Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) apatyas


apatyas
Korrektor

Jó lenne, ha ez a cuki dobozka általános feladatokra is használható lenne, mint ahogy a FengHuangot tervezték anno.
Nyilván, a később megveendő játékok nélkül nem ennyibe kerülne...

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#2) kikikirly


kikikirly
senior tag

Jó lesz ez nekünk?Fejlesztők úgyis a legelterjedtebb konzolhoz fognak igazodni,ára miatt benne van hogy ez lesz az.Fél időbe kijövő Pro konzol is ez miatt lesz még jobban visszafogva...
Alternatíva híján úgy is megvették volna a népek 500 dollárért , felnőtt a gamer nemzedék, a játékok is egyre komplexebbek, szórakozási lehetőségeket figyelembe véve konzol teljesen pénztárca barát kikapcsolódási lehetőség.

(#3) Tigerclaw válasza kikikirly (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jo lenne tudni a konkret limiteket, tehat pl. azt hogy a ket konzol ugyanazt az uj jatekot, milyen elteressel futtatja majd.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) birorichard válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


birorichard
őstag

Valoszinuleg csak felbontasban lesz kulonbseg (nyilvan ide ertendo a kulonbozo texturak felbontasa is), nem hiszem, h lesz eszreveheto kulonbseg ezen kivul.

(#5) #81556480


#81556480
törölt tag

videómagnó után zsebrádió :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Astor22 válasza #81556480 (#5) üzenetére


Astor22
tag

Mennyire valós ez vajon ? Mert elég barátságos ár lenne .... :)

(#7) #81556480 válasza Astor22 (#6) üzenetére


#81556480
törölt tag

az xbox a saját oldalaira is kitette mindenhová, akkor meg tuti.

(#8) Astor22 válasza #81556480 (#7) üzenetére


Astor22
tag

Most vidámabb lett a napom :)

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Csúcsronda régi hangfal design. Ja és most ez fogja limitálni a multiplatform címeket, pedig a series x lett volna az alap erre a genre... :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Solten


Solten
addikt

Kompakt ahogy varhato volt, szuper!

Saor Alba

(#11) kwzatz válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


kwzatz
őstag

Miért és hogyan limitálna bármit? Más felbontás/beállítások ezen a konzolon "osztjóvan". Ráadásul pletykák alapján ez is legalább a PS4 Pro/XBox One X szintjén lesz teljesítményben.

[ Szerkesztve ]

(#12) Årpi válasza Astor22 (#6) üzenetére


Årpi
őstag

113000 lesz itthon.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Valószínűleg PS-t fogok venni, de ez azért elég baráti! GG MS! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14) turikoczka válasza kwzatz (#11) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Ha csak ennyi lenne...Jóval több optimalizációs időt és problémát fog szülni majd mikor optimalizálni kell az Xsx,Xss,Xbox x,xbox one,Ps4,ps4 pro, ps5 konzolokra egy játékot.

(#15) jeni válasza turikoczka (#14) üzenetére


jeni
félisten

300 dodoért nem olcsó.
Szeintem akinek van otthon Xbox konzolja annak nem érdemes a 2. vagy a 3. -nak megvenni a Microsoft cuccot.
Én biztosan a PS5 lemezes verzióját veszem meg.

(#16) 30z.Samu válasza turikoczka (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idővel el fogják engedni az elődök kezét.

Sic Parvis Magna

(#17) turikoczka válasza 30z.Samu (#16) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Ez nem is kérdés, de az xbox X és az azon a szinten lévő konzolokét nem mostanában.

(#18) sittes79


sittes79
addikt

Csókolom ebben hol van a generáció ugrás?

(#20) carl18


carl18
addikt

Teljesen jó lesz ez 1080P-re, ha valakinek nem kell 4K nem rossz ez :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#21) Astor22 válasza Årpi (#12) üzenetére


Astor22
tag

Jó , hát nem olcsó de gondolkoztam és 4k tv-m van nekem nem opció ez majd keresztfiamnak megvesznem ha lejjebb megy az ára.

(#22) kicsako válasza #32839680 (#19) üzenetére


kicsako
őstag

Még semmi információ nincs arról hogy mit tud az xss. Ha úgy van megoldva, hogy ugyanazt nyújtsa FHD-ban, mint a nagytesó 4K-ban akkor a fejlesztőknek sem lesz nehéz leskálázni, de mégis next gent kapunk.

(#23) Tin


Tin
veterán

Nekem szimpi. Ha ugyanazt tudja, amit az uj Series X, csak mondjuk FHD-ban, akkor eleg barati aron sikerult osszerakniuk a konzolt. Foleg, hogy gondolom akkor a One S ara ilyen 100-150$ lesz.

Kivancsi vagyok, a Sonynal mennyire lepodtek meg a bejelentesen.

(#24) 30z.Samu válasza Tin (#23) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, akinek csak Fifázni, Forzázni vagy esetleg Fortnite-ozni kell egy masina, azoknak ez bőven elég. Ennyiért nem igen teszel össze olyan PC-t, ami megfelel a kritériumnak.

