Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Geller72


Geller72
veterán

Adatmentéshez használok BD-R 4x, 1layeres, 25gigás lemezeket. Ezeket brutto 550-ért veszem. És nem ez a legolcsóbb. Van 500 alatt is. Ennyiért ide hozzák az orrom elé. A ps3 játékokat is lerippelik majd. Nem volt olyan rég, hogy a bd filmeket ps3 alatti linux segítségével rippelték. Az evidens volt, hogy linux alat fogják megoldani előbb utóbb. És természetesen nem kamu. Már volt régebben is sikeres exploit ps3-ba. A slimmel már eleve nem lehet oprendszerként linuxot futtatni, nem véletlenül jött ki ilyen moddingal. Szvsz a sonynál tudták, hogy ez be fog következni, ők időt akarnak húzni. Mindenre van igény, ami drága és a csórók nem tudják megfizetni a zsír gazdagok pedig nem akarják. Azért egy konzolra igen drága egy top game, lássuk be nem mindenki apucija tudja megfinanszírozni. Az én szememben is sokkal több egy eredeti játék, akár konzolra, akár pc-re. Talán egyszer eljutunk arra a szintre, hogy sokaknak egyáltalán lekiismereti problémát okozzon az illegális cuccok használata. A másik felén ott van az, hogy a kiadók és a többi cég egyik oknak álítja be a játékok, egyéb termékek magas áraként a warezt. Szinte biztos vagyok benne, hogy akkor is ilyen, ha nem magasabb árakkal és árréssel dolgoznának és nem csökkentenék az árakat. Nem lett olcsóbb a mozijegy az avatarra sem, annak ellenére, hogy már egy milliárd dodot termelt..eddig. Vagy a MW2 sem lett olcsóbb csak azért, mert rekordokat döntögetet az eladási stat. Szóval addig, amíg egyik fél felfogása sem változik, addig nem fog előrelépés sem bekövetkezni. És addig kár is itt útálkozva beszélgetni a "gonosz" "wargányákról", mert - mint említettem - kettőn áll a vásár.

To #36: Ez nem feltétlenül van így. A PS2-nél és a WII-nél is van soft megoldás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.