Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Egy kicsit jobban is megerőltethetted volna magad. De ötletnek nem rossz. Várjuk a "mindentudó kütyüt".

"Education is important but big biceps are importanter"

(#2) brumesz


brumesz
aktív tag

konvergencia...hűű de csúnya és ismert szó ez :DDD

amúgy ez nekem ilyen világvége feelinges...vége egy szakasznak,akkor most mindent amink van beleteszünk egy csúcs hiper szuper cuccba,ami úgyis elavult lesz pár hónap mulva,mert még jobb cuccok jönnek...

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) Typhoon47 válasza brumesz (#2) üzenetére


Typhoon47
őstag

ott írja, hogy frissítenék a kütyüt. :Y

"Education is important but big biceps are importanter"

(#4) Gzolo


Gzolo
senior tag

Szerintem nincs értelme a mindent bele dolognak , létezik olyan hardcore user, aki minden tulajdonságát kihasználta már a telójának?

Még az SE V630-ban is rengeteg olyan funkciót, amit nemhasználok, mert számomra értelmetlen és/vagy nem vagyok hajlandó fizetni érte.

- MMS: drága, nagyon végszükség esetén látnám hasznát, ha valaki többezer km-re van tőlem, és hirtelen kell közölni vmit, minden másra ott a Bluetooth

-3g/mobilnet/videotelefonálás: Elég szűk réteg az sztem aki használja, nem túl olcsó(bár egyre jobb áron mérik), hosszú távra a kis kijelző miatt nem való, és nem tudom elképzelni, hogy nem bírnék meglenni net nélkül amíg haza nem érek

Ez a mindent bele teló meg szerintem vicc, nagy lehúzás miatt találták ki...Én azt preferálnám, ha személyreszabottan lehetne alakítani a telefont, megvan a kasztni ami fix, és a beépíthető szolgáltatásokból kiválasztanám, mire van szükségem, de ez túl szép álom...

Az én álomtelóm:
-min 320x240 kijelző, min 2,4 inch
-normális zenelejátszó (walkman, újabb Samu lejátszó, Xpress Nokiák zenelejátszója)
-Bluetooth
-Wlan
-Fm Rádió
-SMS
-max. 2 megapixel kamera (af nemszámít igazából), azért mert én már felfogtam, pillanatképekre elég, művészkedni ott a Canon kompakt (ami akkor mint a mobilom, simán zsebrevágom) vagy a Sony DSLR.

És ennyi. Saját álomtteló. Saját vélemény.

Amiért sikeres az iPhone, mert felismerték, hogy nem a mindentbele a nyerő, hanem hogy a meglévő dolgokat tegyük felhasználóbarátabbá, dobjuk csini kasztniba , és voálá, viszik mint a cukrot, nincs túlbonyolítva, nincs fagyás, minden működik úgy ahogy kell.

(#5) brumesz válasza Typhoon47 (#3) üzenetére


brumesz
aktív tag

aha...frissítenék, szóval amit te megvettél, az elavult...és veheted meg a frissítettet:)
mert azért egy frissített hardware-t nem lehet csak úgy lehúzni a netről :P

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#6) Morden24 válasza Gzolo (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, ezek a cuccok főként az üzleti szférában segítik elő a munkát, így gyakorlatilag ezek a területek azok, ahol van valós jelentősége az ilyen dolgoknak. Magánfelhasználásban rengeteg minden csupán "poénnak" jó, azok közül is, amiket te felsoroltál.

Arról nem is beszélve, hogy az egyes országok mobilhasználat-szokásai is teljesen mások, így a magyar tendenciát nem is érdemes globális példaként használni.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) PHM


PHM
addikt

Szerintem várjuk meg, amíg megjelenik.
Akár még jó dolog is kisülhet belőle.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8) twollah


twollah
nagyúr

Akkor sem kellene az Apple szarja ha fizetnenek nekem erte.
Nem azert, mert nem tetszik, hanem azert, mert nem akarok a betego tomegbe tartozni.

Ja es Debianom sincs.

Kurva dragan adjak es ezzel azt akarjak elhitetni, hogy a termekuk luxus kategoria.
Pedig ha megnezzuk a szolgaltatasok mennyiseget akkor egy eros kozepkategoria.

(#9) PhilBrick


PhilBrick
őstag

"ami az előbbieket is figyelembe véve jelentős lépés a mobilmédia-piac monopoliuma felé." :DD
Ezt azért te sem gondoltad komolyan ugye?

(#10) Morden24 válasza twollah (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

A luxus sosem a tudás miatt volt luxus. Emlékszem, nekem már 7650-esem volt, amikor a Vertu még csak színes kijelzőt sem látott. Luxus az exkluzivitástól lesz valami, utóbbi meg nagyban függ az ártól.

