70 válasza Anulu79 (#15) üzenetére


francz'70
aktív tag

"többségét".....hát, ez az! De nekem a többségén kivüli is kell :D

(#18) Schuler888 válasza Rothmanakos (#12) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1!
Note4 utan hatalmas note valsag jott, Note 5 itthon nem elerheto, note 6 kimaradt, Note 7 visszahivasi mizeria, Note 8 gyenge akksi... tehat Note 4 utan volt S7edge aztan S8+, rovid ideig az aktualis 1+, amiknek a neve felevente ujul.. aztan s10+ es ujra a Note10+ 5G, es ugy erzem megerkeztem, ennel nagyobb kijelzot talan mar en sem tudnek kezelni egy kezzel, tokeletes kijelzo, kamera, legszebb okostelefon jelenleg, ONE UI es igen az S-Pen.. ha valtani fogok, csak is Note-ra, de csak, ha under screen selfie kamera lesz es grafen akksi, addig tokeletesen megleszunk.. :))
Az alattad levo meg nyilvan kamuzik, a Note4nel kellett egy foverzio valtas a teljesen sima mukodeshez, ne is foglalkozz vele
.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

A nagynal 6k kene legyen a minimum de inkabb 7k vagy tobb: tavaly az Asus is belerakta egy kisebb panel ala.

Engem jobban zavar kozepen felul a pixelhiba mint az Exynos, pedig az is gusztustalan atbaszas. Perelheto kategoria mint a Warcraft 3:Refunded kiadas.

(#20) Diokhan


Diokhan
addikt

Nekem jelenleg Note 8 van, nem mondanám, hogy üzemidő bajnok, de azért annyira sem rossz a helyzet, mint ahogy néhányan látják. Tény, hogy lehetne minimum 2 nap, de azért nem új a készülék már.
Maga a telefon az "musthave" kategória, nagyon nem tudnék már meglenni az S-Pen nélkül.
Én jobban sajnálom, hogy nem kapja meg az android 10-et, pedig simán elbírná szerintem.

Viszont a note20 dizánját tekintve, (ha az van a képen), többet várok, nem csak annyit, hogy megnyújtják a note10-et... Az akkut tekintve biztos meg fogják oldani, hogy ne legyen nagy fogyasztása a hardvernek, viszont szerintem még mindig láthatóak a Note7 fiaskó nyomai az akkuk méretén.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#21) #24536576 válasza Schuler888 (#18) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én is arra várok, de szerintem addigra nem lesz Note, hanem majd origamizni kell... Azt meg tartsák meg maguknak.

Egyébként én is osztom a véleményeteket. Még ha nem is nézzük az S-pent, a Note az S széria fölött áll.

(#22) #24536576 válasza Cattle_Decap (#19) üzenetére


#24536576
törölt tag

Igen igen, legyen 300g egy telefon. Mikor indulsz a bíróságra? 🤦🏻‍♂️

(#23) Kasya válasza hardver1985 (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Toll nélkül, biztos.

(#24) <Lacy85> válasza Cattle_Decap (#19) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Perelheto kategoria"

Perelhető? Miért? Átvertek? Megtévesztettek?

(#25) Anulu79 válasza francz'70 (#17) üzenetére


Anulu79
addikt

Az S-Penen kívül mindent tud. :D

(#26) <Lacy85> válasza Anulu79 (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nagyjából igen. De az S-Pen épp elég különbség. :D
Nekem személy szerint a formája is jobban bejön. Szeretem a szögletes telókat.

(#27) Hank18


Hank18
csendes tag

Nekem is volt ket note-om es ha most kellene android telot vennem (Iphoneos lettem ido kozben) akkor szerintem vmi Oneplust vennek aminek tobb oka is van. Az elso az OneUi ami nekem baromira nem jon be, 1+ jobbnak tunik ezen a teren. A masodik Ok hogy a 5G verzio nem dupla simes legjobb tudasom szerint, ami nekem fontos. Ha veszek mostmar csak dupla 5G-t. Viszont a tollat es a kamerat biztosan hianyolnam, emlekszem sokat irogattam a Note-on. Meg persze még egy Oneplus 8 pro kamera teszt hatra van. A harmadik meg termeszetesen a processzor ami SD a Oneplusban.

