Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Timer válasza Bodor (#27) üzenetére


Timer
veterán

+1 a StartAllBack-re. Nem szeretem ezeket a szoftvereket alapesetben, de miután végig próbáltam demó rendszeren az összes létező alternatívát, emelett döntöttem, mert valami mellett muszáj volt. Az ungrouping kivétele szétakasztotta az agyamat; három darab 27 colos monitoron dolgozva egymásra tapasztott másfél centis ikonokból próbáltam meg kitalálni, épp melyik ablakom aktív... A StartAllBack megoldotta a gondot, kábé féléve használom két gépen, a lehető legnagyobb megelégedettség mellett. Tökéletes gyakorlatilag, semmi hibáját nem tapasztalom.

A Stardock-os szemetet kerüljétek el, az ingyenes alternatívaként sokak által javasolt powershelles mágiát meg megtartom annak, aki tudja, hogy pontosan mit is tölt le a háttérben a más által készített kis szkript... Ennek a telepítőjét folyamatosan tesztelem VirusTotal-on, elvileg tiszta, és a malware kergető sem ugrik rá. Nem mellesleg, a start menüt is sokkal célszerűbbre lehet vele szabni. Nem szebb, mint az eredeti, csak szimplán használható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.