Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Huhh, ez tényleg jó ajánlatnak tűnik. A HDMI-s verziót elmentem.

(#2) StevieWonder válasza janeszgol (#1) üzenetére


StevieWonder
tag

HDMI mindhármon van :)

(#3) janeszgol válasza StevieWonder (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Jujj, félreolvastam. :B

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

az ajánlott fogyasztói áruk egységesen 59 200 forint.->[link] :D :( Na jó, mondjuk ez nem épp egy "magyar" bolt, de gondoljátok, hogy ez számít?

(#5) janeszgol válasza SunMount3r (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Ebből azt szűröm le, hogy idehaza még nem kapható. Az Alza nem éppen az adózók angyala.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

DP-s simán kéne, csak a Freesync range-re lennék kíváncsi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Hihetetlen hogy a dsub nem akar kihalni. eltünhetne már végre.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#8) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A cikkben szereplő ajánlott fogyasztói ár honnan származik, ha még nem kapható itthon? Nettó? Bruttó? Csak mert az alzásból kiindulva erős kételyeim vannak az 59200Ft-ról, de ne legyen igazam, mert akkor veszek egyet :D Hol lesz ennyi és mikor?

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) AxBattler válasza AxBattler (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Kézikönyv alapján 76Hz-et tud, a Freesync meg 48-76Hz-es tartományban működik.
Vótmá'.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) r92king


r92king
tag

Tetszetős. Valami hasonló nem jön G-SYNC-kel?

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#11) Tommmysun válasza janeszgol (#5) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Lehet, hogy az Alza nem kis-angyal, de akkor ebből az következik, hogy a többi hivatalos(abb) forrás csak ennél is drágábban fogja adni :U

(#12) janeszgol válasza Tommmysun (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem biztos. Nem tudjuk. Az is lehet, hogy valahonnan gyorsba beszerezte, majd kiadott rá egy árat. Aztán mikor megjlenik, majd ezt módosítja a többieket látván. Mivel az áfával nem sokat foglalkozik, elég rugalmas lehet.
De persze az is lehet, hogy nem. Amúgy 60 ezerért igen jó vételnek tűnik papíron a monitor. Én ebből gyanítom, sajnos drágább lesz. Ahogy néztem ilyen áron még a TN panel uralkodik.

(#13) Tommmysun válasza janeszgol (#12) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Úgy legyen, ahogy a elején mondod, mert akkor engem is érdekel :)

(#14) 360xbox360


360xbox360
tag

2018ban full hd 27"on...

(#15) Tommmysun válasza 360xbox360 (#14) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nekem és még sokaknak szerintem elég .... 4K-ra nekem ott a TV!

(#16) SunMount3r válasza 360xbox360 (#14) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Van akinek ez is óriási előre lépés.

Nálam jelenleg: 1366x768, 15.6"-on, ráadásul TN paneles noti kijelző... :D

(#17) Abu85 válasza Tomy Yayo (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sajtóközlemény. Most nyilván nem minden bolt fogja ennyiért adni, de gondolom pár héten belül azért közelít majd.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) LionW


LionW
tag

Több értelme lett volna ha kiadnak egy verziót törköződést gátló bevonat nélkül... Nem értem hogy miért vonnak be európában minden monitort azzal a retekkel. De amúgy nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#19) Dilikutya válasza Tommmysun (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem arról van szó, hogy nem elég az 1080p, hanem arról, hogy 27 colon már lehetne több. Nem 4K, az fölösleges, de valami köztes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Tommmysun válasza Dilikutya (#19) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Lehetne több, de szerintem nem baj ha ilyen IS van!

(#21) Dilikutya válasza Tommmysun (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem érted. Akkor máshogy mondom. Pixeles a kép ilyen méretben. Van 27"-es 1080p monitor előttem elég sokat, nagyok a képpontok egy 24"-hez képest.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Tommmysun válasza Dilikutya (#21) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Értem én, de ez függ attól, is hogy honnan nézed, illetve lehet hogy a pixeles képért cserébe többet ér valakinek a sebesség (programban). Világos, hogy nem optimális és lehetne akár 8K is, csak mivel hajtod. Az árazáson látszik, hogy eleve nem erőművekhez szánják.

(#23) Dilikutya válasza Tommmysun (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

2560*1440-es felbontást bármelyik modern IGP is meghajt. Milyen sebesség? Én ez 45 ezres 2014-es LG-n játszok, nem űrtechnológia, és tökéletes. Munkára meg még sok is a késleltetés.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) Tommmysun válasza Dilikutya (#23) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Igen bármelyik modern IGP meghajtja 10 fps-el!

(#25) Dilikutya válasza Tommmysun (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mintha csak játék létezne. Hány éves vagy?

Előző hozzászólásom: mármint munkára tökéletesen elég bármilyen késleltetés, amit ma monitorban adni tudnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Tommmysun válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ha ennyire izgat, akkor elmondom, 35 vagyok ;) és ennek tükrében vicces a kérdésed ... És nem csak a játék létezik .... Sőt ha csak az létezne számomra, akkor beruháznék egy csúcs hardverre, csúcs gamer monitorral ... pont hogy nem csak a játék létezik, ezért nem akarok több százezret beletolni egy gamer konfigba. Jó lenne ha most már inkább te értelmeznéd kicsit a leírtakat!

Munkára köszönöm megvan a monitorom, és ha lehet a munkát nem viszem haza, így arra nem keresek megoldást, ha párommal közösen játszunk akkor ott van a 4K TV, de ha csak egyedül szeretnék havonta egyszer-kétszer nyomni valami játékot, pont elég lenne ez a monitor.

És ha már az előző hozzászólásod idézgeted: "Én ez 45 ezres 2014-es LG-n játszok," kicsit nehezen érthetően írsz (lehet a koroddal van összefüggésben), de akkor a te felfogásod szerint, mivel te is használsz valamilyen monitort játékhoz, akkor neked is csak a játék létezik? És amúgy melyik boltban lehet venni egy ilyen 2014-es LG-t? Csak mert lehet nekem is megfelelne az is, de nem látok sehol ilyet? Miért baj, ha valaki nem egy használt LG-t akar venni, hanem egy 2018-as monitort hasonló áron, de garanciálisan és hasonló tulajdonságokkal?

Késleltetésről pedig senki nem beszélt rajtad kívül. Nem is értem hogy jön ide a gyenge hardver, meg az alacsony fps számhoz a monitor késleltetése???

A baj az lenne, ha csak ebből állna a kínálat, de szerencsére van egyéb választási lehetőség. Neked nem felel meg, ok, másnak meg igen és szerencsére van lehetősége megvenni.

(#27) SunMount3r válasza Tommmysun (#26) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja, én nem értem ezt a problémázást... Akinek van rá keret az vegyen WQHD-t vagy akár 4K-t, akinek meg nincs és az is megfelel az meg FHD-t. 1.7 méterről nézem a 40"-os FHD TV-t és semmi bajom a képminőségével. A monitort bár közelebbről nézzük, de pl. 27"-ig (sőt) még simán okés a FHD.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.