Más kérdés, hogy az iPhone sehol nem exkluzív, és főleg nem luxus :)
A bégető tömeget személy szerint leszarom, ha valami tetszik nekem, akkor nem nagyon érdekel, hogy 10.000 tonnányi amerikai is ezzel rohangál. Más kérdés, hogy nekem nem is tetszik.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A Nokia 6600-mhoz képest ez a teló smafu! :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Érdekes téma. Az Acert nem kell lebecsülni, a laptop piacon is nagyon előretört, meg olcsó "EEpc"-t is épített sajátot, ami veri az eredetit.Szóval ha nekiállnak, és elkészül ez a telefonjuk, akkor nagyon nagyot kaszálnak vele.
Az iphone lázat nem nagyon értem, bár az Applenek sikerül mindig mindent jó drágán eladni. Marketing... Én biztos nem venném meg az iphonet, mert drága, és az árához képest alig tud valamit.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13) Typhoon47 válasza brumesz (#5) üzenetére


Typhoon47
őstag

pontosan, ezt máshogy nem lehet megoldani. ez van.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14) lapa


lapa
veterán

ezek a fícsörök kissé papírlauncs-szagúak egyelőre, mondjuk úgy hiszem ha látom a 720 felvételt meg a rettenet sok adatátviteli szabvány ismeretét.

ha mégis sikerülne megcsinálni (amit az elkövetkezendő 1,5-2 évben valószínűtlennek tartok), akkor olyan ára lesz, hogy senkise fogja megvenni. szerintem.

(#15) copin


copin
őstag

kamera: 8,3 Mpixel (3840*2160), 720p/30fps, 3x optikai zoom, xenon vaku + előlapi VGA

Milyen felbontásban megy a 30 fps?

(#16) szabage


szabage
tag

Én sem vagyok valami nagy apple buzi, de szívesen elfogadnám az amerikai képzelt rokonaimtól egyet! ;]
Mellesleg nem tudom pontosan, de ki használ manapság mobiltévét meg mms meg ilyeneket?Na igazán ezeknek az ára a lehúzós sztem, mert nem is egyszer költesz egy horribilis összeget, hanem folyamatosan....
Fm rádiót viszont hiányolom.

Tudtátok hogy a luxus nem mindig = az exkluzivitás?:)

(#17) groth99 válasza Gzolo (#4) üzenetére


groth99
tag

Ez a mindent bele teló meg szerintem vicc, nagy lehúzás miatt találták ki...Én azt preferálnám, ha személyreszabottan lehetne alakítani a telefont, megvan a kasztni ami fix, és a beépíthető szolgáltatásokból kiválasztanám, mire van szükségem, de ez túl szép álom...
Ilyet én mintha olvastam volna a Mobilarénán... csak anno nem találtam a neten sehol sem olyan infókat,hogy a telefonnak milyen a minősége,illetve Európába szállítottak-e egyáltalán valamit.
Amúgy egyetértek veled,a mindentbele típusú készülékek kicsit elriasztanak,főleg az áruk miatt,de nem utolsósorban amiatt is,mert úgy vélem,hogy minél több dolgot tesznek bele egy készülékbe,annál kevesebb az idő az egyes funkciók fejlesztésére :U Sztem a walkman mobilok sem rosszak,az agybadugós füles is egész jól szól (hpm-70), de a teló még mindig nem szól ugyanolyan jól még az AKG fejhallgatómmal sem,mint egy mp3-lejátszó.
Ami pedig az én igényeimet illeti,nos,arra még nincs elég erős vas :D Nekem "csak" annyi az igényem,hogy 3 megás kamera legyen benne és egy rendes fotógép minőségét is tudja hozni,még rossz fényviszonyok közt is. Ezenkívül ha készenléti állapotban megnyomom vagy folyamatosan nyomva tartom az exponáló gombot,akkor azonnal csináljon képet,vagy ha nyomva tartom,sorozatképet, amíg fel nem engedem a gombot (vagy betelik a memória). És mindezt mondjuk 20-25 kép/sec sebességgel, 3MP felbontásban :U Tudom,szép álom,de ha egy gép tudna ilyesmit,akkor valószínűleg minden progit hasonló sebességgel fog betölteni :) Ami még jól jönne...wifi. Elég idegesítő,hogy egy olcsóbb telóba nem tudják ezt beleépíteni,ellenben az összes hülye és idegbeteg "multimédiás" lótúró benne van :(((

Uccsó megjegyzés: SE k800-am van,alapvetően elégedett vagyok vele,de pl a wifit ebből is hiányolom,pedig azért ez nem éppen a low-end kategória...

Metalt a népnek \m/

(#18) lapa válasza copin (#15) üzenetére


lapa
veterán

oda van írva: 720p (1280 x 720), hd videókamera (is) akar lenni telefon méretben. amikor ezt olvatsam jöttem rá, hogy ez csak rossz vicc.

(#19) Rive


Rive
veterán

Ühüm.

Ha belegondolok, hogy még a 3210-es oldtimerem funkcióinak is csak felét használom hébe-hóba... Max. egy MP3-lejátszó hiányzik néha, de az is csak néha.

Nem nekem szól ez a kütyü, na :B

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#20) plus44 válasza Gzolo (#4) üzenetére


plus44
veterán

Teljesen igazad van és osztom a véleményed. Vehetsz te megagiga okos gépet, de kizárt hogy minden részét kihasznád. Jó lehet 1x-1x használod de hosszú távon nem. Persze nem Aplle pártját fogom, de hát nekik is meg kell élniük valamiből (szegénykék :DD ), ezért arra teszik a hangsúlyt amiből a vásárlás melett még pluszz jövedelemre tehetnek szert.(kis sebpénz)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Én el tudnám képzelni. Igazi geek csemege lenne.

upsz, jah h ez már régi cikk. :B

Akkor meg: ez nem jött be! :P
De van még rá egy évük. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.