Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Samsung Galaxy S6 edge+ jó drága, de olcsóbbra nem lehetett számítani. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) bostone


bostone
addikt

Ez most 32 vagy 64 giga?

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Megkérik az S6+ árát... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#4) Csapoati válasza tothmaxy182 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az i6P-hez képest még egész olcsónak is mondható. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Rusi válasza bostone (#2) üzenetére


Rusi
senior tag

32 gigás verzió, javítottam. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#6) twollah1976 válasza Kékes525 (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Vársz fél évet és olcsóbb lesz.

Amúgy meg kártyafüggő telefont csak a bolond vesz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Wajk


Wajk
addikt

menjen a frászba a Telenor, mióta behozta ezt az akármikor cserélhetsz dolgot azóta még két év hűséggel sincs semmi értelmes áron... :(((

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) Kékes525 válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem várok, mert sima független S6-om van és azzal megvagyok elégedve. Amúgy miért bolond, aki szolgáltatóst vesz? Valakinek megéri.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) szupermacs


szupermacs
veterán

Ha Telenor a "kék szolgáltató", akkor a Blue Mobile melyik?

(#10) kbyte1024 válasza szupermacs (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Èn veszek kettöt kártyásan ha ilyen olcsó😉u

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) janeszgol válasza Kékes525 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Sose ertettem a fuggo telefont vasarlok fikazasat.

(#12) sanyijedi válasza janeszgol (#11) üzenetére


sanyijedi
őstag

én sem vagyok előfizetés párti, sőőt. de arra gondolhatott, hogy napjainkban csak annak éri meg, aki sokat telefonál, magas a számlája. egyébként "drágább" vagy közel azonos árba van mint a független. kb már mindenhol van 0% thm is.. a független könnyebben eladható, hamarabb jön szoftverfrissítés és külföldön is használható pl nyaralás alatt kinti sim-mel. és kitudja mit dob a gép, mikor melyik szolgáltató a jobb, bármikor válthatsz. (vagy csak munkahelyet vált az ember és céges számmal használná)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Sok lehet a tíz forintos a telenornál..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#14) Szabcsizz válasza sanyijedi (#12) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Plusz,azt se felejtsük el,hogy adott a részletfizetési lehetőség.Ez már önnmagában sok embernél,döntő tényező.

(#15) Kasya válasza sanyijedi (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elofizetestol fuggetlenul en olcsobban vettem kartyasan (Dominoban) az S6-ot (de volt korabban mas keszulek is, fuggetlenul is), mint amennyi barhol mashol volt. Sot, a Voda is jo aron adta...amire a kesobbi fuggetlenitest rateve is olcsobban johetett ki a vasarlo, mint a fuggetlen araval.

Tehat a szolgaltato elofezetes nelkul is adhatja versenykepes aron mas forrasokhoz kepest.

(#16) Quasi_modo válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

kártyafüggő telefont csak a bolond vesz.
Akkor rengeteg bolond van.

valami

(#17) joey04 válasza Quasi_modo (#16) üzenetére


joey04
titán

bár azzal nem értek egyet, hogy függő telefont csak bolond vesz, de sajnos valóban rengeteg bolond van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Quasi_modo válasza joey04 (#17) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az egyébként igaz.

valami

(#19) sultansmith válasza sanyijedi (#12) üzenetére


sultansmith
senior tag

Merre vannak ezek a nulla százalékos thmek?

Én most az S5-öt tavasszal vettem nem egész 54e forintért a telekomtól, és kaptam mellé valami fülest is, ami állítólag 15k körül kering.

Van ennél jobb ajánlat függetlenben?

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#20) Pantal válasza sultansmith (#19) üzenetére


Pantal
senior tag

Milyen előfizuval? Itt pont arról van szó, ha valakinek csak 2-3 ezres előfizetése van, az nem kap annyi kedvezményt, hogy megérje függő telefonként megvenni a készüléket, részletre, mert pl bemegy egy MediaMarktba és megvesszi 10, vagy 15 havi 0% THM-re. Nem abból kell kiindulni, hogy mindenkinek legalább 7.990.-Ft-os előfizuja van (Next S pl.). Mindkét álláspont érthető egyébként szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#21) sanyijedi válasza Pantal (#20) üzenetére


sanyijedi
őstag

Köszi, igen. nem nekem kellett leírni.
de konkrét példa:
samsung galaxy S5 Telekom jelenleg 157.800 Ft előfizetéssel, edigitalban: 129.990
8 ezer forintos TCS-al adják ennyiért.. ha valaki nem beszél 20 ezerért, hogy megkapja 67.800-ért akkor nem érdemes előfizetéssel venni. és az edigitalban is van 0% thm

régebben jobb, szebb világ volt, akkor a 3e forintos TCS mellé is több tízezer ft-os kedvezmény volt, de sajnos ez megszűnni látszik. persze ettől függetlenül, ha valaki kihasználja akkor jobban is járhat

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#22) szupermacs válasza sanyijedi (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem értem, hogy miért lett minden egyes S szériánál egyre drágább a telefon amikor ugyan az a csúcskategória maradt.

