Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Mert hiába kemény, ha rideg, rugalmatlan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ledobhatod, csak ne pofára essen! :)

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Bossyy


Bossyy
tag

Ha be volt kapcsolva az automata fényerő-állítás az elején, akkor azért lesz itt gond a szabadban történő leolvashatósággal. Nagyon halvány az a kijelző. Amúgy inkább a hátulja törne össze egy telefonnak, mint az eleje, ha már lehet választani :-)

(#4) #16820480 válasza Xaels (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

És pont nem a kerámia tört el. Látszik is, hogy mennyire elrontották a Mix 2-t, ahol már az öléből leesésnél letört a sarka.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nagyszerű a rommá tört kijelző és a szinte makulátlan hátlap.
Nem lehet, hogy kicsit funkció és céltévesztésben vannak a gyártók a ipari kerámia hátlappal?
Semmi értelme ennek.
Kicsit túl van tolva a dolog.
Ez hiányzik már hogy a cipőgyártók elkezdjenek ipari kerámiából túracipőtalpat csinálni, merthogy tartós és nem tapad rá a sár sem!
Ez persze nagyon jól jön - csak az alapfunkció veszik el vele. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) alcsa


alcsa
senior tag

Olyan érzésem van, mintha Zack fizetne az oldanak, amiért reklámozzák a videóit, mert kb az összes videójáról lesz egy hír. Értem én, hogy minőségi videókat csinál, ezért is követem őt Youtubeon, de azért egy kicsit sok már róla a hír... :U

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Tok jo, hogy a keramia hatlap over 9000, csak a hatlap ha eltorik a kutyat nem erdekli teszel ra tokot vagy skint azt csokolom, de a kijelzot, na azt b*szhatod. :DDD

(#8) parkasz válasza alcsa (#6) üzenetére


parkasz
senior tag

Hát ha már lehet választani, én inkább erre szavazok, mint a napi 2-3 rendeképes, találgatós, photoshop-os hírekre

(#9) <Adamsky> válasza Polarstar (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem rossz ez a kerámia hátlap, csak össze kéne házasítani a Motorola féle (Droid Turbo 2) törhetetlen kijelzővel (pl.: https://youtu.be/JbQjJxtR2Hw)
Egyébként ez az Essential phone jó nagy lufi lett. Fel lett - jó nagyra fújva - és igen hamar ki is durrant...

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Könnyen törik, és szinte javíthatatlan.Jó párosítás :U

(#11) .Szaki. válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én majd azért egy tesztet elolvasnék róla, még mindig nem tudom hova tenni őket.

(#12) joey04 válasza Ricardo (#10) üzenetére


joey04
titán

Pedig bírnia kéne az esést, mert amilyen lassú, optimalizálatlan rendszer van rajta, biztos megreptetik a tulajok néha idegből...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) vicze válasza #16820480 (#4) üzenetére


vicze
félisten

Jelen esetben pont a titán (XY ötvözete), a probléma, mert míg az alumínium puha és elnyeli az ütődés legfőbb energiáját, a titán rideg és átadja, gyakorlatilag ebbe törik bele a kijelző.
Ha csak a hátlap kerámi és van körülötte egy műanyag betét mint a PH1-nél az elég tartós lesz, mivel azért a kerámia akkor törik ha direkt ütés éri, vagy ha hajlítod.
Mix 2-nél a full kerámia változatot törték el, mert ott a széle is az és az űződésre törik(ez a Mix 1 legnagyobb gondja), mint a fene. A sima verzió, ami alu széleket kapott valamivel tartósabb lesz, és ott el tudja nyelni az ütődés erejét, marad az előlap törékenysége, de az Essentialnál tartósabb lesz valamivel.

Tartósság szempontjából mindegyik tökéletes zsákutca és ráadásként értelmetlen szinte minden szempontból, kivéve az esztétikát.

[ Szerkesztve ]

(#14) hypno skate válasza Ricardo (#10) üzenetére


hypno skate
senior tag

Legalább nem kell sokat agyalni rajta, hogy javítsák, vagy kidobják

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem ezzel a porcelánszerű hátlappal meg a helyenként zafirral bedolgozott anyagokkal az a gondom, hogy plazma vagy mi kellene az újrafelhasználáshoz.
Fémek és műanyag, üveg gond nélkül újra felhasználható.
100 % felhasználható mobilt szabadna csak kiadni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) hypno skate válasza Polarstar (#15) üzenetére


hypno skate
senior tag

Te a tam-tam dobra gondolsz.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.