[ Szerkesztve ]

Hank18

(#28) forgonati válasza Hank18 (#27) üzenetére


forgonati
őstag

És hol használod ki azt a nagyon fontos 5G-t az elkövetkező 4-5 évben? Illetve mi az a weboldal aminek a megnyitásához nem elég a 4G+ hanem mindenképp 5G kell? Sosem fogom megérteni. Seed szervert akarsz üzemeltetni a telódon vagy mi? :U

Keelah Se'lai!

(#29) Kasya válasza <Lacy85> (#26) üzenetére


Kasya
nagyúr

Es altalaban kiforrottabb szoftveresen is, mint az adott évi S szeria.

(#30) <Lacy85> válasza Kasya (#29) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt nem tudom. Volt S7 Edge, S8+ is, utána lett Note 9.
Szoftverben semmi különbséget nem tapasztaltam.

(#31) francz'70 válasza Kasya (#29) üzenetére


francz'70
aktív tag

Lehet benne valami. S szériákat koptattam eddig, minden páros szám megvolt (s2, s4, s6 edge+, s8+)
Most a Note10+ nál érzem először, hogy vajsima a rendszer, nincs röccenés egyáltalán, és minden baromi gyorsan történik!
Persze ezek inkább ilyen kis apróságok, de számomra nagyon feltűnő! :Y

(#32) Juhaszatti válasza Hank18 (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Érdekes hogy ennyire végletes a One UI megítélése. Mármint sokan etalonnak tartják androidos fronton, hogy a TouchWiz baromságait levetkőzve végre kiforrt az egyik legjobb rendszerré. Mások pedig negatívumként róják fel.
Érdekelne hogy neked személy szerint mi az ami baromira nem jön be benne. Akár design, akár funkciók terén.

(#33) Anulu79 válasza Juhaszatti (#32) üzenetére


Anulu79
addikt

Nova launcher-el áthidalható simán minden akadály. :D

(#34) Aryon87 válasza Rothmanakos (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

Volt Note8. Egy olyan telefon, ami után egyáltalán nem akarok Note-t.. Még volt egy S9+ kilengésem is rövid időre... Ennyit erről :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) Anulu79 válasza Aryon87 (#34) üzenetére


Anulu79
addikt

Note8 az egyik leggyengébb note szerintem. :D

(#36) Aryon87 válasza Anulu79 (#35) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt észrevettem :D
S9+ pótolta azt, amit már a N8 kellett volna adjon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) Bly válasza forgonati (#28) üzenetére


Bly
tag

Eléggé szidni fogják, ha ki megy WC-re seed közben :D

Értem én különben, hogy nyomni kell a házon belüli lapkát, nincs ezzel gond, de a választás lehetőségét fenntarthatták volna mindenki számára. Így, hogy 10-12 évig Samsung felhasználó voltam, és nem találkozhattam Snapdragon alapú készülékkel ez idő alatt, mivel európába nem szánták soha ezt a kivitelt fehér importal ... sajnálatos :(

Így kell neki a nagyobb telep, és hát persze, mindenki úgy szeretné tölteni az új modern készülékeit, mint anno a Nokia 3330-át ... ÉVENTE :D de így SD845-el vagy 10 óra SOT ... vagy 3-4 nap elég minimális használattal, illetve ezek keverékeivel 1-2 napot kibír egy 3700-as akku ... váltottam egy évtized használat után, és nem bántam meg. :))

(#38) Kasya válasza Bly (#37) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha a mostani telefonok eseten is kilövőd a rengeteg funkciót, akkor ezek is bírják addig, mint egy 3310-es.

(#39) Diokhan válasza Anulu79 (#35) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt fejtsd ki légyszives. Miben kevesebb, mint a többi? Nekem Note8 van, és olyan érzésem van, mintha rosszul választottam volna...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#40) Kasya válasza Diokhan (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak a kisebb aksi, a rossz elhelyezkedesu Bixby gomb és a szinten sokaknak rossz helyen levo ujjlenyomat-olvaso az, ami negativumkent felrohato neki.

(#41) Anulu79 válasza Kasya (#40) üzenetére


Anulu79
addikt

A nyúlánk formátbis ide sorolnám. De ezek az én kifogasaim. Vagyis ahogy látom IS. :D

(#42) Schuler888 válasza Bly (#37) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Így, hogy 10-12 évig Samsung felhasználó voltam, és nem találkozhattam Snapdragon alapú készülékkel ez idő alatt, mivel európába nem szánták soha ezt a kivitelt fehér importal"
:F Dehogynem...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) Fred23


Fred23
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.