Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Hátlapot leszámítva nem sok változást látok, viszont évek óta ez a legletisztultabb, legszebb dizájn tőlük. Nekem bejön.

(#2) gattolino


gattolino
senior tag

Én tuti nem vennék Samsung telefont. Nem valami időtállóak :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Elég ocsmány lett így ez a design. Nem valami időtállóak? Ezeréves Samsungokkal mennek többen is az ismerőseim közül. Mai napig rendszer- és biztonsági frissítések...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) roli543


roli543
őstag

A letisztultabb hàtlap nekem nagyon tetszik, bár billegni fog, mint a rohadalom.

Azt sajnálom, hogy legalàbb egy periszkópos cuccot kaphatna az alap modell is, mert ezzel a felszereltséggel fapados lesz az Ultrahoz kèpest, az àra meg…

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) gattolino válasza GreatL (#3) üzenetére


gattolino
senior tag

Nézd meg a videót talán.. :U

Vivo X90 Pro Plus

(#6) Ricardo válasza gattolino (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Talán linkeld be rendesen :U

(#7) BiP válasza roli543 (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is ez a bajom ezekkel a kameraszigetekkel. De ha veszel rá tokot, akkor pont kiegyenlíti. Problem solved.

Őszintén, én inkább azért örülök, hogy jön az új teló, mert akkor az 1-2 generációval ezelőttinek talán lejjebb megy az ára a megfizethető kategóriába :)

(#8) gattolino


gattolino
senior tag

[link]

Vivo X90 Pro Plus

(#9) NavySeal


NavySeal
senior tag

Nekem nem jön be ez a kamera desing. Dehát ugye ez izlés dolga :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#10) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Hát ez az új ájfon nem sokat változott a tavalyihoz képest. Ja bocs, nem ide… :D

(#11) Mészike87 válasza gattolino (#2) üzenetére


Mészike87
újonc

Én meg ájfónt nem vennék, annyit nem ér az a fos, ennyit erről. Amúgy meg pont a Samsung a legjobb időtálló telefon.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik a hátlap.

(#13) ddaydome válasza Mészike87 (#11) üzenetére


ddaydome
senior tag

Én a71-ről váltottam iphone13minire. Jó volt arra, hogy legközelebb ismèt Samsungot veszek. Egyszerűen annyira fapados a szoftvere, hogy az már gáz….Nem is értem….

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#14) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Szépen néz ki. Aztán az ember ráébred, hogy egyenként kell minden karikát megtisztítani a rajta lévő kosztól, nem beszélve a köztes koszról, és máris visszalépés az egész.

(#15) sfefe


sfefe
őstag

Tennék legalább szintbe...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#16) Shyciii válasza gattolino (#8) üzenetére


Shyciii
veterán

Igazad van. Nem időtálló. Igaz én több éves Samsung Note 10-es használok, aminek az akksija 94%-os, de nyilván nem időtálló, mert most kikerült egy ilyen videó. Aztán ott van asszony volt 2017-es Samsung A5-öse. mai napig rendben megy. Borzalmas hogy az sem tudja, hogy neki nem szabadna időtállónak lenni. Majd jól megregulázom eme szemét Samsung telókat, hogy nem tudják hol a helyük.

(#17) joey04


joey04
titán

a Samsung elhagyja-e végre az idén különösen sok problémát hozó Exynos chipet

Szerintem pont most vagyunk ott, hogy már mindegy, mert a snapi is leromlott melegedést, üzemidőt tekintve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) totron válasza ddaydome (#13) üzenetére


totron
őstag

Ezt kifejtenéd pontokba szedve?

(#19) Ochocinco46 válasza BiP (#7) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Mi számít megfizethető árnak egy zászlóshajónál, még ha 1-2 éve kijött modellről is van szó?

Kis utána járással nekem sikerült 230k-ból kihozni samsungtól egy 430k-s S22+ telót.

(#20) BiP válasza Ochocinco46 (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, az már igencsak jónak számít. (A mindenkori listaár sajnos nem az.)
Nem tudom, ehhez milyen utánajárás, kapcsolatok, szerencse, stb. kellett.