(#23) dreta válasza twollah1976 (#6) üzenetére


dreta
tag

Miért vagyok bolond?? Azért, mert mertem venni a Telenornál egy S4 Active telefont szerintem piszok jó áron? Gondolkozzál mielőtt ide leírsz valamit, mert így csak feleslegesen hergeled itt az embereket.

(#24) janeszgol válasza Pantal (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz. Sajnos a vodánál már a sima Goban is kötelező a minimum F kategória (havi 500ft). Szóval olcsó telefont nem éri meg venni a szolgáltatóknál, mert nincs vagy alig van kedvezmény a független árhoz képest.

(Bevallom, mikor a Telekom 35 ezerért adta az iPhone 5C-t a 3600-as - azt hiszem next s - előfizuhoz, elmorzsoltam nem egy, hanem kettő könnycseppet. Csak azért, mert van még hűségem máshova.)

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon

Az hittem hogy drágábban kezd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) sultansmith válasza sanyijedi (#21) üzenetére


sultansmith
senior tag

Az enyém is konkrét példa. Csak nem hűbele balázs módjára kell vásárolni, hanem meg kell nézni, hogy mikor hol és milyen akció van. Nem egy ördöglakat.

Én igenis vallom, hogy olcsóbban ki lehet jönni - mert én mindig pár tízezerért kaptam meg a százezer forintos telókat.

És igen, magas az előfizum díja, sokat beszélek, de istenem, telefonokról beszélgetünk, azért vesszük, hogy szervezzük vele az életünket.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#27) kssvirag


kssvirag
tag

sima s6 32gb 21ezer ft-os drágulásának mi a franc az indoka, értelme? :F

meg az 1-2 ezer ft-os minuszok plusszok :F

[ Szerkesztve ]

(#28) bostone


bostone
addikt

A telekom szerint a készülék memóriája bővíthető. :)

(#29) zombinyul


zombinyul
addikt

En se ertem miert hulye aki szolgaltatos telefont vesz. Parom P8-asa is elofizeteses, nekem a 735 is (bar azt a napokba befizetem egybe), meg a G4-em is. Nincs egy eves a kisfiunk, igy egy osszegbe megterhelo lett volna az (akkori kartyas arakon) 380000 Ft-ot kifizetni. Igy nekem volt 7ezer mert meglevo ugyfel voltam, a P8-ert meg kicsengettunk harmincvalamennyit. Viszont 3 melohelyen nyomom, nekem a G4 volt nagy almom, Paromnak a P8, gondoltam ha ennyit melozok am legyen. Mivel Parom magas elofizetesbe van, en meg relativ sok internetre elofizettem, kozel 40-et fizetunk rajuk havonta. Viszont az elofizetesre is szuksegunk volt, nem akarjuk folyton toltogetni a kartyakat, es igy olcsobban kijonnek a keszulekek.
Eletszeru teljesen elofizetesre telefont venni, az meg rablanccal jar. Nem erzem magam ettol hulyenek, kihasznaltam a kinalkozo lehetosegeket. Aztan meg az is lehet hogy a kesobbiekben a maradek 2 telefont is kifizetem egy osszegbe, es akkor megmarad maga az elofizetes.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#30) Wajk válasza zombinyul (#29) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem az egyértelmű, hogy akinek magas az előfizuja és ki is használja, annak viszont megéri szolgáltatónál vásárolni. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#31) szupermacs válasza Wajk (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

Viszont van olyan, aki nem teheti meg, mert nincs a szolgáltatójánál választék (Blue). Én mondjuk biztos nem fizetnék havi 20-30-40 ezret, 55-nél többet sose fizettem telefonért. Nincs is 3 állásom. :DDD

(#32) zombinyul válasza szupermacs (#31) üzenetére


zombinyul
addikt

Ebbe a 40-be bennevan 2 felso kategorias telefon, egy kozepkategorias telefon, meg egy internetes elofizeteses, kozepkategorias tablet. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#33) szupermacs válasza zombinyul (#32) üzenetére


szupermacs
veterán

Így már más a helyzet. Mondjuk nem az én dolgom, hogy kinek mennyi pénze van, de nekem nem valószínű, hogy lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.