Sic Parvis Magna

(#25) GodGamer5 válasza sittes79 (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Sehol

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) GodGamer5 válasza #32839680 (#19) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Ez lett volna a lényeg, így meg egy visszafogott gyenge gép lesz az alap a Series X helyett. Így kell elcseszni egy gen váltást.. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#27) Årpi válasza GodGamer5 (#26) üzenetére


Årpi
őstag

Nem tudunk pontos hardverspeciket, a kiszivárgott régi táblázat fake-nek tűnik vagy erősen hiányosnak, 1440p@120fps-t biztos nem tudott az előző gen.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#28) kwzatz válasza sittes79 (#18) üzenetére


kwzatz
őstag

Új architektúra, raytracing, gyorsabb CPU, SSD.
Godgamer5: Én akármilyen topicban láttalak, minden hsz-edben az apokalipszist vízionálod. :D

(#29) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem tudom, hogy igaz-e, de nem tűnik rossznak...

Kinézetre mindenesetre bejövős, már csak egy ODD kell bele! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30) Raysen623


Raysen623
addikt

Jó-jó de hogy néz ez ki ez az izé? :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) atus72


atus72
senior tag

Szép ocsmány lett :D

(#32) martonx


martonx
veterán

Ez tökre elég lenne itthonra, de az 512Gb SSD miatt mégis béna lett :( Franc se akar hozzá rögtön spéci bővítő SSD-t felhajtani :(
Remélem idővel kijön belőle értelmes 1TB-s verzió is.

Én kérek elnézést!

(#33) zzola


zzola
félisten

Mint egy elöltöltős mosógép! :DDD
Egyedi kinézet, már csak a specifikáció a kérdés.

(#34) AxBattler válasza martonx (#32) üzenetére


AxBattler
félisten

Az mondjuk igaz, már a jelenlegi konzolokon is szűkös tud lenni az 500GB.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35) Duree


Duree
veterán

Majd az idő megmondja, hogy mennyire lesz sikeres termék.

duree54

(#36) Dvix válasza AxBattler (#34) üzenetére


Dvix
senior tag

De legalább SSD :U

(#37) opr


opr
veterán

Meme-gyar is beindult, ismet zsenialisak az eredmenyek, nekem eddig ez a top2 :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38) Dvix válasza opr (#37) üzenetére


Dvix
senior tag

:DDD :C :))

(#39) martonx válasza AxBattler (#34) üzenetére


martonx
veterán

Hát ez az, felraksz egy Fortnite-ot, SWBF-et, Forza újat, és máris ugrott a tárhely több, mint fele. Nem is értem 2020 végén hogy lehet 512-es bármilyen tárhellyel kihozni egy konzolt. Nekem bőven megérné azt a plusz 30 dodót az árban, hogy 1 TB-s legyen. Hülye MS, jól elcseszte az S-t :(

Én kérek elnézést!

(#40) Dvix válasza martonx (#39) üzenetére


Dvix
senior tag

Vagy csak egy játékot...a Modern Warfare-t, amekkora update-jei vannak :C :U

(#41) 30z.Samu válasza martonx (#39) üzenetére


30z.Samu
félisten

Spóroltak, ahol tudtak.

Sic Parvis Magna

(#42) opr válasza martonx (#39) üzenetére


opr
veterán

Szerintem nincs gaz, olcso konzol, kis SSD, ez ilyen. Akinek nem tetszik a tesco-gazdasagos megoldas, veheti nyugodtan a minden szempontbol brutalis XSX-et, meg jobban is jar a dologgal. Ez szvsz inkabb annak van szanva, mint pl En, akinek boven eleg, hogy 1-2-3 jatek van rajta, tobbel egyszerre ugyse jatszik (Illetve a fo gep ugyis a PS5 lesz). Valoszinuleg amugy lehet majd olyat csinalni, hogy valami batar kulso vinyot hozzacsap az ember, es akkor prevgen cim (vagy barmi, ami nem tamaszkodik erosen az SSD-re), az futhat a kulso vinyorol, barmi mas meg az SSD-rol, vagy ha oda nem fer el, akkor lehet oda-vissza masolgatni a vinyo es az SSD kozott (letoltesnel gyorsabb).

Meg kell erteni, ez egy nagyon olcso konzol, nyilvan a kompromisszumokrol fog szolni. Szerintem igy is zsenialis az ar-ertek aranya, plane a GPU-val egyutt.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43) Snail_Zero


Snail_Zero
csendes tag

Az SSD miatt megszűnik az asset duplikálás, és ide nem kellenek a 4K-s textúrák sem, szóval van egy olyan érzésem, hogy elég lehet az 512-es tárhely.

(#44) Tin válasza 30z.Samu (#24) üzenetére


Tin
veterán

Rengeteg embernek elég ez, a lenti speckó alapján komolyabb címeket is lazán visz. Aki Game Passzol, annak ez elég jó vétel.

Lássuk a PS5 lite speckót.

(#45) opr válasza Tin (#44) üzenetére


opr
veterán

PS5 lite? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#46) ablack


ablack
senior tag

Ikea-ban már kapható. :D [link]

(#47) 30z.Samu válasza opr (#45) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom vicc akart lenni, de elvileg a Sony is jelent be valamit nem sokára.

Sic Parvis Magna

(#48) Dreimus


Dreimus
senior tag

(#49) opr válasza 30z.Samu (#47) üzenetére


opr
veterán

Nem vicc akart lenni, nem értem, milyen ps5 lite-ról van szó. Elvileg nincs olyan. All Digital verzió lesz, de az meg nem lite, csak nincs neki odd-je.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#50) 30z.Samu válasza opr (#49) üzenetére


30z.Samu
félisten

A "kollega" hozzászólására gondoltam. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.