Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Liudvikas


Liudvikas
tag

hmm ha ez igaz, akkor hivatalosan kikerültünk az első adag szórásából, ami elég szomorú...

erről kicsit olyan érzésem van, mint amikor idén augusztusban kezdték a PS3at forgalmazni Brazíliában, 4 évvel az EU megjelenés után :D

aki akart, az úgyis szerzett innen-onnan, nem hiszem hogy ha valamelyik szolgáltató kihozná horror havidíjak mellett, azonnal rákapnának ;]

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Facetime sikere?
Erről eddig nem igazán hallottam..
Kivéve persze, hogy csomó sorozatban nyomták már a reklámot, persze eléggé valótlanul (értsd: olyan helyzetekben mutatták, mintha 3g-n keresztül menne, mert wifi kizárva..)!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) vendingo


vendingo
veterán

"velősre" sikeredett :)

Nem azt szerettétek volna írni, hogy " év elején", mert "év velején"-re sikeredett :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) D@niel válasza Zirowe (#2) üzenetére


D@niel
addikt

Olyan cikket nem is igazán fogsz találni, hogy mennyire sikeres a FaceTime (legyen felmérés, hogy i4 tulajok hány %-a használja?), én azért nem 1 helyen találkoztam azzal, hogy használják az emberek. Szifon, Handras, T-mobile blog, csak hogy néhányat említsek.
És csak most fog majd igazán elterjedni, mivel MacOSX-en is már elérhető a feature.

Aki akarja, megoldja, hogy menjen 3G-n is, nem?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#5) Zirowe válasza D@niel (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk azért apple kiadhatna egy olyan kis közleményt, hogy a bevezetés óta x hívást bonyolítottak facetime-on keresztül, nem? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) D@niel válasza Zirowe (#5) üzenetére


D@niel
addikt

Persze. Csak van a normál hívás, meg a FaceTime. Igen ,van különbség: az egyik wifin keresztül megy, a másikhoz szolgáltató kell.
ha az ismerősnek is van négyes iPhone-ja, mindketten tudunk lenni egy adott időben wifin, nem megbeszéljük, hogy "ekkor" hívjuk egymást, és dumálunk ingyen fél napig?

Sokaknak meg az a baja, hogy miért csak wifin keresztül megy. Én már skype-oltam 3g-n keresztül, és baromira nem volt folyékony a kép, sőt, a hang is rossz minőségű volt (amikor kikapcsoltam a kamerát).

Másrészt: baromira megugrik az adat forgalom az ilyentől.

Szerintem aki teheti, az igen is használja a FaceTime-ot. Mondjuk én rengeteg helyen találok nyitott wifit, és nyilván nem a buszon akarok majd kamerázni a kontaktokkal.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) joey04 válasza Zirowe (#5) üzenetére


joey04
titán

minek? egyből kitalálná a sok okostojás, hogy hazudnak, ha nem, akkor meg szar ez, csak hype és semmi más.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Integra válasza Zirowe (#2) üzenetére


Integra
titán

miért?
még megírja 8 másik hely, hogy sikeres és valóban az lesz, így megy ez :K :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Kumite válasza D@niel (#4) üzenetére


Kumite
aktív tag

"Handras"

Nincs olyan smiley, ami megfelelően tükrözi azt a reakciót, amit kiváltott a felsorolásod ezen része...

(#10) D@niel válasza Kumite (#9) üzenetére


D@niel
addikt

Semmi gond ;)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) ronaldo válasza Integra (#8) üzenetére


ronaldo
őstag

Egy olyan 50 évre az apple letudta az "ingyenes" szolgáltatásait. BTW ha tehetnék, minden képernyőzár feloldás után pénzt szednének.

(#12) joey04 válasza ronaldo (#11) üzenetére


joey04
titán

oh jó hogy mondod, szerencsére az ingyenes dolgokban is van előrelépés a cégnél:

Find My iPhone, iPad, or iPod touch — the MobileMe feature that helps you locate your missing device and protect its data — is now free on any iPhone 4, iPad, or fourth-generation iPod touch running iOS 4.2.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Remek hír. Csak kár, hogy hivatalosan még az elsôt sem kapni nálunk. :(((

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.