Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Abu85 válasza Def26 (#44) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen, csak ne feledjük, hogy USA-ban az Xbox 360 a kedveltebb, és főleg ez a piac vásárolt nagyobb mennyiségben játékokat. Ezért van az, hogy a két konzolra megjelenő közös címek közül általában az Xbox 360-as verzió dupla annyi eladást csinál, mint a PS3-as.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#52) Abu85 válasza Depression (#46) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem ettől függnek. Amíg gyengék a gyártósorok, addig az árak is magasak lesznek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53) Blaise válasza Zpepe (#48) üzenetére


Blaise
veterán

"Ha többen vennének PC-s játékokat, és nem a warez menne, fele ennyibe kerülnének."

Óriási baromság amit mondtál, a tendencia pont nem ezt mutatja. Ahogy látom ezt már más is írta.

[ Szerkesztve ]

(#54) Depression válasza Abu85 (#52) üzenetére


Depression
veterán

De ha a ps3 játékot másolók, és pénzért árusítók (mert először ezeknek fogja megérni) elkezdenek vásárolni, akkor lesz pénz fejlesztésre, és beruházásokra is. Persz nem azt mondtam, hogy holnap lesz olcsóbb, de ez adhat egy löketet.

Egyébként az intersparban (ami azért elég drága) láttam blu-ray lemezt egy ezresért. Ez azért már nem olyan vészes, 5 dvd ott többe kerül.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#55) eeXaa válasza Zpepe (#48) üzenetére


eeXaa
addikt

...szégyen, nem szégyen, sztem. itthon a warez nem arrol szól, hogy megvehetném, de nincs kedvem fizetni érte..... az megint más kérdés, hogy az usában miért csinálják...
...a bmw-s példa meg abszolut rossz... mivel itt nem milliós kiadásokrol van szó...

(#56) Geller72 válasza eeXaa (#55) üzenetére


Geller72
veterán

"..szégyen, nem szégyen, sztem. itthon a warez nem arrol szól, hogy megvehetném, de nincs kedvem fizetni érte...."

Ez sajna így van.

(#57) dezz válasza Abu85 (#51) üzenetére


dezz
nagyúr

"Ezért van az, hogy a két konzolra megjelenő közös címek közül általában az Xbox 360-as verzió dupla annyi eladást csinál, mint a PS3-as."

Ehhez is tegyük hozzá: amcsiban. De szerintem már ott sem jellemző.

(#58) gabcsi123 válasza Viktor77 (#6) üzenetére


gabcsi123
csendes tag

BR lemez ára már 500 Ft tól mozog ezért még nem igazán veszel PS3 as eredeti játékokat. De ha emlékeztek még rá Én vettem 1200 Ft ért még 2× en irható sima dvd lemezt is. A BR is 1 év múlva 200 - 300 Ft lesz .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.