[ Szerkesztve ]

(#21) nozs23 válasza BiP (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Egy ideig egymasra lehetett pakolni Samsung kuponokat a weboldalukon. Mar nem lehet. De meg igyis nagy kedvezmenyeket adnak. Par napja 350 korulre jott ki az 256GB-os S22 Ultra, ami fel eve, megjeleneskor szerintem 200-al biztos dragabb volt.

(#22) cosworth válasza Ochocinco46 (#19) üzenetére


cosworth
csendes tag

Remélem ezek a hivatalos kuponozós akciók elérhetők lesznek az S23 megjelenése után is. :)

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#23) Ochocinco46 válasza BiP (#20) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Előző héten sikerült, kuponhalmozás már nincs, de semmi kapcsolat nem kellett hozzá, alapból adnak 35k-t, készülékbeszámítás, SAYCM10 kupon meg 5 perc beszélgetés egy eladóval live chaten, ami után beledobta a 15%-ot a kosaramba :)

[ Szerkesztve ]

(#24) juuzer


juuzer
addikt

Nekem a mostani és az új design is bejön a kamerarendszert illetően. :)

Vamos a la playa.

(#25) Wesiz


Wesiz
tag

elég szexi lett

(#26) klaya86


klaya86
senior tag

Szerintem egetverő design változásokra felesleges számítani, nem csak Samsung, hanem bármelyik márkánál sem. Az előlap adott, egyre minimálisabb kávákkal, ebben a Samsung egész jó. A hátlapon tudnak variálni, de miután a felhasználók 90%a biztosan tokban hordja majd, kis túlzással az is tök mindegy hogy néz ki. Egyébként a Samsungok (nekem legalábbis) mindig is rendben voltak. Letisztult, egyszerű, elegáns telefonok. Én inkább másban várnék tőlük fejlődést. Végre lehetne valóban mindegyikben Snapdragon proci, illetve a gyorstöltést 50-60w környékére igazán illene már felvinniük.

(#27) Navaren válasza Shyciii (#16) üzenetére


Navaren
aktív tag

Esküszöm, van egy fix réteg, amelyik frankón szándékosan nem érti, hogy a videóban mi volt a para.
Nem azokkal a telefonokkal van gond, amik mindennapos használatban vannak, akár évek óta, rendszeresen feltöltve és lemerítve. Ott van a gond, amikor az akkumulátor hosszú ideig nincs használva, az elektrolit "töltésszállítás" helyett lassú reackióba lép valamivel (ez a kérdőjel jelenleg), amitől gáz képződik, ami szabadulni próbál, csak szerencsére nem tud (Note 7 óta Samu NAGYON figyel erre).
Teljesen jó, hogy a párod A52-es telefonja szuperül működik, öcsém céges telefonja is egy A53, amit nagyon szeret, úgy, hogy saját telefonnak egy iPhone 12 Pro-t használ szintén nagy megelégedéssel, de mondom, nem a rendeltetésszerű használatban álló motyókkal van a gond, így nem releváns a kérdésre nézve.
Ez nem ugyan az a probléma, amikor gyári hibás motyód van, vagy utólag beszerelt, gagyi, nem gyári akksival "robban fel" a telefon a kezedben.

A telefonhoz: engem kilóra megvett ez a dizájn, ilyen szép Samu hátlap szerintem még sosem volt, ez a három kamera még pont nem olyan 'pókszerű' arculatot ad, de mégis nagyon letisztult és egyszerűen szép.

[ Szerkesztve ]

iBalu :: Ordo Ab Chao

(#28) GeyerFlorian


GeyerFlorian
újonc

Nekem az S22 kameraszigete kicsit jobban tetszik, de ezzel a kialakítással is kétségkívül nagyon vonzó lesz a kinézete. Majd 1-2 generáció múlva lehet, hogy a hátlappal egy szintbe hozzák a kamerákat ...

(#29) #74992384


#74992384
törölt tag

Nekem pont hogy előny az Exynos. Egyáltalán nem tapasztalom, hogy teljesítményben kevés lenne az S22esem, nem érdekel, hogy Antutun és egyéb szintetikus teszteken 50-100ezer ponttal többet mutat a Snapdragon, cserébe nem fő fel a telefon.

(#30) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezek a kilógó hátlapi kamerák szörnyűek így sziget nélkül.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.