Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lars


Lars
őstag

Nálam még Pannon a Telenor. Szóval oplogó cserét sem kapkodják el.
Amúgy meg hajrá, tessék olcsósítani meg javítani a minőségen. Ártani nem árthat, ügyfélszerzés szemponjából ( esetleg megtartás ) .

(#2) Jim Tonic válasza Lars (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ja, én is Pannon hálón lógok.

Én csak azt nem értem, az Ericsson ilyenkor hol van. Szégyen, hogy az EU-ban is kínaikra bízzuk ezt, mert nem tud az Ericsson normális árat adni.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) Gabás válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Gabás
addikt

úgy nem könnyű, hogy a kínaiak olcsó munkaerővel, állami támogatással (a múltkorjában cikkeztek pont egy hasonló beruházásról) lenyomják az árakat...

(#4) zazahoho válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


zazahoho
őstag

maximálisan egyetértek veled :K ,kíváncsi lennék kínában beengednek a külföldi cégeket hosszútávra stratégiai szektorba???addig igen míg megtanulják lemásolják azt csókolom. :W

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) Lars válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Lars
őstag

Igen, hát ezt legutóbb kitárgyaltuk a hír előzményénél, amikor bejelentették, hogy a ZTE nyert a pályázaton. Feltételezem az Ericsson drágábban dolgozik, jelenleg kínai munkaerő annyira olcsó, hogy képtelenség versenyezni vele egy Európai cégnek. Ebbe buktak bele anno a mobil készülékeknél. ( ebbe is )

(#6) Sofian válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Sofian
őstag

Ericsson most fejezte be a Lágymányoson / Délbudán felállított LTE teszthálózat próbáit a T-Mobile-lal közösen.
Kutatók éjszakáján meg is lehetett tekinteni működés közben.

A Pannon választásának az oka pedig egyértelműen az ár....

(#7) Jim Tonic válasza Lars (#5) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mint az utánad szóló is írja, a T-mobile az Ericssonnal dolgoztat, és valahol nem értem, a többiek miért nem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8) shev7 válasza Jim Tonic (#7) üzenetére


shev7
veterán

tudtommal a T-Mobile-nal a Huaweii is a befutok kozott van... Sajnos nem lennek meglepve ha nem is a teljes 4G-t de egy reszet Huaweii eszkozokbol epitenek fel.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9) Morden24 válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én csak azt nem értem, az Ericsson ilyenkor hol van.

A T-csoporttal lóg.

[szerk.: látom, már közben tárgytalan lett :B]

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) bugizozi


bugizozi
őstag

láttam neten álláshirdetést erre a melora, jelentkeztem is rá, voltam is interjún a Telenor épületében, egész szimpik voltak, meg látták hogy van némi tudásom is, de azóta nem jeleztek...lehet már nem is fognak :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.